Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm)
(02/08/2018, Saat: 19:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13

Komsum ben kendiminkini bozulmasın diye buzdolabında saklamıstım daha kotu olmus tam ayrısmıs alkolden. Bir bardaga dokup mikserle karıstırdım, havaların ısınması ile de kendi icinde puturler tekrar eriyip ilk zamanki haline geri geldi bilgi olsun. Simdi sise dibinde kalanı icine floid as katarak komple son damlasına kadar bitiriyorum birkac gundur.

Komsum senin tavsiyene uyup erken bitirme yoluna girdim. Dedigim gibi kendi sisesinde bozunumu hizli ama digerinde ilk gunku gibi duruyor. Bir daha alirmiyim diye dusununce evet alabilirim hemde guzel ve hafif kokusu icin. Amma velakin kesinlikle kendi sisesinde bekletmem. İncelemelerin icin tesekkurler.
Bu arada konuya yazmisken bugun aftershave olarak neville cooling balm i kullandim. Gercekten kokusu harika bi urun ayrica tirastan sonra surdugumde aksama kadar yumusacik bir cilt ile dolasiyorum. Bitmesini istemedigim urunlerin basinda geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(02/08/2018, Saat: 19:14)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum senin tavsiyene uyup erken bitirme yoluna girdim. Dedigim gibi kendi sisesinde bozunumu hizli ama digerinde ilk gunku gibi duruyor. Bir daha alirmiyim diye dusununce evet alabilirim hemde guzel ve hafif kokusu icin. Amma velakin kesinlikle kendi sisesinde bekletmem. İncelemelerin icin tesekkurler.
Bu arada konuya yazmisken bugun aftershave olarak neville cooling balm i kullandim. Gercekten kokusu harika bi urun ayrica tirastan sonra surdugumde aksama kadar yumusacik bir cilt ile dolasiyorum. Bitmesini istemedigim urunlerin basinda geliyor.

neville benim de demirbaşım ama malesef artık yok Sad getirmiyor sanırım razorus
(03/08/2018, Saat: 00:46)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: neville benim de demirbaşım ama malesef artık yok Sad getirmiyor sanırım razorus

Sizin adiniza uzuldum komsum. Gercekten cok guzel bir urun. Birde canlandirici yuz kremi var. Neville face reviver isminde. Bu urununude siddetle tavsiye ederim yuz kremi ihtiyaci olan komsularima. Koku olarak cok ferah, katiya yakin karakterde kivami var ve yuzu yumusatmasi harika. Gercekten isini fazlasiyla yerine getirdigini hissettiriyor. Sadece gramaji biraz az ama cok az kullanim yeterli oldugu icin uzun omurlu bir urun.
Cok begenerek kullaniyordum taaki abim guzel yuz kremin varmi diyene kadar.

Parfüm olarak Creed Sılwer Mountaın Water , traş sonrası ise hakiki gülbirlik gülsuyu .
Bugün Fahrenaıd günü , traş sonrası ise Floıd Mentolado .
Bu floid'i her kullandıgımda beni sasırtıyor. İcinde ne var bilmiyorum ama cok farklı bir nemlendirme ve rahatlatma yapıyor.
30uepuu.jpg
Bu hafta traş somrası sadece arko traşsonrası kremi..
Yves Saint Laurent - M7 Oud Absolu
yves-saint-laurent-m7-oud-absolu-80ml-edt-m-sp.jpg

Mutlu yıllar...
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
6000198341507.jpg
Rochas Man
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
Parfümleri tedarik ettiğiniz bir kaç site alabilir miyim? Ben de parfüm dünyasına bir gireyim diyorum. İlk tercihin Burberry olacak, uygun fiyatıyla çakma mı orijinal mi korkusu yaşatmayacak bir tedarikçi önerebilir misiniz?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,315 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,121 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,657 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri BigHillMe 182 283,705 30/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: fenolftaleyn
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 21,968 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,383 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,081 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,924 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  Alt İnnsbruck kolonya laktik 6 14,115 26/05/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: canbaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: