Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack
(11/10/2017, Saat: 06:45)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar cok takıntı yapmayın bulamadıgınız jiletleri, simdi almam lazım yok mok diyince kazık yiyip alıyorsunuz bir yerden, sonra o jilet bir geliyor piyasaya 3kurus paraya, verdiginiz kargo paralarına uzuluyorsunuz.
Acele etmeyin derim, gelir illa, o yoksa baskası var. Takılmayın tek jilete. Bahsi gecen jilete alternatifler feather, kai, perma vs.

Alternatif kullanıyorum komşum. Hatta bir muhle yi de deneyeceğim. Şu an perma ve faether da işimi görüyor zaten. Timor ise çok pahallı. Kai de aynı şekilde tavsiye edilen ama yine çok pahallı bir jilet
Valla komsum, jiletlerin karakterini uc asagı bes yukarı onerebiliyoruz ama, jilet isi cok subjectif, mevzusu yogun olan, adı cokca bahsedilen jiletleri fırsat buldukca, denk geldikce alıp deneyecen bunun baska yolu yok ne yazık ki. Kai birisi nefret eder birisi sever, karar veremezsin alıp denemeden.
Denedikce hosuna gidenler oldukca, fazla abartmadan al bir miktar, fazla alma diyorum su yuzden, zaman icinde zevkler renkler degisiyor, ilk basta bayıldıgın bir jilet yerine baska bir jilete elin gitmeye baslıyabiliyor ileriki surecte,
veya elinde kesmiyor dedigin jiletleri, ileride koleksiyonuna agresif bir alet katarsan, onunla kullanırsın, mild aletlerde daha keskin jilet kullanırsın. Elinde farklı karakterde makinalar bulunursa, degisik jiletleri bir sekil kullanım yeri buluyorsun.
O yuzden cok takıntı yapmayın dediydim, bir miktar acabildimse eger dostlar.
Valla komşum sokakta top oynayan çocukların arasına dalıp toplarını alıp kesen amca gibi olmuş girişiniz. Smile) Tamam dağıldık Smile) Şaka bir yana hobi işi eğlence ve merak. Yeniyiz merakımızı mazur görün
Estagfurullah komsum, ne haddimize mazur gormek. Konusmak tartısmak icin burdayız, sadece kendimce bildigim dusundugumu paylasıyorum.
Ozelden adresinizi gonderirseniz karısık jilet sample seti gondermek isterim ellimde olanlardan. kabul ederseniz.
Komşum Benimkisi latife. Dediklerinizden çok şey öğreniyoruz. Sağolun

(bu arada iphonu servise verdim yedek samsungdan tapatalk a giriyorum, android tapatalktan son mesajı yanıtla seçeneğini bulamadım bir türlü, isimsiz yanıtlıyorum kusura bakmayın)
İyi akşamlar arkadaşlar gilette o'clock sharpedge ile ilgili şu link var ebay da orjinal midir alayım mı?https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=...2078145813 SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence orijinal ama fiyatı biraz yüksek geldi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/thread-7317.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette Silver Blue mriza1 70 31,885 09/10/2017, Saat: 08:56
Son Yorum: hasimkara
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 639 451,371 06/10/2017, Saat: 11:01
Son Yorum: dikdik_s
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 8 4,751 10/05/2017, Saat: 08:30
Son Yorum: Oguzhan53
  Treet Classic Double Edge koolandgang 4 1,971 04/05/2017, Saat: 10:27
Son Yorum: nicky
  Gillette Rubie Platinum Plus Lord Sparhawk 8 7,520 22/03/2017, Saat: 08:46
Son Yorum: bayercy
  Yeşil Jelatinli Yarım Perma Sharp Kalfa 14 10,517 09/02/2017, Saat: 08:22
Son Yorum: [email protected]DC
  Gillette Stainless Double Edge (Kırmızı Paket) koolandgang 11 4,461 07/10/2016, Saat: 17:39
Son Yorum: kemalu2002
  Treet New Double Edge DarthVader 2 995 26/09/2016, Saat: 07:38
Son Yorum: DarthVader
  Gillette super silver turuncu paket linguist 27 11,020 28/08/2016, Saat: 08:53
Son Yorum: ayha-al
  Gillette Super Stainless Steel koolandgang 10 4,570 06/04/2016, Saat: 21:01
Son Yorum: rating

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi