Çin malı Merkur Futur
Anlattıklarınıza göre Futur'dan farklı. Futur'un en düşük ayarı DE89'dan bile daha mild.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bilemiyorum alacak arkadaşlarıda yanıltmak istemem fakat progress ile kesim tarzı farklı diyebilirim.Jilet tutuş şeklinden ve açısından kaynaklanıyor sanırım.Progresin hiçbir ayrında duymadığım bir sakal kesme sesi geliyor.
@cihankeskin komşu bu yoruma ne yazık ki katılmıyorum. Kafa ayarı yapılmayan , fabrika çıkışı bir Futur 1. ayar da bile yeterince agresif bir alet. DE89 ' la vs mukayese götürür bir agresiflik değil bence . Muhakkak ki tecrübe etmişsinizdir ancak kafa ayarı değiştirilmiş bir Futur denediğinizi düşünüyorum.

@astertis NT Vigour denemedim ancak Futur için konuşmak gerekirse karakteristik bir tıraş sesi vardır. Yani sakalları alırken Progress ' den daha farklı bir ses çıkarır , tıraşı temizdir. Progress daha ortalama bir alet. Daha herkese hitap eden ve günlük tıraş için benim en beğendiğim alettir. Özetle her ikisi de iyi aletler ancak tek tıraş aletim olsaydı bu muhtemelen Progress olurdu. Futur'dan da çok memnunum. Tamamen tercih meselesi.

NT Vigour ' sa hala merak ettiğim bir ürün ancak bir türlü elim gitmiyor sipariş butonuna Smile
(26/07/2015, Saat: 19:56)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin komşu bu yoruma ne yazık ki katılmıyorum. Kafa ayarı yapılmayan , fabrika çıkışı bir Futur 1. ayar da bile yeterince agresif bir alet. DE89 ' la vs mukayese götürür bir agresiflik değil bence . Muhakkak ki tecrübe etmişsinizdir ancak kafa ayarı değiştirilmiş bir Futur denediğinizi düşünüyorum.

@astertis NT Vigour denemedim ancak Futur için konuşmak gerekirse karakteristik bir tıraş sesi vardır. Yani sakalları alırken Progress ' den daha farklı bir ses çıkarır , tıraşı temizdir. Progress daha ortalama bir alet. Daha herkese hitap eden ve günlük tıraş için benim en beğendiğim alettir. Özetle her ikisi de iyi aletler ancak tek tıraş aletim olsaydı bu muhtemelen Progress olurdu. Futur'dan da çok memnunum. Tamamen tercih meselesi.

NT Vigour ' sa hala merak ettiğim bir ürün ancak bir türlü elim gitmiyor sipariş butonuna Smile

Aslında bu konu daha önce tartışılmıştı. Merkur'e mail attığımızda Merkur'den gelen yanıt hiç bir Futur'un ayarının diğeriyle aynı olmadığını söylemişlerdi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
satılık ilanımda olduğu için sanki reklam yapıyormuş hissi vermek istemem ama bir kaç yorum yapmak istemem. progress ve futur kullanmadım ama bu alette daha önce bahsedildiği gibi sakal kesme sesi muazzam sanırım bu jileti tutuş biçimi ile alakalı bir durum, bir de malzeme kalitesi fiyatına göre bence çok iyi. satma sebebim ise sakalı 3 günden önce kestiğim için alet bana biraz lüks kaçıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merkur vision 2000 tugruldogan 44 55,842 24/06/2017, Saat: 03:43
Son Yorum: kral arthur
  merkur future yardim lutfen mirzacem 8 11,991 19/01/2015, Saat: 13:23
Son Yorum: mirzacem
  futur bakımı error... 11 16,270 29/12/2013, Saat: 21:24
Son Yorum: linguist
  Mach3 mu Merkur mu? TARKAN 3 7,723 09/06/2013, Saat: 21:48
Son Yorum: eskiuyemnt
  Ebay'da rus malı Gilette adjustable klonu kazimdikici 4 9,059 17/04/2013, Saat: 15:00
Son Yorum: kazimdikici
  Sadece Futur Progres Fatboy Slim ve Black mi var ayarlı olarak? BigHillMe 11 18,344 20/10/2012, Saat: 13:50
Son Yorum: Wilkinson

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: