İngiltereden arkadasım geliyor
Teşekkür ederim Allah razı olsun, kargo ile gelmesi mümkün olmayan sadece aftershave var o zaman. Sadece 1-2 tane aftershave alıcam Smile

(19/04/2013, Saat: 17:04)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/04/2013, Saat: 16:38)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitede gezdikçe şundanda olsun şundan da derken sepet zıplıyor 400-500 TL den aşağı çıkamayacam bu gidişle Big Grin Ama hiç de vakti değil yaa, önümüzdeki ay evleniyorum kısmetse, dar zamana denk geliyor, ama arkadaşım gelmeden de siparişlerimi versem iyi olacak..

Size şimdiden ömür boyu mutluluklar dilerim.Smile Fakat bence de acele etmenize gerek yok ilerleyen zamanlarda almayı düşüneceğiniz ve kargo ile gelmesi mümkün olmayan ürünlere öncelik verseniz daha iyi olur sanki.
www.BarbarosRazors.com

Keşke bira mayası da getirebilse Big Grin Çok makbule geçerdi
Katılma tarihi: 2011
ikna etmesi güçtür kendisini Smile
www.BarbarosRazors.com

(19/04/2013, Saat: 17:26)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ikna etmesi güçtür kendisini Smile
Big Grin
Katılma tarihi: 2011
Muhle R89 Closed Comb Safety Razor
Tabac Original Shaving Soap and Bowl
Proraso Shaving Soap Bowl (150 ml)
Cella Crema Da Barba Shaving Cream/Soap (150g)
Geo F Trumper Coral Skin Food (200 ml)
Truefitt and Hill Ultimate Comfort Aftershave Balm (100 ml)

Sepetimi bu şekilde yaptım, bugün yarın sipariş edeceğim insallah..
www.BarbarosRazors.com

özellikle geo f. trumper coral skin food ürününden pek memnunum. yazın kullanıma elverişli değil diğer balsamlar gibi lakin kışın iyi bir ürün. cilt tarafından pek güzel ve hızlı emiliyor. cildi güzel ve yumuşak bırakıyor. ufak jilet sızlamaları gibi sorunları yok ediyor. koku olarak ta bana ısparta gülü (ıspartalı bir arkadaşım da onayladı) gibi geldi. eser miktarda limoni ve karabiberimsi bir koku da geliyor.
selamlar.
(29/04/2013, Saat: 16:04)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: özellikle geo f. trumper coral skin food ürününden pek memnunum. yazın kullanıma elverişli değil diğer balsamlar gibi lakin kışın iyi bir ürün. cilt tarafından pek güzel ve hızlı emiliyor. cildi güzel ve yumuşak bırakıyor. ufak jilet sızlamaları gibi sorunları yok ediyor. koku olarak ta bana ısparta gülü (ıspartalı bir arkadaşım da onayladı) gibi geldi. eser miktarda limoni ve karabiberimsi bir koku da geliyor.
selamlar.

Yorumunuz için teşekkürler, madem bu kışlık, yaz için de sepete birşey koyayım ne önerirsiniz ??
www.BarbarosRazors.com

yaz için losyon yahut kolonya kullanıyorum ben. yine geo f. trumper, crabtree and evelyn gibi üst seviye modeller benzer sonuçlar veriyor. bunlardan birisi alınabilir. yakın bir zamanda benim de siparişim olacak bu iki markayı düşünüyoorum. elimdeki losyonlar bitsin de Smile bir de dr. harris marlbough düşünüyorum zira kokusu pek güzel bu modelin.
Crabtree Evelyn Nomad Sabun kaçırmayın.

Hatta Sandalwood ve Siennada Smile

Beğenmezseniz garanti veriyorum satın alırım artanı Big Grin
(29/04/2013, Saat: 19:32)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Crabtree Evelyn Nomad Sabun kaçırmayın.

Hatta Sandalwood ve Siennada Smile

Beğenmezseniz garanti veriyorum satın alırım artanı Big Grin

Ben daha çok yeniyim hocam önce şu adı çıkmışları bi çıkarayım aradan ondan sonra sabun sepeti yaparım bir daha. hoş bunlar uzun süre yeter heralde bana Smile Yazlık losyon-balm tavsiyeniz varsa alabilirim Smile
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,654 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  Yurtdışı Alışverişlerde %18 KDV Geliyor vintage 32 15,695 15/05/2018, Saat: 18:29
Son Yorum: kokopelli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: