Proraso Pre and Post Shave Cream
Mentollü olanı kullanıyorum bir süredir, pre post olarak aşırı memnunum bir mentol sever olarak, yüzümü buzdolabı gibi yapıyor. ileride sandal ağaçlı olanı da denemek isterim. Ya da vazgeçtim herhalde hepsini denemek isterim Smile Proraso'ya bu yüzden bayılıyorum elim hep proraso sabunlara kremlere gidiyor. Sabun alarak mı girdin bu aleme diyelim, bir bakıyorsun aynı kokudan pre shave var hem de tıraş sonrası da kullanabiliyorsun! sonra bir bakıyorsun aftershave losyon var aynı kokudan, dileyene balsam var falan süper bir şey hem de uygun fiyata, amerikada yaşıyor olsaydım şuan belki stirling övüyor olurdum ama şu an için prorasonun yaptığı işi gerçekten çok beğeniyorum.

Yeşil olanı istediğin sabundan önce sür, al sana mentol bombası, mentol istemiyor musun kırmızı kullan, kırmızı pre shave ile yeşil sabunu birleştir, yeşil pre shave ile sandal ağaçlı sabunu kombine et falan... Aşırı proraso övesim geldi komşular sponsor falan olmadılar yani içimden geldi Big Grin
Bugün tıraş kremi olarak proraso mentollüyü, tıraş öncesi için de yeşil çaylı olanından kullandım. Mentolün etkisini yoğun olarak hissedemedim. Tıraş öncesinin de etkisi var mı yok mu anlayamadım. Ama tatlı ferah kokusu gayet iyi. Kimi komşular yeşil çaylı pakette de biraz mentol olduğunu ifade ettiler. Ben sadece misket limonu ve ferah koku hissettim. Tıraş sonrası olarak gönül rahatlığı ile kullanabilirim.
Tiras oncelerimin olmazsa olmazi haline geldi bu urun. Mentollu olaninin mentolu bana biraz agir gelse de cok faydali. En yakin zamanda sandal agaci ozlu olani da alacagim.
(13/07/2020, Saat: 20:22)MERCAN.04 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün tıraş kremi olarak proraso mentollüyü, tıraş öncesi için de yeşil çaylı olanından kullandım. Mentolün etkisini yoğun olarak hissedemedim. Tıraş öncesinin de etkisi var mı yok mu anlayamadım. Ama tatlı ferah kokusu gayet iyi. Kimi komşular yeşil çaylı pakette de biraz mentol olduğunu ifade ettiler. Ben sadece misket limonu ve ferah koku hissettim. Tıraş sonrası olarak gönül rahatlığı ile kullanabilirim.

Mentol ve sandal ağacı denedim, tıraş oncesi hazırlık adina, bir etkisini göremedim.
/Yüzü ılık suyla yıkadıktan sonra avucuma çay kaşığı ölçüsünde alıp nemli cilde dengeli bir şekilde sürüyorum daha sonra 2 dk bekleyip köpüğe geçiyorum/
Sandal ağacı olanını duşsuz tıraşlarda kullanıyorum. Bitince alırmiyim? Sanırım daha almam. Uzun sure yüzde hafifçe masaj yaparak köpük yapmak daha etkili oluyor bende.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,524 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,691 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Ach brito glyce pre-shave sabun Saltuk 8 9,863 01/02/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: salih kaya
  Flöid Pre-Shave Oil mrtkmsgl 15 10,560 19/05/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi posicor 10 10,315 10/12/2016, Saat: 04:22
Son Yorum: harveyspecter
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,415 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  TOBS Sandalwood Pre Shave Oil Bruce 0 4,148 06/04/2015, Saat: 08:41
Son Yorum: Bruce
  TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil Bruce 0 3,672 06/04/2015, Saat: 08:30
Son Yorum: Bruce
  Body Shop Maca Root shave oil marley 4 8,144 16/03/2015, Saat: 14:00
Son Yorum: Aleksey
  Dermalogica pre shave guard sertaç 18 23,334 28/01/2014, Saat: 18:56
Son Yorum: sertaç

Hızlı Menü: