Simpson Fırça Tavsiye
(13/08/2013, Saat: 00:03)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/04/2013, Saat: 13:45)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/03/2013, Saat: 13:14)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fazla zaman kaybetmemek , bana uygun olacağını düşündüğüm küçük boy bir fırça denemek , ayrıca daha birinci dakikada referans bir fırça ile işe başlamamak adına Simpson Tulip 1 Super Badger siparişi verdim. Umarım sorunsuz ulaşır. Hakkında genel olarak güzel yorumlar var nette. Aramızda belki kullananlar vardır. Buradan başlıyoruz bakalım nereye gider.

@fergus komşu, fırça gelince köpürtmeye dalıp yorum yazmayı unuttu sanırım.

bir kaç ay oldu fırçayı kullanmaya başlayalı , çok memnunum , boyut küçük gibi gözüksede benim yüzüm için gayet yeterli. rahat hareket ediyorum , hem sabun hem kremle denedim , tasta ve yüzde köpürterek kullandım , her yola gelen bir fırça , şu ana kadarki favorim arko sabun ve tasta köpürtme. orta yoğunlukta köpük yapıyor. çok fazla taşımadığı için genelde 2 yada üç seferde tamamlıyorum tüm yüzümü..3-4 dakika kadar yüzüme masaj yapıyorum , backbone olarak gayet sağlam duruyor , şu ana kadarki kullanımımda fırça yeterince açıldı , gün geçtikçe güzelleşiyor. kaliteli boyut olarak küçük bir fırça arayanlara tavsiye ederim.

Fırçanızı kaliteli sabunlarla denemenizi öneririm, cella, tabac yahut netten bulabileceğiniz kaliteli sabunlar..
(13/08/2013, Saat: 00:06)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/08/2013, Saat: 00:03)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/04/2013, Saat: 13:45)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/03/2013, Saat: 13:14)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fazla zaman kaybetmemek , bana uygun olacağını düşündüğüm küçük boy bir fırça denemek , ayrıca daha birinci dakikada referans bir fırça ile işe başlamamak adına Simpson Tulip 1 Super Badger siparişi verdim. Umarım sorunsuz ulaşır. Hakkında genel olarak güzel yorumlar var nette. Aramızda belki kullananlar vardır. Buradan başlıyoruz bakalım nereye gider.

@fergus komşu, fırça gelince köpürtmeye dalıp yorum yazmayı unuttu sanırım.

bir kaç ay oldu fırçayı kullanmaya başlayalı , çok memnunum , boyut küçük gibi gözüksede benim yüzüm için gayet yeterli. rahat hareket ediyorum , hem sabun hem kremle denedim , tasta ve yüzde köpürterek kullandım , her yola gelen bir fırça , şu ana kadarki favorim arko sabun ve tasta köpürtme. orta yoğunlukta köpük yapıyor. çok fazla taşımadığı için genelde 2 yada üç seferde tamamlıyorum tüm yüzümü..3-4 dakika kadar yüzüme masaj yapıyorum , backbone olarak gayet sağlam duruyor , şu ana kadarki kullanımımda fırça yeterince açıldı , gün geçtikçe güzelleşiyor. kaliteli boyut olarak küçük bir fırça arayanlara tavsiye ederim.

Fırçanızı kaliteli sabunlarla denemenizi öneririm, cella, tabac yahut netten bulabileceğiniz kaliteli sabunlar..

elimde taylor of bond street in sabun ve kremide var şimdiye kadar onlarlada kullandım , almanyaya gidince bir kaç çeşit daha yapacağım kendime.. çok keyifli bir fırça..
Güle güle kullanın her ne kadar model belirtmeseniz de Smile

Ucuz sabunlarla fırçanızı üzmeyin derim naçizane, cildiniz daha iyilerini hak ediyor..
(13/08/2013, Saat: 00:09)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın her ne kadar model belirtmeseniz de Smile

Ucuz sabunlarla fırçanızı üzmeyin derim naçizane, cildiniz daha iyilerini hak ediyor..

siparişi verince bir kaç mesaj önce yazmıştım , fırça Simpson Tulip 1 ..
(13/08/2013, Saat: 00:11)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/08/2013, Saat: 00:09)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın her ne kadar model belirtmeseniz de Smile

siparişi verince bir kaç mesaj önce yazmıştım , fırça Simpson Tulip 1 ..

Değerli bir fırça..

Sabuna dikkat Smile Dediğim gibi, en iyisine layık cildinizSleepySleepy
Simpson'i tobs kreme yakistiriyorum. Iki ingiliz mest ediyor sahibini...
Arkadaşlar bu fırçayı tavsiye eder misiniz?
http://www.executive-shaving.co.uk/simps...-ivory.php
25mm knot genişliği de cazip duruyor. (İnşallah yazım hatası değildir.)
Pure badger ama zaten normalde daha fazla ödeyecek olsam güzel bi best badger alırdım simpsondan çünkü çok yumuşak fırça istemiyorum. Tabi yüzümü tahriş etsin de istemiyorum.
İndirim filan derken gayet kabul edilebilir bir fiyata geliyor. Bir arkadaşımla beraber almayı planlıyoruz dolayısıyla iki tane alacağız.
Yurtdışı forumlarda tek tük hakkında yazan olmuş (ama onlar knot 20mm anlayamadım bu neden 25mm) güzel köpük üretiyor filan demişler memnun gibiler.
Sizlere danışmadan almak istemedim.
(15/08/2013, Saat: 00:11)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu fırçayı tavsiye eder misiniz?
http://www.executive-shaving.co.uk/simps...-ivory.php
25mm knot genişliği de cazip duruyor. (İnşallah yazım hatası değildir.)
Pure badger ama zaten normalde daha fazla ödeyecek olsam güzel bi best badger alırdım simpsondan çünkü çok yumuşak fırça istemiyorum. Tabi yüzümü tahriş etsin de istemiyorum.
İndirim filan derken gayet kabul edilebilir bir fiyata geliyor. Bir arkadaşımla beraber almayı planlıyoruz dolayısıyla iki tane alacağız.
Yurtdışı forumlarda tek tük hakkında yazan olmuş (ama onlar knot 20mm anlayamadım bu neden 25mm) güzel köpük üretiyor filan demişler memnun gibiler.
Sizlere danışmadan almak istemedim.

Komşum hiç heyecanlanma,
Berkeley 46 spec's: Height: 87mm / Loft: 44mm / Base: 43mm / Knot: 20mm

Best yada Pure olması ebadını değiştirmez.
Kısacası knot 25mm değil 20 mm
Best tipi ile ilgili birkaç inceleme.

http://shavenook.com/thread-simpson-berk...5#pid57605

http://shavenook.com/thread-simpson-berk...2#pid38242

http://shavenook.com/thread-initial-revi...est-badger
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
1zqcz6b.jpg
2weym0w.jpg
2hqvxg3.jpg
dddyyg.jpg

bunlarda Simpson Tulip1 Super badger fırçamın fotoları , ne zmandır aklımdaydı ancak koyabildim.
Merhaba,

Tanisma mesajindan sonra bir soru sorayim Big Grin

Sakalli bir trasci olarak elimde kullandigim domuz kili firca buyuk geliyordu, (Sadece yanaklar icin) Fircalar bolumunde bayagi bir zaman gecirdim ve Simpsons Special S1 fircasinda karar kildim. Adet yerini bulsun, alisveris olmadan olmuyorExclamation

Almadan once fikrinizi almak istedim, ne dersiniz?
Weight: 49 grams
Handle Diameter: 33mm
Overall Height: 92mm
Knot Diameter: 18mm
Bristle Loft: 42mm

33uqtxf.jpg

ama best badger daha dogru olacak sanirim. Special e alternatif Simpsons The Case
Weight: 43 grams (71g w/case)
Handle Diameter: 32mm
Overall Height: 84mm
Knot Diameter: 18mm
Bristle Loft: 40mm

30uplro.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,416 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 863 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,737 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,722 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,369 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 465,696 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,457 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Simpson Chubby 3 Super Badger dr_green 22 10,083 11/05/2020, Saat: 18:54
Son Yorum: Sh@dow
  Simpson Captain 2 Best Benzodiazepin 4 2,984 15/04/2020, Saat: 14:53
Son Yorum: Benzodiazepin
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,665 06/01/2020, Saat: 23:12