yapışkanlık
yerli jiletlerde perma sharp ,astra vs üzerinde tek tarafında yapışkanlık oluyo neden r 89 sipariş verdim bu güzel makinede bu yapışkanlığı kullanmak istemiyorum bi bilgisi olan varmı ?
Yapışkan muhtemelen jileti kağıt içerisinde sabit tutarak olası kazaları önlemek için.
Sıcak su ile akıp gidecektir balmumu(wax).
ok saol komşu demek kullanmadan sıcak suya tutcaz ve akacak
Tamamı olmasa da çoğu gidecektir. Deneyin, sonucu paylaşın.

(17/02/2013, Saat: 19:58)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ok saol komşu demek kullanmadan sıcak suya tutcaz ve akacak
sıcak su ile çıktığını duymuştum lakin ben el ile temizliyorum, bir kısmı yine kalıyor tabii. gilette markasının yaptığı bütün jiletlerde var bu. 7 o'clock serisinde de bolca mevcut yapışkan. polsilver' da da var yine.
selamlar.
kaynamış suyun içinde beklettim perma sharp ı yinede yapışkanı gitmiyor
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
benim son aldığım 100 lü permasharpta yapışkan neredeyse yok. Zaten jilet zarftan da çıkmıyor. Ya yeni paket ya da üretim hatası Big Grin
evet sıcak suda tuttum çıkmıyor kazınmış kalmış bakcaz artık
Bu yapışkanın nasıl çıkacağını bilen varsa lütfen açıklasın.
Acayip gıcık oluyorum. Bugün aseton ve etiket sökücü denedim çıkmadı astradaki
Jilet yapıskanına cok takmanızı onermem, o isin bugun yarın kacınılmaz sonu temizlemeye calısırken eldeki kesik olur. Hic takmayın, jileti birkac kere kullanıp, kullanım sonrası makinanızı temizleyin. Makinayı temizlerken jilet ustundeki mum dolayısı ile makinada herhangi bir ekstra kirlenme olusmadıgını gorup belki rahatlarsınız.
Acın muziginizi ıslık calarak olun tırası, ey jilet mumu, sen oyle kosede kös kös otururken ben burda insanlık tarihindeki tırasın zirvesini icra ediyorum diyin Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: