Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack
(28/11/2013, Saat: 23:39)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1.kalite perma olabilir Big Grin

Candova yalan söylemez Big Grin
Eyvallah ustad

Bu sabah Gillette 7 o'clock Sharp Edge ile üç perde ve rötuştan oluşan yedinci tıraşımı oldum. İlk seferde biraz tahriş etmişti ancak sonrakiler oldukça rahat ve tahrişsizdi. Şap testinden başarı ile geçti. Jilet hala keskin, merak ediyorum kaç tıraş çıkacak...
(05/07/2014, Saat: 19:25)alikox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabah Gillette 7 o'clock Sharp Edge ile üç perde ve rötuştan oluşan yedinci tıraşımı oldum. İlk seferde biraz tahriş etmişti ancak sonrakiler oldukça rahat ve tahrişsizdi. Şap testinden başarı ile geçti. Jilet hala keskin, merak ediyorum kaç tıraş çıkacak...
Hocam sihhatler olsun ben de çok beğeniyorum Sharp Edge i. Keskinliği ve konforu çok iyi. Ilk tıraşta tahriş yasadiysaniz ama sonra tahriş azalsiysa belki fazla keskin bir jilet olabilir sizin için. Cildinizi yormamasina dikkat edin. Bir de bir jileti limitlerine kadar zorlamayın derim.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(05/07/2014, Saat: 20:23)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sihhatler olsun ben de çok beğeniyorum Sharp Edge i. Keskinliği ve konforu çok iyi. Ilk tıraşta tahriş yasadiysaniz ama sonra tahriş azalsiysa belki fazla keskin bir jilet olabilir sizin için. Cildinizi yormamasina dikkat edin. Bir de bir jileti limitlerine kadar zorlamayın derim.

Bugün sekizinci tıraşımı olurken biraz körleştiğini hissedip emekliye ayırdım. Zorlasam birkaç tıraş daha çıkardı belki ama sizin de dediğiniz gibi, gerek yok. Karşılaştırmak gerekirse PermaSharp ile üç ya da dört tıraş olabiliyorum. Bu jiletin tıraş sonrasını ise PermaSharptan daha rahat buldum.

Öneriler için teşekkürler.
Bu jileti denemeyi çok istiyordum fakat kargo ücretini görünce bizim evde elektrikler gitti Smile kargo maliyeti düşük olan bildiğiniz bir yer varsa ve linkini paylaşırsanız çok sevinirim Smile
Arkadaşlar son zamanlarda bu sharpedge'lerden alan oldu mu?Merak ettiğim şey gönderilen jiletler tek kağıtlı mı çift kağıtlı mıdır ve nereden aldınız?
PPI'nin ürettiği hangi jiletle tıraş olduysam yüzümü kestim.

Gillette 7 o'clock Sharp Edge,
Perma Sharp,
Astra,
PolSilver,

denedim hepsi aynı lanet olsun. Bana en uygun jilet Rapira ile Personna olduğuna karar verdim.
(26/07/2014, Saat: 15:41)ulkerhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PPI'nin ürettiği hangi jiletle tıraş olduysam yüzümü kestim.

Gillette 7 o'clock Sharp Edge,
Perma Sharp,
Astra,
PolSilver,

denedim hepsi aynı lanet olsun. Bana en uygun jilet Rapira ile Personna olduğuna karar verdim.

Merhaba komşum , bahsettiğiniz jiletler şimdilik size uygun gelmemiş olabilir ama ilerleyen dönemlerde tekrar şans vermenizi tavsiye ederim.
e mail adresim tipsol@me.com
Bu jileti ilk geleneksel tıraşım da denemiştim ve tekniğim henüz oturmadığı için hayal kırıklığı yaşamıştım. 7. jiletim olarak tekrar denedim ve gerçekten çok güzel bir jilet olduğunu anladım. özellikle kullandığım diğer jiletler de ilk perde sonunda sakallarım çekilir gibi olurken bu jilette böyle bir sorunla karşılaşmadım. Lokal kanamalar oldu ama bunun da hala boyun altında tam tekniği oturtamadığımla alakalı bir durum.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 60,625 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,767 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Gillette London Bridge tipsol 6 1,630 04/09/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: tipsol
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,534 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,496 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,789 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Gillette Firmasının Jiletlerinde Tercih Sıralamanız habaz 27 14,342 02/03/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: inter
  Double Edge Keskinlik ve Genel Puan Tabloları (refinedshave.com) drog 21 8,412 17/03/2022, Saat: 18:58
Son Yorum: Usturaci
  Gillette Silver Blue mriza1 193 142,760 23/09/2021, Saat: 14:29
Son Yorum: Yasuo3817
  Berberler için özel perma sharp Emirhan 6 3,324 29/04/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: Efrasyab

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: