Martin Amca Sosyal Sorumluluk Projesi
Üstad helal olsun.

Katılıyorum en kısa sürede Smile
3 aylik bir kizim var inanin mektup kismini dogrudan pas gectim, okumayi birakin bakamadim bile. Bu sosyal sorumlulugu bize hatirlattiginiz ve vesile oldugunuz icin ne kadar tesekkur etsek azdir. Siraya bende adimi yazdirmak istiyorum, acikcasi uzun zamandir sizin sabunlarinizi denemek istiyordum fakat nasil temin edecegimi anlamamistim. Sira bana ne zaman gelirse petitbor ve kokolin icin bekliyor olacagim.
Önümüzdeki ay için beğendiğiniz 3-4 sabuna beni de yazın Martin amca,böyle onurlu bir iş için,bu bencil dünyada parlayan bir yıldızsınız vesselam;tebrik ederim..
Arkadaşlar değerli katkı ve destekleriniz için tekrar teşekkür ediyorum. Ancak lütfen sabunlarınız elinize geçmeden bağış yapmayın yoksa inanın yetişemem ve mahcup olurum. İsteyen herkese sırayla sabun gönderilecektir.

Selam ve sevgilerimle

Uncle Martin
Martin Abi (komşularımın yaşca amcası olabilirsinizde benim değil Smile

Aras Kargodan aradılar 5 parça "mal" bırakmışsınız
Harıl harıl sizi arıyorlar, isminizi bulmak için Smile
Ben ilk adınızı tahminen bildiğim için onu verdim, soy isminizi bilmediğimi ama böyle bir kargo beklediğimi söyledim

Bu arada bizleride utandıryorsunuz, bu başlıkta geçen LÖSEV hesabının dekontu hemen geliyor
dekontu yükleyemiyorum 50 TL löseve gitmiştir
Bugün akşam dekont forumda olacak
dekont
(05/03/2013, Saat: 23:02)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin amca Adamsın be!
Adamın sözlük anlamısın Big Grin

Bence de Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
arkadaşlar dekont ekran görüntülerini foruma eklemek yerine
kimlik bilgilerinizide içerdiğinden (ad soyad il şube hesap no tckimlik no)
martin amcaya özel mesaj yolu ile iletmenizi rica ederim.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ben de Yöneticimizle aynı fikirdeyim, güvenlik açısından dekont bilgilerinizi burada ÖM den bana gönderin. Bir de marslan23@yahoo.com adresime gönderirseniz daha garantili olur.

Bugün sabun postalananlar

inceptum
tipsol
alpb74
delidumrul
Psycho

Sabun gramajına bağlı olarak minumum bağış miktarları Psycho hariç 20 lira olsun bence. Psycho'ya uzmanlığından ötürü fazla örnek gönderdiğimden ondan da minimum 30 TL bağış bekliyorum

Hepinize teşekkürler
hayırlı uğurlu olsun

Uncle Martin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MARTIN AMCA EV YAPIMI TARÇINLI ZENCEFİLLİ TIRAŞ SABUNU martin 57 35,915 07/06/2017, Saat: 06:59
Son Yorum: Tahir
  MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU martin 38 29,368 04/07/2016, Saat: 22:49
Son Yorum: mancho
  Martin Amca Keçi Sütlü Yeni Üretim martin 31 33,308 03/11/2015, Saat: 12:34
Son Yorum: mirzacem
  Martin Amca Tütün (namı diğer yerli tabac) martin 29 34,374 28/06/2015, Saat: 20:37
Son Yorum: theunnamed
  Martin Amca Lavantalı martin 30 41,326 18/08/2013, Saat: 01:32
Son Yorum: martin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: