Yves Rocher - After Shave Balm
Çok duyulmadık bir tıraş sonrası ürünü Yves Rocher'in aftershave balmı. Zaten firmanın nadir erkek ürünlerinden biri. Ankara'da Ankamall'den 19.90'a almıştım indirimdeyken. Daha önce Nivea'nın alkolsüz olan ve hassas ciltler için üretilmiş beyaz balsamını kullanıyordum. Yves Rocher bence koku ve nemlendirme-yumuşatma konusunda daha başarılı. Niveanın balsamı buna göre daha akışkan. Dediğim gibi kokusu ve nemlendirme özelliği güzel. Ama bence tek eksisi alkol içermesi. Sonradan sonradan bayagı bir yakıyor. Hele benim gibi sürekli tahriş modundaysanız biraz kötü oluyor bu durumRolleyes

24066.jpg[/code]
89494.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Nivea da bi o kadar zaten.Pahalı aslında balsamlar şaka maka Big Grin
fiyatı iyiymiş. niveanın da örneğin extreme comfortunu bulabileceğiniz heralde en uygun fiyat bile 20 tlnin üzerindedir.
saygılar
(29/11/2011, Saat: 12:16)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fiyatı iyiymiş. niveanın da örneğin extreme comfortunu bulabileceğiniz heralde en uygun fiyat bile 20 tlnin üzerindedir.
saygılar

Evet genelde bu fiyatta oluyorlar. Denemenizi tavsiye ederim..
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Bugün testerını yüzümde denedim mağazalarında.Gerçekten çok güzel.Tabi tıraş sonrası nasıl tam onu karşılaştırmak mümkün değil ama yüzümü rahatlattı baya.Ayrıca kokusu baya güzel.Nive bitsin bundan alacağım.
Ben de bazen tıraş olmasamda kullanıyorum hoşuma gidiyorSmile
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
eggman dostum eğer ürünü almadıysan vazgeç sakın alma. Her ne kadar deri onarıcı özelliği ve kokusu iyi de olsa yahu arkadaş bir balsam bu kadar can yakar mı?Angry Tahrişli kötü bir tıraştan sonra bile kolonya sürdüğünde yüzün bi yanar geçer gider. Bunun içinde "üre" var. Yüzün yanıyor da yanıyor. Bugün çok iyi bir tıraş oldum Sancar Bey'in gönderdiği gillette goaller ile ama 15dak. yandı yüzüm şiddeti azala azala. Gıcık oldum bu balsama. İlk aldığımdan beri çok yüzümü yakıyor bence almayın.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Tamadır tester varsa tester isterim olmadı,teşekkürler uyarı için Big Grin
Kız arkadaşım hediye olarak almış.İlk tıraşımda deneyeceğim Smile
Bugün denedim arkadaşlar.Sonuç çok iyi.

Öncelikle güzel bir tıraş oldum Rapirayla.Şap bile yakmadı hatta Big GrinSonrasında after shave i uyguladım ve herhangi bir yanma ya da benzeri bir sıkıntı olmadı.

Artılar;

+Çok güzel yumuşatıyor.Şaptan sonra bile yumuşacık yaptı yüzümü
+Yine çok güzel nemlendiriyor.
+Nivea gibi çok yağlı değil.Tam kıvamında.Bunu ancak deneyerek farkı görebilirsiniz.
+Kokusu çok hoş.
+21 liraya aldım , Nivea kadar.
+Aloe Vera içinde Nivea'da yok bildiğim kadarıyla.

Ayrıca eski bir şişe Nivea Sensitive vardı ona baktım ondada alkol var.Ama bildiğimiz anlamda alkol olduğunu sanmıyorum.Onu bilene sormak lazım.Daha önce kullaanmakta olduğum Nivea Active Comfort ise kutusunu attığım için bakamadım.Kutularında yazıyor çünkü Smile

Sorularınız varsa alabilirm Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,742 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,663 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,919 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,544 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 49,214 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 36,293 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 22,991 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,720 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,301 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,465 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: