Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm)
Mühle After Shave Balm var. Tıraş sonrası avucuma sıkıp iki elimle yüzüme yedirmeye başlayınca kreme dönüşüyor yüzümde. Youtube üzerinden 1-2 videoya baktım, kimse de olmuyor. Ben de böyle oluyor ve silmek zorunda kalıyorum. Nerede hata yapıyorum üstadlarım?
Bugün nivea comfort traş kremini domuz fırçamla beraber ilk defa kullandım.
(26/05/2018, Saat: 18:44)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle After Shave Balm var. Tıraş sonrası avucuma sıkıp iki elimle yüzüme yedirmeye başlayınca kreme dönüşüyor yüzümde. Youtube üzerinden 1-2 videoya baktım, kimse de olmuyor. Ben de böyle oluyor ve silmek zorunda kalıyorum. Nerede hata yapıyorum üstadlarım?

Yüzünüz ıslakken mi uyguluyorsunuz?
(05/06/2018, Saat: 02:04)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yüzünüz ıslakken mi uyguluyorsunuz?

Hayır, yüzümü iyice kuruladıktan sonra kullandım. Son 1 paketi hiç tıraş olmadan, sabahın erken saatlerinde yüzüme sürdüm. Yine değişen bir şey olmayınca yüzümü yıkadım ve kurtuldum.
Tıraş sonrası saponificio varesino felce aromatica kullandım, kokusu enfes. Deneme boyu ne yazıkki, bulmaya çalışıyorum. Papatya kokusu ile aloe vera kokusu karışımı.Yaz için çok güzel bir koku
@ziyanınjileti komşum geçen gün bendede mühlenin deniz iğdesi aftershave deneme paketini kullanmak istedim fakat sizin bahsettiğiniz gibi krem kıvamında yüzüm bembeyaz oldu ve yüzümü yıkayıp paketin kalan kısmını çöpe attım. Ürünün özelliğini yitirmiş olduğunu düşünüyorum.
(19/06/2018, Saat: 23:53)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti komşum geçen gün bendede mühlenin deniz iğdesi aftershave deneme paketini kullanmak istedim fakat sizin bahsettiğiniz gibi krem kıvamında yüzüm bembeyaz oldu ve yüzümü yıkayıp paketin kalan kısmını çöpe attım. Ürünün özelliğini yitirmiş olduğunu düşünüyorum.

Bircok kremin, sac jolesi, sac spreyi, masaj yagi gibi urunlerin icerisinde eser miktarda deterjan vardir.
Bunun nedeni urunun kalinti birakmamasi kolay temizlenmesi icindir. Bahsi gecen bu urunde bu deterjan
miktari ayarlanamamis ise ovusturma hareketi ile sabun gibi köpürme yapmis olabilir.. kremi cok fazla ovusturmadan uygulamayi deneyin belki cozum olabilir.
(19/06/2018, Saat: 23:53)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti komşum geçen gün bendede mühlenin deniz iğdesi aftershave deneme paketini kullanmak istedim fakat sizin bahsettiğiniz gibi krem kıvamında yüzüm bembeyaz oldu ve yüzümü yıkayıp paketin kalan kısmını çöpe attım. Ürünün özelliğini yitirmiş olduğunu düşünüyorum.

Ben de mühlenin aftershave balm kullanıyorum kıvam dediğiniz gibi ama ürünlerde bir problem yok yapısı böyle. Bi 30-40sn yüzünüzde ovalayarak cildinize yedirirseniz hepsini emiyor hemen. Onarıcı etkisini ben çok beğendim

Not:Ben de deneme ürününü kullandım eğer onun hepsini kullandıysanız çok fazla olduğundan öyle olmuş olabilir. Ben o deneme paketini 3 sefer kullanıyorum
(20/06/2018, Saat: 08:07)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Not:Ben de deneme ürününü kullandım eğer onun hepsini kullandıysanız çok fazla olduğundan öyle olmuş olabilir. Ben o deneme paketini 3 sefer kullanıyorum

Şuan tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım tamamını kullanmadım çünkü gerisini attım.Elime aldığım miktar fazla oabilir.Kokusuda rahatsız etti doğrusu
Komşular bende üç adet sample kullandım
İğde-aloevera-Sandal olanı
Aloeveralı olanı ben ayrıca beğendim .
Bir sampleyi 3-4 seferde bitirdim
Balmı koyu bu yüzden nokta nokta sürüp bütün yüzünüze yaydığınız zaman o beyazımsı etkisi Yok oluyor
Ek bilği olarak bu şekil koyu balmları AS ve kolonya ile avucunuzda seyreltip de kullanabilirsiniz .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,436 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,532 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,937 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri BigHillMe 182 285,364 30/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: fenolftaleyn
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,216 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 22,146 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,553 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,112 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,978 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  Alt İnnsbruck kolonya laktik 6 14,188 26/05/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: canbaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: