YUMA traş makinesi
@ekindgn komşunun hoş hediye paketinde bulunması sebebi ile tanıştım kendisi ile. Umduğumdan rahat bir tıraş olmamı sağladı, komşumun da bahsettiği gibi Rapira ile uyumundan kaynaklıydı galiba bu durumun sebebi.

Tekrar komşuma teşekkür ederim güzel hediye paketi için. Tıraş aleti Jilet
Vallahi bu forum hakkında internette söylenenler doğruymuş , insan içine daldıkça pahalısından ucuzuna neye erişebiliyorsa edinmek istiyor, Dün satın almıştım bu aleti en son ne aldınız başlığındada paylaşmıştım , Bugün derby usta ile 2.kez denedim kesin sonucum şu ki benim gibi çok parası olmayan işsiz yeni mezunlar gibi biçilmiş kaftan bu alet, Tek tarafın jilet açıklığının fazla olması hoşuma bile gitti agresif bir şekilde hiç bir sorun yaşamadan günlük traşımı oldum .. sanırsam bendeki eski nesil yumalardan ve aldığım yerde son 15 20 tane kalmıştı ilk işim yarın gidip bir iki tane daha seçmek olacak , Ws sword ile başlamıştım hediye gelen muehle r106 kapalı tarağım var ancak günlük traş olacaksam tartışmasız yumayı kullanabilirim Smile
(09/08/2019, Saat: 17:43)Telecaster52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi bu forum hakkında internette söylenenler doğruymuş , insan içine daldıkça pahalısından ucuzuna neye erişebiliyorsa edinmek istiyor, Dün satın almıştım bu aleti en son ne aldınız başlığındada paylaşmıştım , Bugün derby usta ile 2.kez denedim kesin sonucum şu ki benim gibi çok parası olmayan işsiz yeni mezunlar gibi biçilmiş kaftan bu alet, Tek tarafın jilet açıklığının fazla olması hoşuma bile gitti agresif bir şekilde hiç bir sorun yaşamadan günlük traşımı oldum .. sanırsam bendeki eski nesil yumalardan ve aldığım yerde son 15 20 tane kalmıştı ilk işim yarın gidip bir iki tane daha seçmek olacak , Ws sword ile başlamıştım hediye gelen muehle r106 kapalı tarağım var ancak günlük traş olacaksam tartışmasız yumayı kullanabilirim Smile
İnternette neler diyorlar başka bizim için? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
https://eksisozluk.com/geltir-com--3493764

İyisi de var kötüsü de
Kötüler işin özünü bilmediği için kötü , Geleneksel tıraşın baltayla surata dalmak gibi bir şey olduğunu sanıyorlar , Benim formumuzla ilgili tek sıkıntım insanı sürekli bir şeyler almaya teşvik etmesi Big Grin sürekli bir şey alasım geliyor.
(09/08/2019, Saat: 18:25)Telecaster52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kötüler işin özünü bilmediği için kötü , Geleneksel tıraşın baltayla surata dalmak gibi bir şey olduğunu sanıyorlar , Benim formumuzla ilgili tek sıkıntım insanı sürekli bir şeyler almaya teşvik etmesi Big Grin sürekli bir şey alasım geliyor.
Tam 1 yıl olduğunda yeni ürün alımını durdurmuştum ben 10 yıllık stok oldu orası ayrı. Eşe dosta hediye yolu ile dağılıyor Smile

(09/08/2019, Saat: 18:44)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam 1 yıl olduğunda yeni ürün alımını durdurmuştum ben 10 yıllık stok oldu orası ayrı. Eşe dosta hediye yolu ile dağılıyor Smile

Wink Tongue bende o gidişattayım evdeki tüm kremler ve sabunları her gün kullansam sanırsam 4-5 yıldan önce bitiremem hala başka çeşit gördükçe alasım geliyor
Reklamın iyisi kötüsü olmaz,ben de ilk ekşi sözlükte denk geldim. Üye olduğum günden beri bir gün dahi devamsızlık yapmadan takip ettim.
(09/08/2019, Saat: 17:57)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnternette neler diyorlar başka bizim için? Smile

Komşum iyi yorum yapan zaten olayı çözmüş keyfine varan kişiler ki zaten bu forumdalardır. Kötü yorum yapanlar açıkçası beceremeyenler yapamayanlar değilde maddiyattan ötürü durduk yere masraf açtırıp gereksiz harcamaya sebep oluyor gibi yorumlar okuyorum.

Ben iyi tarafında çok keyif aldığım bilgi edindiğim belkide ürünü kullanmadan ancak bu kadar fazla tecrübe edinebildiğim yegane yer. Masraf açtığı doğru olsa da bu işten keyif alıp, hobi haline getirip, müzik dinler gibi, spor yapar gibi, kitap okur gibi, sinemaya gider gibi keyif alan birsürü insan var. Ağır eleştiriyle geleneksel yöntemle tıraş olan kişilere bazen saygısızca yorumlar yapılabiliniyor. Ben tadına varmaya çalışıp keyif alanlardanım, umarım herkez benim gibi hissedebiliyordur.
Ege pazarından ilk Yuma aletimi aldım. Gillette sarı seven o'clock ile 3 günlük tıraşta denedim. Aletin bir tarafında jilet 1-2 mm daha açık, o tarafla tıraş oldum. Diğer tarafta çapak vardı galiba, hem sakalı almadı hem yüzümü çizdi. 3 perdede fena bir tıraş olmadı ama diğer aletlerim(34C, 41C, Rimei, ikon X3, Razorock Hawk) varken sıra gelmez zaten.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 872,012 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,589 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,674 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,371 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Star kelebek tıraş makinesı jegal 18 11,938 26/01/2019, Saat: 16:05
Son Yorum: batmanforever
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,279 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri
  Ucuz traş aletlerin korumasını kaldırmak best 25 33,389 09/02/2018, Saat: 00:46
Son Yorum: KAYHAN
  Lion DE tras aleti (Guney Afrika'dan) chevalier 13 20,818 07/07/2014, Saat: 02:21
Son Yorum: martin
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,344 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe
  Traş Seti gencfb190742 5 12,290 11/09/2012, Saat: 10:08
Son Yorum: superbadger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: