Haslinger Tıraş Sabunları
Değerli komşularım bu sabunun adaçaylı olanı içtiğimiz adaçayının kokusunu andırıyor mu yoksa bambaşka bir kokuya mı sahip? Eğer benziyorsa almayı düşünüyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Fırça
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Adacayi kokusu fazla gelmiyor ama hos bir kokusu var kendi adima ama illa adacayi cayi gibi koksun diye dusunuyorsaniz uzulursunuz Smile
Bizim bildiğimiz adaçayı kokusu değil.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(24/03/2019, Saat: 13:24)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adacayi kokusu fazla gelmiyor ama hos bir kokusu var kendi adima ama illa adacayi cayi gibi koksun diye dusunuyorsaniz uzulursunuz Smile

(24/03/2019, Saat: 15:12)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim bildiğimiz adaçayı kokusu değil.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Peki aktarda olabilecek bir koku mu yoksa parfümvari bir koku mu? Parfüm gibi değilse benim için sıkıntı değil.
Hocam şimdi nasıl anlatılır bilmiyorum fazla da bir kokusu yok alın kokusu zaten maks 5 10 dk bilemediniz yarım saat suruyor performansını seversiniz mutlaka
(24/03/2019, Saat: 21:38)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam şimdi nasıl anlatılır bilmiyorum fazla da bir kokusu yok alın kokusu zaten maks 5 10 dk bilemediniz yarım saat suruyor performansını seversiniz mutlaka

Eskiden köpük-jel kullanırdım. Yüzümü yıkarken özellikle rahatsız edici bir koku alıyordum. Parfüm dahi kullanmıyorum hiç. Babam yıllardır arko kullanıyor. Arkonun o hoş kokusu (kimisi beğenmiyor ama bana temizlik hissi veriyor) Big Grin biraz da beni bu yola itti. 4-5 aydır arkodan başka birşey kullanmadım. Yorumlardan anladığım kadarıyla iyi bir sabun. Cella ile birlikte almayı düşünüyorum.
(24/03/2019, Saat: 21:45)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden köpük-jel kullanırdım. Yüzümü yıkarken özellikle rahatsız edici bir koku alıyordum. Parfüm dahi kullanmıyorum hiç. Babam yıllardır arko kullanıyor. Arkonun o hoş kokusu (kimisi beğenmiyor ama bana temizlik hissi veriyor) Big Grin  biraz da beni bu yola itti. 4-5 aydır arkodan başka birşey kullanmadım. Yorumlardan anladığım kadarıyla iyi bir sabun. Cella ile birlikte almayı düşünüyorum.

Ben koyun sütlü olanini kullaniyorum gercekten iyi komsum , kokusuda gayet sabunumsu .Bende tavsiye ederim
(24/03/2019, Saat: 23:41)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben koyun sütlü olanini kullaniyorum gercekten iyi komsum , kokusuda gayet sabunumsu .Bende tavsiye ederim

Anladım komşum çok sağolun. En yakın zamanda alacağım inşallah. Rolleyes
Ben dün akşam 2nci kez yaşadım bu durumu.
Sanırım başka biri daha yaşamıştı Lanolin ve Koyun Sütü olanını kullanıyorum ..ve dudak cevresinde bir yanma hissettim... sabunu çok kez kullandım ama bu 2nci kez oldu... ilki pre-shave oil ile alakalı olabilir diye düşünmüştüm ama dün kullanmadım... gerçi dün de sabun kabının kenarında kalan köpükleri bir nevi pre-shave olarak kullandım ... ilginç bir durum .. diğer sabunlarımla yaşmadığım için yazmak istedim..

Onun dışında bemce çok başarılı ... kesinlikle tavsiye ederim... ben geçen siparişimde Hindistan cevizlisini almıştım.. henüz açmadım ama eşime koklatmamla beraber sabunu benden almaya kalktı Smile (ne yapacaksa ... ) diğerleri de muhtemelen koku olarak çok iyidir... ben traş sonrası nemlendirmesinide iyi buluyorum
(28/03/2019, Saat: 12:37)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben dün akşam 2nci kez yaşadım bu durumu.
Sanırım başka biri daha yaşamıştı Lanolin ve Koyun Sütü olanını kullanıyorum ..ve dudak cevresinde bir yanma hissettim... sabunu çok kez kullandım ama bu 2nci kez oldu... ilki pre-shave oil ile alakalı olabilir diye düşünmüştüm ama dün kullanmadım... gerçi dün de sabun kabının kenarında kalan köpükleri bir nevi pre-shave olarak kullandım ... ilginç bir durum .. diğer sabunlarımla yaşmadığım için yazmak istedim..

Onun dışında bemce çok başarılı ... kesinlikle tavsiye ederim... ben geçen siparişimde Hindistan cevizlisini almıştım.. henüz açmadım ama eşime koklatmamla beraber sabunu benden almaya kalktı Smile (ne yapacaksa ... ) diğerleri de muhtemelen koku olarak çok iyidir... ben traş sonrası nemlendirmesinide iyi buluyorum
Hindistan Cevizliyi kullandığınızda buraya yorum bırakır misiniz? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 126 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,058,290 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 96,578 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 782 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 982 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 500,802 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,444 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,429 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,397 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,584 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: