Astra Superior Stainless (Mavi)
Haklısın komşum sanki daha sonra bulamayacağım gibi bir psikolojiye sahibim şu ara, derby usta ve perma sharpta da aynıyım maalesef Smile
(05/11/2019, Saat: 15:18)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun komşum mavi astra iyidir ama denenecek de çok jilet var stok yapmadan biraz daha sabırlı olsanız ilerde ömürlük jileti olanlar kervanına katılmazsınız Smile
(05/11/2019, Saat: 15:39)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısın komşum sanki daha sonra bulamayacağım gibi bir psikolojiye sahibim şu ara, derby usta  ve perma sharpta da aynıyım maalesef Smile

derby usta yeni çıktı ve perma sharp da yeni güncellendi bence uzun süre rahatça bulunur sorun olmaz,
ummadığınız jiletler güzel uyum sağlayabiliyor o sebeple mümkün mertebe çok çeşit deneyin. genelin sevmediği posh, shark gibi uygun jiletler bana uyum sağlayınca çok keyiflendim yalan yok Smile şu ara favorim gillette permasharp . özel sistem olanı geleneksel tıraşa ilk başladığım zaman 100 lü aldım hoşuma gitmedi dağıttım öyle.
Gillette permasharp cidden benimde hoşuma gidiyor ve de89 ile gayet iyi anlaşıyorlar Smile
(05/11/2019, Saat: 16:04)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: derby usta yeni çıktı ve perma sharp da yeni güncellendi bence uzun süre rahatça bulunur sorun olmaz,
ummadığınız jiletler güzel uyum sağlayabiliyor o sebeple mümkün mertebe çok çeşit deneyin. genelin sevmediği posh, shark gibi uygun jiletler bana uyum sağlayınca çok keyiflendim yalan yok Smile şu ara favorim gillette permasharp . özel sistem olanı geleneksel tıraşa ilk başladığım zaman 100 lü aldım hoşuma gitmedi dağıttım öyle.
Kıvırcık gür sakallarım var Muhle R89 ile tıraş oluyorum.

Bugüne kadar Derby Usta ile birlikte en anlaşamadığım jilettir kendisi. Bir tıraşı bile bitirmeden aletten çıkardım. Çekme yapıyor, kesmiyor gibi. Belki yakın zamanda tekrar bir şans veririm.
Dün akşam bu jiletle ilk tıraş deneyimimi yaşadım. Daha doğrusu yaşayamadım. DE89 aletle kullandım ama jilet sadece köpüğü süpürdü. Sakalları resmen kesmedi. Hani öyle çok sert ve gür sakallarım da yok. Acaba alete jilet takmayı mı unuttum deyip aleti kontrol ettim. Açıyı mı tutturamadım acaba dedim ama yok. Ne yaptıysam jilet sakalları kesmedi. Sonra çıkarıp Rapira swedish taktım ve tıraşı rahat bir şekilde tamamladım. Hafta sonu tıraşımda kendisine Fatip açık tarak ile tekrar bir şans vereceğim. Aksi takdirde kendisiyle olan ilişkimiz başlamadan son bulacak.
(29/01/2020, Saat: 11:42)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün akşam bu jiletle ilk tıraş deneyimimi yaşadım. Daha doğrusu yaşayamadım. DE89 aletle kullandım ama jilet sadece köpüğü süpürdü. Sakalları resmen kesmedi. Hani öyle çok sert ve gür sakallarım da yok. Acaba alete jilet takmayı mı unuttum deyip aleti kontrol ettim. Açıyı mı tutturamadım acaba dedim ama yok. Ne yaptıysam jilet sakalları kesmedi. Sonra çıkarıp Rapira swedish taktım ve tıraşı rahat bir şekilde tamamladım. Hafta sonu tıraşımda kendisine Fatip açık tarak ile tekrar bir şans vereceğim. Aksi takdirde kendisiyle olan ilişkimiz başlamadan son bulacak.

Hatalı ürün denk gelmiş olabilir çünkü Astra mavi o kadar kör bir jilet degil hatta kör bile degil bence.
Mavi astra günlük tıraşlarım da vazgeçemediğim jilettir oldukça konforlu buluyorum, hatalı ürün gelmiş olabilir komşum çünkü kör bir jilet değil

(29/01/2020, Saat: 11:42)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün akşam bu jiletle ilk tıraş deneyimimi yaşadım. Daha doğrusu yaşayamadım. DE89 aletle kullandım ama jilet sadece köpüğü süpürdü. Sakalları resmen kesmedi. Hani öyle çok sert ve gür sakallarım da yok. Acaba alete jilet takmayı mı unuttum deyip aleti kontrol ettim. Açıyı mı tutturamadım acaba dedim ama yok. Ne yaptıysam jilet sakalları kesmedi. Sonra çıkarıp Rapira swedish taktım ve tıraşı rahat bir şekilde tamamladım. Hafta sonu tıraşımda kendisine Fatip açık tarak ile tekrar bir şans vereceğim. Aksi takdirde kendisiyle olan ilişkimiz başlamadan son bulacak.
(29/01/2020, Saat: 11:48)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hatalı ürün denk gelmiş olabilir çünkü Astra mavi o kadar kör bir jilet degil hatta kör bile degil bence.

Komşum, jileti güvenilir bir yerden aldım, sahte olma ihtimali yok ama fabrikasyon bir hata olabilir elbette. Zira en nihayetinde bir jiletten bahsediyoruz, bu hiç kesmiyor, sadece köpüğü süpürüyor.
(29/01/2020, Saat: 11:55)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, jileti güvenilir bir yerden aldım, sahte olma ihtimali yok ama fabrikasyon bir hata olabilir elbette. Zira en nihayetinde bir jiletten bahsediyoruz, bu hiç kesmiyor, sadece köpüğü süpürüyor.

geçmiş olsun diyeyim komşum, mavi astra sevilen orta üst keskinlikte bilinen bir jilettir. kullandığınız jilette hata olabilir bir de başka birini deneyin. keyifli tıraşlar dilerim
(29/01/2020, Saat: 11:58)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçmiş olsun diyeyim komşum, mavi astra sevilen orta üst keskinlikte bilinen bir jilettir. kullandığınız jilette hata olabilir bir de başka birini deneyin. keyifli tıraşlar dilerim

Teşekkürler komşum, dediğim gibi bir de hafta sonu deneyeceğim, belki paketteki diğer jiletler düzgün çıkabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,798 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,284 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 681,247 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,486 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,840 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,719 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,228 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,501 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,163 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle
  Super-Max Stainless anarche 14 22,479 11/09/2021, Saat: 22:06
Son Yorum: Asktm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: