Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler
Siz hükümeti çok yanlış anlamışsınız komşum. sigara karşıtlığının politik bir nedenden kaynaklandığını mi düşünüyorsunuz ? Alkol deseniz anlarım da...
Kendinizi sigaradan koruyun. 19f7ed5030f358b408273f40c85f01f7.jpg

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(25/01/2020, Saat: 20:52)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz hükümeti çok yanlış anlamışsınız komşum. sigara karşıtlığının politik bir nedenden kaynaklandığını mi düşünüyorsunuz ?  Alkol deseniz anlarım da...

Var bence öyle bir neden IV murat da sigara içilmesini sevmez ve istemezdi Wink
Smile 
Evet komşularım bu illetten kendimi kurtardım (10 yıldan faadır günde 2 paket). Var mı başka sigaradan kurtulmaya çalışan forumda? Birlik olalım Big Grin
60 günde 2200tl kurtarmışım, bir rex ambassador bir saponificio varesinio sabun bir de porsuk kılı fırça eder! Bundan güzel motivasyon mu var?
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
2013 yılında bırakıp 4 yıl aradan sonra 2017 yılında tekrar başlamış biri olarak söylüyorum. Bu mereti bıraktıktan sonra kesinlikle ağıza bir daha sürmemek gerekli nasıl olsa artık bıraktım deyip arada sırada arkadaş ortamı alkol alırken vs 1 tane içmişliğim çok oldu bu 4 yıllık sürede. Her içtiğimde o kadar tiksinç geliyordu tadı bitiremeden atıyordum. Ta ki bir gün moralim çok bozukken bir günde 10 tane içmemle oldu. O günden beridir içiyorum şimdi tekrar bırakmayı düşünüyorum. Son zamanlarda bir kaç denemem oldu 3 günü aşamadım. Aslında çok zorlamıyor ama biraz daha içeyim bırakırım diye içimden bir ses devamlı motivemi bozuyor. Sanırım kafa olarak tam hazır değilim daha. Önce beyinde tamamen bitirmek gerek ondan sonra bırakma aşamasına geçmeli yoksa her defasında başarısızlıkla sonuçlanıyor.
(18/10/2019, Saat: 17:41)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu madem gündeme gelmiş o zaman bırakalım şu meredi
Yanındayım @Ayhandulgar
Smile

Bunu yazdıktan sonra bırakmayı denemiş ama başarılı olamamıştım, 6 gün dayanabilmiş sonrasında tekrar başlamıştım kısaca ayhandulgar üstadı yarıda bırakmıştım 13 ocak 2020 ye kadar  Blush  Sonrasında kararlı bir denemeyle 1 ayı aşkın süredir sigarasız hayata yeniden başladım. Angel
Arada bir aklıma gelsede sorunsuz atlatıyorum kriz durumunu.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Hepimiz ilk ayların zorlu olduğunu biliyoruz, ha gayret, eşiğe yakınsınız , sonrası daha kolay olacak, en güzel yanı, bir süre sonra tüm tat ve kokuların gerçekte nasıl olduklarının farkına varıp keyifleneceksiniz ...

(18/02/2020, Saat: 22:18)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu yazdıktan sonra bırakmayı denemiş ama başarılı olamamıştım, 6 gün dayanabilmiş sonrasında tekrar başlamıştım kısaca ayhandulgar üstadı yarıda bırakmıştım 13 ocak 2020 ye kadar  Blush  Sonrasında kararlı bir denemeyle 1 ayı aşkın süredir sigarasız hayata yeniden başladım. Angel
Arada bir aklıma gelsede sorunsuz atlatıyorum kriz durumunu.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Sigara bırakma poliklinigine başvurarak verdikleri champix haplara bu sabah başladım.12 senedir sigara içiyorum.ilk seneler birkaç hafta bırakabiliyordum ama tekrar başlıyordum. Son birkaç senedir de bırakmaya hiç çalışmadım bırakmak hep kafamda olsa da. Günde 10-20 arası ortalama dersek 15 adet falan içiyorum.9 gün sonra sigara içmeyi kesmem lazım kafa olarak kendimi hazırlamaya çalışıyorum şuan ilaç da inşallah destek verir. İlaçtan umutluyum daha bir tane hap kullanmış olsam da ağzımın tadı degisti, sigarayı içiyorum içiyorum pek tat alamıyorum.
Neden bırakmak istiyorum dersek:
Hanım kaç senedir kafamın etini yiyor, ufaklığa kötü örnek olmamak için çocuğun rızkını buna vermemek icin ve sağlık kaygısı (ciğerlerin ve kalbin gidişatı bana pek umut vermiyor ve birkac kez doktora gitmesem de ne oluyor bana dedigim oldu. ayrıca öksürük çok tekrarlamaya başladı ve sanki nefes darlıgı olmaya başladı)
Bunu bırakmayı düşünen tüm bağımlılara Allah yardımcınız olsun diyorum.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@DelikanliTiras
Destek için teşekkür ederim  Rolleyes
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Sigarayı bırakalı dört ay oldu; geçenlerde kendimi N11'de pipo bakarken buldum (sanat eseri gibi pipolar varmış özendirmek gibi olmasın), sigara değil ya, hayatımda bir kere bile pipo içmedim oysa...
Gerçekten zor iş, hala çay, kahve içerken ya da yemekten sonra aklıma geliyor. Bırakanlara, bırakmak isteyenlere kolaylıklar dilerim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,818 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Monty Hall Problemi veya Paradoksu 3RD1 16 6,437 02/10/2019, Saat: 16:56
Son Yorum: 3RD1
  Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm Niko 43 32,464 31/01/2019, Saat: 10:38
Son Yorum: manuple

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: