Martin Amca Sosyal Sorumluluk Projesi
Ben henüz geneneksel traşa başlayabilmiş bile değilim , henüz siparişlerim yolda büyük bir heyecan ile elime geçmesini ve tecrübe edinmeye başlamak istiyorum. Sitede gezerken sosyal sorumluk projeniz ile ilgili başlığı görünce şaşırdım. Öncesinde traş ve sosyal sorumluluğu bağdaştıramadım ama içeriğini okuyunca çok memnun oldum.

İş gereği LÖSEV'i zaman zaman kampanyalarında destekliyorum ancak kişisel olarak geleneksel traş vasıtası ile kendilerini destekleyebilmek çok özel böyle bir projeye ön ayak olduğunuz için teşekkür ederim.

Yeni başlayan birisi olarak , sabunlarınızı keyifle denemek isterim , benide sıraya alırsanız sevinirim.
Memnuniyetle

ben teşekkür ederim

(06/03/2013, Saat: 15:39)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben henüz geneneksel traşa başlayabilmiş bile değilim , henüz siparişlerim yolda büyük bir heyecan ile elime geçmesini ve tecrübe edinmeye başlamak istiyorum. Sitede gezerken sosyal sorumluk projeniz ile ilgili başlığı görünce şaşırdım. Öncesinde traş ve sosyal sorumluluğu bağdaştıramadım ama içeriğini okuyunca çok memnun oldum.

İş gereği LÖSEV'i zaman zaman kampanyalarında destekliyorum ancak kişisel olarak geleneksel traş vasıtası ile kendilerini destekleyebilmek çok özel böyle bir projeye ön ayak olduğunuz için teşekkür ederim.

Yeni başlayan birisi olarak , sabunlarınızı keyifle denemek isterim , benide sıraya alırsanız sevinirim.
Tesekkurler Martin amca sabirsizlikla bekliyorum, umarim karsi odemeli gondermissinizdir birde kargo ucreti cikmaSin siZden.
Sağolun bundan sonraki partiye sizi de alacağım

esen kalın

(06/03/2013, Saat: 11:33)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 aylik bir kizim var inanin mektup kismini dogrudan pas gectim, okumayi birakin bakamadim bile. Bu sosyal sorumlulugu bize hatirlattiginiz ve vesile oldugunuz icin ne kadar tesekkur etsek azdir. Siraya bende adimi yazdirmak istiyorum, acikcasi uzun zamandir sizin sabunlarinizi denemek istiyordum fakat nasil temin edecegimi anlamamistim. Sira bana ne zaman gelirse petitbor ve kokolin icin bekliyor olacagim.
Bu ince davranışınız için çok teşekkür ederim Martin Amca. Size de bu güzel düşünce yakışırdı zaten. Beni çok duygulandırdınız. Ben de bu güzel projenize destek vermek isterim. Kokolin ve Pötibör sabunlarınız için beni de sıraya eklerseniz çok sevinirim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Dünya üzerinde çifte haz veren tek sabun Martin Amca sabunları.
Traşından ayrı bağışından ayrı haz. Bence sabunların ismi "Martin Amca Double Pleasure" olarak değiştirilebilirWink
hiç fena fikir değil

(07/03/2013, Saat: 16:06)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dünya üzerinde çifte haz veren tek sabun Martin Amca sabunları.
Traşından ayrı bağışından ayrı haz. Bence sabunların ismi "Martin Amca Double Pleasure" olarak değiştirilebilirWink
(07/03/2013, Saat: 16:08)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hiç fena fikir değil

(07/03/2013, Saat: 16:06)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dünya üzerinde çifte haz veren tek sabun Martin Amca sabunları.

Bence bu isim ileriye dönük bahsedilen bu iki hazzın ne olduğu ile ilgili ilgi uyandıracaktır.

İşim pazarlama-satış olunca kafa her halde biraz muzipliğe çalışıyorSmile
Sayin pirlanta gonullu Martin,
Evvelden konusuldu mu bilemiyorum, zannediyorum rastlamadim forumda.
Acaba hangi kokulari tercih edebiliyoruz?
Saygilar efendim.
Çok çok ince bir düşünce martin bey. Ellerinize sağlık.
Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MARTIN AMCA EV YAPIMI TARÇINLI ZENCEFİLLİ TIRAŞ SABUNU martin 57 35,715 07/06/2017, Saat: 06:59
Son Yorum: Tahir
  MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU martin 38 29,238 04/07/2016, Saat: 22:49
Son Yorum: mancho
  Martin Amca Keçi Sütlü Yeni Üretim martin 31 33,121 03/11/2015, Saat: 12:34
Son Yorum: mirzacem
  Martin Amca Tütün (namı diğer yerli tabac) martin 29 34,250 28/06/2015, Saat: 20:37
Son Yorum: theunnamed
  Martin Amca Lavantalı martin 30 41,159 18/08/2013, Saat: 01:32
Son Yorum: martin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: