Myrsol: Agua Balsamica
Abi balmlarda en azindan bahsettiklerimde fazla bir koku yok. Cilt balzami 5-10 dakika emdikten sonra, parfum niyetine aftershave suruyorum. Bu sekil memnunum. Ustune parfum surmuyorum en azindan o tiras oldugum gununde.
İki gündür emulsion u kullanıyorum.

Hem pre hem after olarak denedim. Pre olarak hiçbir işe yaramıyor o kesin. Ya da ben de işe yaramadı bilemiyorum.

Aftershave olarak ise tam bir görev adamı iğrenç medikal kokusuna rağmen hakikaten tam bir yatıştırıcı, dozu çok iyi ayarlanmış mentol hissi ile gayet rahatlatıcı, çok ama çok beğendim.

Yalnız bu kadar hızlı emilmesini çok normal bulmadım. İçerikteki kötü adamımız paraben in yanısıra firma tarafından yayımlanan içerik listesinde yer almayan yardımcı kötü aktörler de var diye tahmin ediyorum. Çünkü ten tarafından çok ama çok hızlı emiliyor.

Gelelim kötü taraflarına: sürüldükten 5 dakika sonra mutlaka alkollü bir aftershave e ihtiyaç duyuyorsunuz çünkü elinize gelmiyor ama paraben in etkisi ile yüzünüzde bir katman kalıyor. Yapış yapış değil ama alkollü bir aftershave sürdüğünüz anda yapış yapış olarak elinize geri geliyor. Bunu mutlaka vücudunuzdan atmak istiyorsunuz ve alkollü aftershave in ikinci dozunu sürüyorsunuz.

Özetle kötü geçen bir tıraştan sonra işe yaracağına inandığım ama normalde, pek olsa da olur olmasa da olur türünden bir parabenli aftershave bu emulsion. Yukarıda fiziki deliller olmadan paraben in yanısıra başkaca kötü unsurlar olabilir demiştim ya. O nedenle emulsion dan daha iyi ve daha etkili; kötü içeriğini en azından tam olarak yansıtmış olarak i coloniali hydro repairing i öneririm.
@izbe hocam, bilmediğim için soruyorum. Ürün içeriklerinin tam olarak yazılmaması gibi durumlar (kanuni vs. açılardan) olabiliyor mu? Özellikle Avrupalı ürünlerin.
Dediğim gibi hocam fiziki bir delilim yok ama ürünün içerik fotoğrafı aşağıda, kişisel tahminim bu ürün, aşağıda yazıldığı gibi 8 ya da 9 unsur dan daha fazlasını içeriyor. Mesela parfum demiş konuyu kapatmış, parfumun içeriği nedir bilemiyoruz.

2493812_orig.jpg
Anladım hocam, sağ olun. Aslında ben genel olarak sormuştum. Yani içeriğini tam olarak yansıtmayan bildiğiniz ve örnek verebileceğiniz başka ürünler var mı?
(23/12/2016, Saat: 10:57)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi hocam fiziki bir delilim yok ama ürünün içerik fotoğrafı aşağıda, kişisel tahminim bu ürün, aşağıda yazıldığı gibi 8 ya da 9 unsur dan daha fazlasını içeriyor. Mesela parfum demiş konuyu kapatmış, parfumun içeriği nedir bilemiyoruz.

2493812_orig.jpg

Hocam ben gizli bir içerik olduğunu düşünmüyorum. Amerikan olsa şüphelenirdim ama Avrupa'da kontroller ve cezalar bayağı sıkı. Bu nedenle de Amerikalı artizanlar sorun yaşıyor. AB de her şey gibi parfüm'ün de tanımı var. EU fragrance regulations diye aryınca detayları okunabiliyor. Ha bence bu kadarı da yeterince kimyasal o ayrı mesele. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: