Haircraft Sollingen Marka Ürünler
(26/03/2013, Saat: 12:57)dehset77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/03/2013, Saat: 01:58)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu aleti kim nerede satiyor acaba. Solingen markasini usulsuz kullandiklarini dusunuyorum.

Yerli online satıcılardan biri satıyor bana google da araştırma yaparken denk geldi fiyatı 65 TL idi ama üstatlar uyarınca vazgeçtim zaten almaktan.

(26/03/2013, Saat: 15:54)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uygun fiyatlı bir alman malıdır kendisi. her üründe olduğu gibi çok memnun kalan da bulunur hiç memnun kalmayan da. bu fiyata denemeye değer, yurt içi ise gümrükte takılma ve geldi-gelmedi derdi olmaz. ürünün markası haircraft'tır, solingen bir şehir/bölge'nin adıdır. ayrıca parker da Hindistan malıdır. bu ürün ayarlı değildir, Tr'de bildiğim kadarıyla ayarlı makine de bulunmuyor, 2. elleri saymazsak.

65 TL mi şaka mı yapıyorsunuz nasıl uygun fiyat bu çakma bir mal için anlamadım doğrusu ne Alman'ı Almanya'da size öyle paket bile yaptırmazlar
dehset77 kardeşim en fazla 10 TL ye Rimei veya MıngShi al birer tane bak tıraşlarına hangisi sana daha konforlu gelirse devam et yoluna kalan paranıda sabuna fırçaya v.s. harca bak keyfine
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Hocam bu urunun alman mali oldugunu hic sanmiyorum. Alman maliysa bile solingen'de uretilmedigine eminim. Solingen markasini uzerine basacaginiz urunun kalitesi icin cok siki kosullar var.
Ayrica uretimle ilgili kisitlamalar da mevcut. Cin/hint mallarini solingende paketleyip veya birlestirip kullanamiyorsunuz.

Foruma almanyadan mudahil arkadaslar bu markanin durumuna aciklik getirebilirler mi acaba?
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
(27/03/2013, Saat: 01:55)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bu urunun alman mali oldugunu hic sanmiyorum. Alman maliysa bile solingen'de uretilmedigine eminim. Solingen markasini uzerine basacaginiz urunun kalitesi icin cok siki kosullar var.
Ayrica uretimle ilgili kisitlamalar da mevcut. Cin/hint mallarini solingende paketleyip veya birlestirip kullanamiyorsunuz.

Foruma almanyadan mudahil arkadaslar bu markanin durumuna aciklik getirebilirler mi acaba?

Bu makinayla ilgili Alman forumunda konu actim. Bakalim arkadaslar ne yazacaklar. Google da arayis sonuc getirmedi.
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
(26/03/2013, Saat: 15:54)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uygun fiyatlı bir alman malıdır kendisi. her üründe olduğu gibi çok memnun kalan da bulunur hiç memnun kalmayan da. bu fiyata denemeye değer, yurt içi ise gümrükte takılma ve geldi-gelmedi derdi olmaz. ürünün markası haircraft'tır, solingen bir şehir/bölge'nin adıdır. ayrıca parker da Hindistan malıdır. bu ürün ayarlı değildir, Tr'de bildiğim kadarıyla ayarlı makine de bulunmuyor, 2. elleri saymazsak.

Alman malı olduğunu bu arkadaşımız iddaa etmiş ama bence Alman mühendisliğinin ve kalitesinin yanından bile geçmemiş gibi gözüküyor foto'dan
sanıyorum bu ürünü satanda kendisi,ama ne olursa olsun kesinlikle 65 TL etmez
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
arkadaşlar üretim kalitesi ortada
5 liralık rimei 7 liralın ming shi bunlardan kat be kat
üstün üretim kalitesi ve tıraş verir
kapaklar düzgün kapanmıyor
cilde degen barlar yamuk yumuk...

çok kalitesiz bir üretim olmuş

mrjnm.jpg

2rrmkjd.jpg

21l7sdl.jpg

2jch9js.jpg

rr58qg.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Evet arkadaşlar Haircraft Sollingen V1BL Alınırmı? diye sordum ama belkide şansım açıldı.Tıraş ve jiletlerle ilgili bir arkadaşla konuşurken bana köyde babadan kalma kullanmadığı ve onun tabiri ile kafası kelebek gibi açılan 3-5
kadar tıraş aleti var dedi.Bende dayanamadım istedim oda bu gün gönderiyor Denizli'den bakalım ne gelecek.
Hal böyle iken birde utanmadan 65 TL isteniyor AngryAngryAngry
bu markanın 3 parçalı aletlerinden bir tane aldım
koleksiyonumu sakladığım çantaya bile koymamışım adiliğinden
gillette tech kopyası bir kafa ama yamuk yumuk
ürün çöp arkadaşlar
(27/03/2013, Saat: 17:19)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu markanın 3 parçalı aletlerinden bir tane aldım
koleksiyonumu sakladığım çantaya bile koymamışım adiliğinden
gillette tech kopyası bir kafa ama yamuk yumuk
ürün çöp arkadaşlar
Sizin elinizdeki model aşağıda resmi olan alet o zaman ne kadarda allayıp pullayıp fiyatını şişirmişler bu resim şu anki aktif satış ilanına ait neyse uyanmış olduk sayenizde.

nqte6d.png
evet kesinlikle jileti dügün tutamayn rezil bir alet
rimei mingshi yi bir kenara bırakın
yumadan beter
sapı guzel sadece

yamukluk ortada

malzemeside kola kutusu kalınlıgında

kch1s.jpg

qxwk5u.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum