Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack
merhabalar
bende sizin yorumlardan sonra aldım ve denedim. sert ve sık sakallarım var. inanın ilk tıraşımda yüzüm gerildi inanılmaz bir tahriş ve acıyla yattım sabah kalktığımda hala o gerginlik devam ediyordu. sonrasında bir hak daha vereyim belki yüz hazırlığını abartmış olabilirdim. bu sefer daha az hazırlıkla tıraş oldum ilki kadar olmasa da yine bir gerginli yine bir yüzüm çatlayacakmış hissi zor atlattım
kıyamadım bu sefer de ustura da deneyeyim dedim bir hak daha verdim abi yok jilet resmen tıraş sonrasına acayip bir gerginlik veriyor yüzüme. direk iş görecek arkadaşlara hediye ettim.
yani çok şaşırdım ama jilet yüze uygun olacak lafının vücut bulmuş halidir bu yaşadıklarım
Aslında sharp edge ile daha önceki deneyimlerim süperdi yalnız son aldığım 5 paket (impadan 1 ay falan oldu) vasat tıraş sağladı. Sonradan fark ettim ki önceki aldığım sharp edge ile arasında üretim yeri farkı var.
(10/12/2015, Saat: 17:29)daggett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında sharp edge ile daha önceki deneyimlerim süperdi yalnız son aldığım 5 paket (impadan 1 ay falan oldu) vasat tıraş sağladı. Sonradan fark ettim ki önceki aldığım sharp edge ile arasında üretim yeri farkı var.

Nereler hocam? İyi olan neresi? Vasat olan neresi?
Ben de üretim yerlerini merak ettim. Biri neresi, diğeri neresi?

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@mirzacem Yazdıklarınızı şimdi okudum. Jilet işi gerçekten bir muamma.Benim çok beğendiğim, başkasını üzerken, nefret ettiğim, başkasının gözdesi olabiliyor.

Bu üretim yeri farkı meselesini ben de merak ettim.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(10/12/2015, Saat: 17:29)daggett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında sharp edge ile daha önceki deneyimlerim süperdi yalnız son aldığım 5 paket (impadan 1 ay falan oldu) vasat tıraş sağladı. Sonradan fark ettim ki önceki aldığım sharp edge ile arasında üretim yeri farkı var.

7OClock Hindistan ve Rusya'da üretiliyor.
Hindistan üretiminin kalitesi çok düşük olduğu için sadece Rusya fabrikasının ürününü alıyoruz.
İnternette göreceğiniz üzere Hindistan üretimini iyi websiteleri satmaz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(10/12/2015, Saat: 19:42)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 7OClock Hindistan ve Rusya'da üretiliyor.
Hindistan üretiminin kalitesi çok düşük olduğu için sadece Rusya fabrikasının ürününü alıyoruz.
İnternette göreceğiniz üzere Hindistan üretimini iyi websiteleri satmaz.

Mustafa Bey arkadaş Sharp Edge modelindne bahsetmiş, Hindistanda üretilen super platinum olması lazım. Sharpe Edge'de böyle bir durum var mı?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(10/12/2015, Saat: 19:55)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey arkadaş Sharp Edge modelindne bahsetmiş, Hindistanda üretilen super platinum olması lazım. Sharpe Edge'de böyle bir durum var mı?

Onur Bey , sanmıyorum . Rusya , Hindistan ürünleri resimdeki şekilde.

10xfty1.jpg
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Sharp Edge, Wilkinson, Timor ve Permasharp'tan sonra denediğim dördüncü jilet oldu. Timor ve Wilkinson kadar agresif değil ancak; sanırım Wilkinson'dan daha yakın ve konforlu bir tıraş veriyor benim durumumda. Üç tıraş sonucunda hala benim için yeterince keskin. Sanırım düzenli kullanmak istediğim jiletlerden bir tanesi olacak.
Kalite keskinlik traş performansı çok iyi. 5 günlük sakalda bile cırt cirt etmeden performans sergiledi. Ben hayran kaldım ama ciddi anlamda pahalı bir jilet. Agresiflik orta.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 60,605 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,556 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Gillette London Bridge tipsol 6 1,626 04/09/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: tipsol
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,486 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,775 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Gillette Firmasının Jiletlerinde Tercih Sıralamanız habaz 27 14,332 02/03/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: inter
  Double Edge Keskinlik ve Genel Puan Tabloları (refinedshave.com) drog 21 8,410 17/03/2022, Saat: 18:58
Son Yorum: Usturaci
  Gillette Silver Blue mriza1 193 142,722 23/09/2021, Saat: 14:29
Son Yorum: Yasuo3817
  Berberler için özel perma sharp Emirhan 6 3,321 29/04/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: Efrasyab

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: