Volkan Piknik
Merhaba dostlarım size çok sevdiğim sık sık uğradığım bir mekanı tanıtmak istiyorum: Volkan Piknik
ana1.jpg
Çocukluğumdan beri okul-dershane-ev üçgeninde küçük tostçu-meyve sucu tarzı yerlerin müdavimiyimdir.
Volkan Piknikte Ankara Demirtepe'de çocukken dershanemin yanında tamda böyle ufak bir lezzet büfesi. Ama tam tersine lezzetler çok büyük. Burada Ankaradaki en güzel tostlar-ayvalık tostları, sıcak-soğuk sandviçler yapılır. Volkan Piknik aynı zamanda meyvesucudur tabi fakat benim gibi bir sonradan gurmeyeTongue yutturamazlar atom öyle yapılmaz. Atom karışık meyve suyu değildir Volkan Piknikcim. Gerçi bunu onlara söylediğimde, "Ha doğrudur abi" diye beni başlarından savdılar ama bu böyle, atom dediğimiz içecek özellikle adana-mersin civarında güzel yapılır kesinlikle karışık meyve suyu değil. Muz,bal,kaymak,çilek,süt bir güzel blenderdan geçirilir yoğun kıvamlı bu içeceğin üzerine bir fıstık serp, buz gibi oh mis. Öğrenciyken bu meretten içip mektebe gitmişliğimiz çoktur. Neyse konu nereye geldi. Kısacası Volkan Piknik candır.
gazeteorjinal.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
muhakkak herkesin arkadaşımız gibi böyle müdavimi olduğu lokanta cafe vb.çok memnun olduğu müessese vardır. müessese ismi filan sorun olmazsa herkes gittiği yerleri paylaşsın.hangi şehirde olursa olsun belki birinin yolu düşer..maksat lezzet duraklarımız çoğalsınWink
nedemek

haklarında ıyı seyler yazabılecegımız her yerden bahsedebılırız

nişantası atik ve berbur
taksimde kızılkayalar ve köşem

gibi daha ne cevherler cıkar bu konudan kimbilir Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(23/02/2013, Saat: 03:33)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nedemek

haklarında ıyı seyler yazabılecegımız her yerden bahsedebılırız

nişantası atik ve berbur
taksimde kızılkayalar ve köşem

gibi daha ne cevherler cıkar bu konudan kimbilir Smile

meali: yazın yazın tabi ki bulup gidip yiyelim. Tongue
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
aynen öyle

Atik_bufe-4.jpg

atiğe uğrayan ufala yesin
oraya özel bir lezzet

uzağa taşındım özlüyorum Sad

varmı beylikdüzü
küçükçekmede büyükçekmece
avcılar taraflarında
şehir merkezine inmeye gerek kalmadan muhteşem lezzetler bulabileceğimiz yerler?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(22/02/2013, Saat: 23:44)bahadirhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: muhakkak herkesin arkadaşımız gibi böyle müdavimi olduğu lokanta cafe vb.çok memnun olduğu müessese vardır. müessese ismi filan sorun olmazsa herkes gittiği yerleri paylaşsın.hangi şehirde olursa olsun belki birinin yolu düşer..maksat lezzet duraklarımız çoğalsınWink

+1

Başlık, "Tavsiye Edilen Yerler" veya uygun başka bir isimle güncellenirse müesseseler paylaşılabilir.
(23/02/2013, Saat: 14:47)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen öyle

Atik_bufe-4.jpg

atiğe uğrayan ufala yesin
oraya özel bir lezzet

uzağa taşındım özlüyorum Sad

varmı beylikdüzü
küçükçekmede büyükçekmece
avcılar taraflarında
şehir merkezine inmeye gerek kalmadan muhteşem lezzetler bulabileceğimiz yerler?

Küçükçekmece meydanda yılmaz lokantası döner müthiş. Bir de kuru fasülyeleri "kanarya" derler, o da başarılı.

Sent from my iPad using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: