LÖSEV BAĞIŞLARI
Arkadaşlar

Alpbp 50 TL
Onur 50 TL
Inceptum 50 TL
Psycho 50 TL
Zaprican 50 TL
İsim vermek istemeyen komşu 50 TL
delidumrul 50 TL
crazy 25 TL
goldenflame 50 TL

toplam 425 TL (2 nisan 2013 saat 23.00 itibariyle)

Süpersiniz

1000 lira hedefimiz
Inceptumdan da 50 TL bağış aldık toplamda şimdiden 150 lirayı bulduk.

teşekkürler
Psycho üstadın 50 liralık bağışı ile 200 lirayı bulduk. Muhetşemsiniz
Üstad bir liste halinde ana başlığı güncellerseniz daha rahat olur takip etmesi.
(07/03/2013, Saat: 22:56)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Psycho üstadın 50 liralık bağışı ile 200 lirayı bulduk. Muhetşemsiniz

Eeee hani sabunları almadan bağış yapmayın dediniz siz Martin amca ne oldu şimdi sizi dinledik hem sıramızı kaybettik hemde bağış yapmadık hadi sırayı boş verdim bağışı erteledik olmadı ben hemen yarın bağışımı yapıyorum artık ona göre.
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Onur arkadaşımız uyarımı okuyamamış ve bağış yapmış siz lütfen önce sabununuzu alın sonra bağışınızı yapın ucunu kaçırırsak toplayamayız. İlginize teşekkürler

(08/03/2013, Saat: 00:46)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/03/2013, Saat: 22:56)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Psycho üstadın 50 liralık bağışı ile 200 lirayı bulduk. Muhetşemsiniz

Eeee hani sabunları almadan bağış yapmayın dediniz siz Martin amca ne oldu şimdi sizi dinledik hem sıramızı kaybettik hemde bağış yapmadık hadi sırayı boş verdim bağışı erteledik olmadı ben hemen yarın bağışımı yapıyorum artık ona göre.
Evet bende martim amcayı dinledim ama sabunum bugün 18 de geldi o yüzden bagısımı yapamadım sistem kapandı artık yarın sabahaSmile
(08/03/2013, Saat: 01:00)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur arkadaşımız uyarımı okuyamamış ve bağış yapmış siz lütfen önce sabununuzu alın sonra bağışınızı yapın ucunu kaçırırsak toplayamayız. İlginize teşekkürler

(08/03/2013, Saat: 00:46)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ok. Martin amca o zaman ivedi bir şekilde sabunlarımı bekliyorum
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Araya kaynak yapmış gibi görünüyorum. Özür dileyerek cevap hakkımı kullanayım.

Ben Martin Amca'ya emeğini desteklemek adına özelden sabun istediğimi yazmıştım. O da bana artık ücretleri LÖSEV'e gönderiyoruz deyince gidip şak diye LÖSEV'e bağışta bulundum. Yani bu konuşmalar geçerken prosedürden falan haberim yoktu. Olaylar hızlı gelişti, hakkınızı helal edin artık komşular.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Merhaba,
Dün benimde 50,00 TL lik bağışım oldu.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: