Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm)
parfüm önerisi beni gerdiği için olabildiğince kendimi bundan uzak tutmaya çalışıyorum. üstelik camiada pis kokuları sevdiğim için dışlanan biriyim benWink bunu da göz önünde bulundurun lütfen. gelin görünkü yaptık yine bi hata. bi de üstatlar araya girdi... kendi tercihlerim (mecburen), geltir zevkleri ve genel beğeniyi paçallayarak aklıma ilk gelenlerden bi liste hazırladım. arayış içinde olanlar mutlaka denesinler, hatta birkaç defa denemelerini tavsiye ediyorum, koklamadan almayın anlamında... özellikle de cildinizde test edin ve kokuya zaman verin. koku hakkında fikir sahibi olmak için 3-5 dakika asla yetmez. evet, şimdi buyrun:

l'occitane vetyver edt – vetiver ve sedir kardeşliği. her ortama gider.

l'occitane pour homme – tatlı, tozlu lavanta. lavanta zamanla kendini
temizliyor. en sevdiğim lavanta kullanımlarından biri, sakın es geçmeyin.

l'occitan eau des baux – sert yeşil, tütsü ve vanilya. tatlığına katlanabildiğim nadir parfümlerden. içeriğinde olmasa da, ''lan bu tütün kokuyor'' diyen çok insan var. ben de onlardan biriyim. kuvveti yerinde.

prada amber pour homme – sabunsu kokular için ilk referanslardan biri. tanıdık, hafif ve temiz bi kokusu var. bağırmadığı için burun kıvıranı çok... seveni de çok keyif alıyor.

prada infusion d'homme – narenciyeli, çiçekli, sabunsu ve hafif bir koku. bu da bağırmıyor. bağırmıyor dediğim için hemen silmeyin, bazıları uysal seviyor.

gucci pour homme 2 – çaylı, baharatlı ve tütünlü bi koku. kompleks bir yapısı var. kokusu genelde seviliyor ama kalıcılık şikayeti var. bendeki performansı süper. ha son alan bi arkadaş reformulasyondan bahsetti, dikkatli olmak lazım. koku çok güzel yalnız... (mancho reis'in ''çay'' tutkunluğu var diye hatırlıyorum. l'occitane the vert-green tea ile denemesi tavsiye edilir. tabi denemediyse.)

encre noire – alemin kralı. yanan orman kokusu. yeşilin en güzellerinden...

loewe 7 – kırmızı elma ve tütsü kombosu. burdaki tütsü yorumu karanfil şeklinde. kuvvetli bi sıvı, benim de favorilerimden, tam bi taarruz kokusu, sık ve öldür.

comme des garcons 2 man – gerçekten bi başyapıt. kim demiş parfümün sanatla alakası yok diye. mutlaka deneyin. bazılarınız budur diyecek, bazılarınız da bu mudur deyip kullaklarımı çınlatacak.

tom ford grey vetiver – vetiverin en güzel yorumlarından biri. sevmeyeni çok az. gençler de seviyor, kendini genç hissedenler de. hafif ve temiz bi koku. bazıları seksi diyor. ofis kullanımı için ideal.

declaration d'un soir – işte size dalı, yaprağı ve toprağıyla bi gül kokusu. daha sonra ortaya sandal ağacı da çıkıyor. bi ömür güzel kokuyorlar. koku karakteri yine hafif. yaz akşamları ve ofis için ideal. bu bana olmadı diyenler davidoff zino'ya müracaat etsin. zira şu anki fiyatı çok uygun.

guerlain l'eau boisse – ekşili, yeşilli güzel bir koku. yenilikçi değil ama üzerindeki emek hemen kendini belli ediyor. terre d'hermes ve declaration'a benzeyen yönleri var. bu ikiliyi seven bunu da sever, ama alır mıHuhExclamation siz yine de es geçmeyin, üzülmezsiniz.

costume national homme – napalm bombası. 2 fıs +12 saat etki. greyfurtun bu kadar sıkı bağlandığı bir parfüm biliyorsanız bana da söyleyin. tarçın var, karanfil var, paçuli var, orman var, kısacası klasik bi havası var.

v&r spicebomb for men – bunu da bilenler bilmeyenlere anlatsın. yoruldum ba...Cool

not: hafif dediğim parfümler konuşma mesafesinde çok rahat hissedilirler. ekleyeyim dedim.

bir de bu öneri-istek postları daha uygun bi başlığa taşınsa nasıl olur?
(06/07/2013, Saat: 19:07)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: parfüm önerisi beni gerdiği için olabildiğince kendimi bundan uzak tutmaya çalışıyorum. üstelik camiada pis kokuları sevdiğim için dışlanan biriyim benWink bunu da göz önünde bulundurun lütfen. gelin görünkü yaptık yine bi hata. bi de üstatlar araya girdi... kendi tercihlerim (mecburen), geltir zevkleri ve genel beğeniyi paçallayarak aklıma ilk gelenlerden bi liste hazırladım. arayış içinde olanlar mutlaka denesinler, hatta birkaç defa denemelerini tavsiye ediyorum, koklamadan almayın anlamında... özellikle de cildinizde test edin ve kokuya zaman verin. koku hakkında fikir sahibi olmak için 3-5 dakika asla yetmez. evet, şimdi buyrun:

l'occitane vetyver edt – vetiver ve sedir kardeşliği. her ortama gider.

l'occitane pour homme – tatlı, tozlu lavanta. lavanta zamanla kendini
temizliyor. en sevdiğim lavanta kullanımlarından biri, sakın es geçmeyin.

l'occitan eau des baux – sert yeşil, tütsü ve vanilya. tatlığına katlanabildiğim nadir parfümlerden. içeriğinde olmasa da, ''lan bu tütün kokuyor'' diyen çok insan var. ben de onlardan biriyim. kuvveti yerinde.

prada amber pour homme – sabunsu kokular için ilk referanslardan biri. tanıdık, hafif ve temiz bi kokusu var. bağırmadığı için burun kıvıranı çok... seveni de çok keyif alıyor.

prada infusion d'homme – narenciyeli, çiçekli, sabunsu ve hafif bir koku. bu da bağırmıyor. bağırmıyor dediğim için hemen silmeyin, bazıları uysal seviyor.

gucci pour homme 2 – çaylı, baharatlı ve tütünlü bi koku. kompleks bir yapısı var. kokusu genelde seviliyor ama kalıcılık şikayeti var. bendeki performansı süper. ha son alan bi arkadaş reformulasyondan bahsetti, dikkatli olmak lazım. koku çok güzel yalnız... (mancho reis'in ''çay'' tutkunluğu var diye hatırlıyorum. l'occitane the vert-green tea ile denemesi tavsiye edilir. tabi denemediyse.)

encre noire – alemin kralı. yanan orman kokusu. yeşilin en güzellerinden...

loewe 7 – kırmızı elma ve tütsü kombosu. burdaki tütsü yorumu karanfil şeklinde. kuvvetli bi sıvı, benim de favorilerimden, tam bi taarruz kokusu, sık ve öldür.

comme des garcons 2 man – gerçekten bi başyapıt. kim demiş parfümün sanatla alakası yok diye. mutlaka deneyin. bazılarınız budur diyecek, bazılarınız da bu mudur deyip kullaklarımı çınlatacak.

tom ford grey vetiver – vetiverin en güzel yorumlarından biri. sevmeyeni çok az. gençler de seviyor, kendini genç hissedenler de. hafif ve temiz bi koku. bazıları seksi diyor. ofis kullanımı için ideal.

declaration d'un soir – işte size dalı, yaprağı ve toprağıyla bi gül kokusu. daha sonra ortaya sandal ağacı da çıkıyor. bi ömür güzel kokuyorlar. koku karakteri yine hafif. yaz akşamları ve ofis için ideal. bu bana olmadı diyenler davidoff zino'ya müracaat etsin. zira şu anki fiyatı çok uygun.

guerlain l'eau boisse – ekşili, yeşilli güzel bir koku. yenilikçi değil ama üzerindeki emek hemen kendini belli ediyor. terre d'hermes ve declaration'a benzeyen yönleri var. bu ikiliyi seven bunu da sever, ama alır mıHuhExclamation siz yine de es geçmeyin, üzülmezsiniz.

costume national homme – napalm bombası. 2 fıs +12 saat etki. greyfurtun bu kadar sıkı bağlandığı bir parfüm biliyorsanız bana da söyleyin. tarçın var, karanfil var, paçuli var, orman var, kısacası klasik bi havası var.

v&r spicebomb for men – bunu da bilenler bilmeyenlere anlatsın. yoruldum ba...Cool

not: hafif dediğim parfümler konuşma mesafesinde çok rahat hissedilirler. ekleyeyim dedim.

bir de bu öneri-istek postları daha uygun bi başlığa taşınsa nasıl olur?

özellikle conne de garcons 2 man için dedıklerınızın altına imzamı atarım benim kış kokum odur ve artık havalar soğusada kullansam modumdayım
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Canbaz Üstadım,
Forum için bir lütufsunuz Smile
bilinmeyen güzel parfüm önerileri

bana kalırsa loaclar 5 para etmez aynı şekilde pradalarda öle diğerleri güzel öneri
Hugo Boss Bottled ve Davidoff Cool Water simdiki gunluk parfumlerim.
Favorilerim ise Fahrenheit, Burberry London, Burberry Classic.
Ooo Hocam sizden bunu duymak inanin cok mutlu etti beni Smile

(06/07/2013, Saat: 20:55)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/07/2013, Saat: 20:51)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hugo Boss Bottled ve Davidoff Cool Water simdiki gunluk parfumlerim.

Zevkli adamsin puchacz.
Davidoff
Burberry
Güzel parfümler

(06/07/2013, Saat: 20:51)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hugo Boss Bottled ve Davidoff Cool Water simdiki gunluk parfumlerim.
Sayin canbaz zevklerimiz cok yakin, bende hep comme des garcons u başyapıt olarak nitelendiririm.
e mail adresim tipsol@me.com
estağfurullah arkadaşlar, utandırıyorsunuz beniBlush

geltir tayfası canlı, sabunsu ve temizlik hissi veren kokuları sever diye kendimce bi çıkarımda bulundum
ofis ortamında ağır parfüm pek tercih edilmiyor
e lavanta, tütün, narenciye ve sandal ağacı seviyorsunuz
ben de bu minvalde ilk aklıma gelenleri sıralayıverdim
ne mal, ne de marka sahibiyim
deneyin, beğenmediğinize yol verin gitsinSmile

cdg 2 man kullanan arkadaşlar selam olsun size. gerçekten zevk sahibisiniz. comme des garcons sıra dışı kokular tasarlıyor genel beğeniye pek uymayan farklı bi tarzları var. ha bu arada ''comme des garcons 2'' ile ''comme des garcons 2 man'' farklı parfümler yanlış anlama olmasınSmile
2u7au89.jpg
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,417 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,433 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,903 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri BigHillMe 182 285,175 30/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: fenolftaleyn
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,202 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 22,110 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,525 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,101 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,964 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  Alt İnnsbruck kolonya laktik 6 14,166 26/05/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: canbaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: