YUMA traş makinesi
(15/08/2019, Saat: 13:21)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ege pazarından ilk Yuma aletimi aldım. Gillette sarı seven o'clock ile 3 günlük tıraşta denedim. Aletin bir tarafında jilet 1-2 mm daha açık, o tarafla tıraş oldum. Diğer tarafta çapak vardı galiba, hem sakalı almadı hem yüzümü çizdi. 3 perdede fena bir tıraş olmadı ama diğer aletlerim(34C, 41C, Rimei, ikon X3, Razorock Hawk) varken sıra gelmez zaten.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum Yuma'larda oluyor, bende alacaktım 5 paket açıp tek tek jilet taktım hepsinde yamuk 5'ten sonra pes ettim ama meraklıları da az değil. Türk üreticilerde biraz özen gösterseler Yuma, Orak gibi pek çok ürün var daha iyi olabilir.
(15/08/2019, Saat: 13:21)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ege pazarından ilk Yuma aletimi aldım. Gillette sarı seven o'clock ile 3 günlük tıraşta denedim. Aletin bir tarafında jilet 1-2 mm daha açık, o tarafla tıraş oldum. Diğer tarafta çapak vardı galiba, hem sakalı almadı hem yüzümü çizdi. 3 perdede fena bir tıraş olmadı ama diğer aletlerim(34C, 41C, Rimei, ikon X3, Razorock Hawk) varken sıra gelmez zaten.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komsum, Yuma'larin jilet acikligi duzgun olan bir tanesine gelirseniz muhtesem is cikartacaktir. Yuma, bendeki aletlerin icinde en ucuz ve gozlerim arasindadir. İyi hir Yim ile Derby Usta ve Rapira ile deneme yaparsaniz tahrissiz ve keyifli bir tiras saglarsiniz. Ama belirttigim gibi duzgun bir Yuma olmasi sartiyla.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bende yaptım bir çılgınlık sonuç ne olacak
Ben kendi yuma aletimi bir seyyar saticidan aldim,tek bir tane vardi ve inanir misiniz nokta atisi bir gram egrilik yok.Nerdeyse 1 yil dolucak sapa saglam,daha da omru uzun gibi gozukuyor.Her kullanimdan sonra parcalara ayirip balkonda kurumaya birakiyorum asla islak birakmiyorum.

Elimde o kadar tiras aleti var,gene de elim yumadan baskasina gitmiyor su son 1 aydir.Gercekten guzel.Bunun kadar duz olanini bulabilirsem 2 3 tane daha alip stokliyacagim.

Eski perma sharp ile mukemmel bir uyumu var tavsiye ederim
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Ekipmanlarıma eklenmesi için hanımımın milyoncu gezdiği bir günde ondan satın almasını rica ettim. Bahtıma da düzgün bir tanesi düştü. Ben çok memnunum. Bence oldukça müthiş bir alet. Sadece jileti yuvaya koyup ayarlarken havluyla tutarak düz kapatmaya çalışıyorum. Düz kapandığı zaman değme keyfine.
yaklaşık 15 gündür traş olmuyorum. Ustura var fakat el becerim yok pek bana göre degil. Direk yuma ile girişsem tıkanır ugraştırır dogal olarak en mantıklısı makine ile kısaltıp ondan sonra yuma sanırım.

Yada yumanın koruma barını takmayıp öyle mi traş olsam?
Koruma barsız yuma cok agresif olur. 3 perdede koruma barli yuma temizler bence üstad
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(13/09/2019, Saat: 23:16)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koruma barsız yuma cok agresif olur. 3 perdede koruma barli yuma temizler bence üstad

Bana da öyle geldi. Ya 3 perde yada saç traş makinesi ile kısaltıp 2 perde. Sakallar uzun oldugundan yumayı ilk perde de temizlemesi sıkıntı olur mu ugraştırır mı? Sonuçta köpükte kısa sakalda oldugu gibi etki etmez heralde?
(13/09/2019, Saat: 23:45)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da öyle geldi. Ya 3 perde yada saç traş makinesi ile kısaltıp 2 perde. Sakallar uzun oldugundan yumayı ilk perde de temizlemesi sıkıntı olur mu ugraştırır mı? Sonuçta köpükte kısa sakalda oldugu gibi etki etmez heralde?

Yok hocam yine alir. Ama ben ugrasmam derseniz makina ile kisaltip dalin amaç keyif almak nede olsa.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(13/09/2019, Saat: 23:45)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da öyle geldi. Ya 3 perde yada saç traş makinesi ile kısaltıp 2 perde. Sakallar uzun oldugundan yumayı ilk perde de temizlemesi sıkıntı olur mu ugraştırır mı? Sonuçta köpükte kısa sakalda oldugu gibi etki etmez heralde?

15 günlük sakala kapalı tarak ile dalmak size de, sakalınıza da eziyet olur. Ya elektrikli ile kısaltıp sonrasında ıslak tıraş olmak yada taraklı bir aletle (kullan-at olarak Wilkinson Sword Banyo önerebilirim) biraz uğraşarak tıraş olmak, yada gözünüzü karartıp koruma barsız aletle tıraş olmak gerekir. En zahmetsizi elektrikli ile kabasını alıp ılık duş sonrası Yuma ile olur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,967 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,587 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,672 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,368 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Star kelebek tıraş makinesı jegal 18 11,937 26/01/2019, Saat: 16:05
Son Yorum: batmanforever
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,278 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri
  Ucuz traş aletlerin korumasını kaldırmak best 25 33,387 09/02/2018, Saat: 00:46
Son Yorum: KAYHAN
  Lion DE tras aleti (Guney Afrika'dan) chevalier 13 20,818 07/07/2014, Saat: 02:21
Son Yorum: martin
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,343 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe
  Traş Seti gencfb190742 5 12,289 11/09/2012, Saat: 10:08
Son Yorum: superbadger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: