Martin Amca Sosyal Sorumluluk Projesi
Martin amca, pötibörde beni de sıraya yazar mısın ?
Tabi ki yazarım sizinle beraber bu aylık kontenjanı doldurmuş olduk.

şimdi sıradaki arkadaşlardan ÖM de adlarnı ve açık adreslerini istiyorum

(05/03/2013, Saat: 23:03)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin amca, pötibörde beni de sıraya yazar mısın ?
Böylesi güzel bir projenin fikri karşısında ne söyleyeceğimi şaşırdım.
Martin amca yüreğiniz çok temiz,çok aydınlık bir insansınız.Hayatın uğraşlarından, kendi dertlerimizden unuttuğumuz değerleri hatırlatmanız,
yurdumda birçok yozlaşmanın bencilliğin ayyuka çıktığı bir dönemde böylesi ince düşünceye sahip insanların olması beni gerçekten derinden etkiledi.
Tek kelimeyle büyüksünüz Smile

Ayrıca beni de sıraya yazarsanız çok memnun olurum ama ben hangi ürünü istemem gerektiğni bilemiyorum.Cildim kuru ve hassas zahmet olmazsa bana uygun ürün rica edeceğim.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Martin amca tesekkürler adımın ilk sıralarda olmasına cok sevindimSmile ve sizin sabununuzu deneyecegim icin oldukca heyecanlıyım. Fakat bende bahadırhan arkadasımıza katılmadan edemeyecegim biz yaptıgımız bagıs karsılıgında sizden sabun alıyoruz bir yerde aslında aldıgımız ürüne ödeme yapıyormus gibiyiz, hayır karsılıksız yapılan birseydir bu projede sizin sabunlarınız bizi harekete geciren bir unsur aslında. Benim nacizane fikrimi soracak olursanız eger bütcesi elveren arkadaslar tek bir ürün icin 20 tl lösev e 10 tlde bizim size hammadde almak icin olusturacagımız fona transfer edebilir, sizin emeginizin parasal karsılıgını zaten hesap edemeyiz bence bu projeyi baslatmak ve sabunlar icin harcayacagınız emek sizin lösev e yapacagınız en büyük katkıdır.
Sevgili tipsol düşünceniz güzel. Ben de bunu düşünerek LÖSEV e aktarılcak katkının 20 lira olmasını tavsiy eetmiştim. Çünkü diyelim sabun 12 lira ise 8 lira da doğrudan sizden LÖSEV e gitmiş olacak. Bir de bunlar en az miktarlar bütcesi uygun olan 15 liralık sabun için 50 liralık bağışta bile bulunabilir. Her sabun için 10 liralık hammade katıkısı çok olur bence buna gerek yok. Ara sıra aranzda 10 ar lira toplayarak 1 er kiloluk Hindistancevizi yağı (60 TL) ve hint yağı (20 TL) alabilirsiniz. Esans, lanolin, kakao yağı ve diğer katkı maddelerini de ben sağlarım o da benim LÖSEV e katkım olur. Böylece sizin hammadde için vereceğiniz miktarlar da LÖSEV'e katkı olacak. Bir nevi sanal kermes yapmış olacağız. Hatta bu projeye elinde satmak istediği malzeme olan arkadaşlar da katılabilirler. Fazla sabunlarımız için birisinden 15-20 lira almak yerine LÖSEV ' e bağışlasak daha iyi olmaz mı? Bizim için 15 lira önemli olmayabilir ama 10 tane 15 lira 150 lira eder ve bir çocğun bir günlük ilacını karşılayabilir.

Selam ve sevgiler

(06/03/2013, Saat: 00:50)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin amca tesekkürler adımın ilk sıralarda olmasına cok sevindimSmile ve sizin sabununuzu deneyecegim icin oldukca heyecanlıyım. Fakat bende bahadırhan arkadasımıza katılmadan edemeyecegim biz yaptıgımız bagıs karsılıgında sizden sabun alıyoruz bir yerde aslında aldıgımız ürüne ödeme yapıyormus gibiyiz, hayır karsılıksız yapılan birseydir bu projede sizin sabunlarınız bizi harekete geciren bir unsur aslında. Benim nacizane fikrimi soracak olursanız eger bütcesi elveren arkadaslar tek bir ürün icin 20 tl lösev e 10 tlde bizim size hammadde almak icin olusturacagımız fona transfer edebilir, sizin emeginizin parasal karsılıgını zaten hesap edemeyiz bence bu projeyi baslatmak ve sabunlar icin harcayacagınız emek sizin lösev e yapacagınız en büyük katkıdır.
Bir sonraki ayın listesine ilk benim adımı yazar mısın Martin amca?
www.tekyumruk.com
Thumbs Up 
Bu ince bir fikrinizden dolayı sizi tebrik ederim Martin amca.Çok güzel bir proje.
AngelAngel
Bravo diyorum ve lütfen bütün çeşitleriniz için beni sıraya yazınız
yarın ilk işim Löseve bağış yapıp listeye adımı yazacağım şimdiden hayırlısı olsun umarım çorbada bizim de tuzumuz olur.

Not:
Sayın admin Lösev bağışları diye bir başlık açarsanız adımızı oraya ekleriz.
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
güzel düşünce geltirin martin amcalığından sonra lösemili çocuklarında amcası oldunuz yakışır martin amca
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
Konu sabitlenmiştir tebrikler teşekkürler Martin amca.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MARTIN AMCA EV YAPIMI TARÇINLI ZENCEFİLLİ TIRAŞ SABUNU martin 57 35,891 07/06/2017, Saat: 06:59
Son Yorum: Tahir
  MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU martin 38 29,347 04/07/2016, Saat: 22:49
Son Yorum: mancho
  Martin Amca Keçi Sütlü Yeni Üretim martin 31 33,287 03/11/2015, Saat: 12:34
Son Yorum: mirzacem
  Martin Amca Tütün (namı diğer yerli tabac) martin 29 34,363 28/06/2015, Saat: 20:37
Son Yorum: theunnamed
  Martin Amca Lavantalı martin 30 41,318 18/08/2013, Saat: 01:32
Son Yorum: martin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: