Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler

biri özetini yapabilir mi. Bir saatlik filmSmile
(26/04/2013, Saat: 20:12)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biri özetini yapabilir mi. Bir saatlik filmSmile

Sigara sağlığa zararlı, içmeyin Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(26/04/2013, Saat: 14:44)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Video için teşekkürler canbaz. Yeni baskı kitapların arkasında hediye bir dvd oluyor ulaşamayan arkadaşlar buradan izlerler.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
yaklaşık 10 yıl kadar içtikten sonra,2 yıl önce tamamen bıraktım Smile ilk başlarda çok zor oldu,nikotin sakızının çok faydasını gördüm bu noktada.keşke hiç başlamasaydım diyorum bazen ama zararın neresinden dönersek kardır hesabı Smile
Çabanız için tebrik ederim.İnşallah bırakır ve bir daha sigaraya başlamazsınız.Bende bırakma sürecindeyim.2 haftadır içmiyorum.Daha öncede bırakma çabalarım olmuştu lakin 2 günden fazla dayanamamıştım.Bu sefer çok kararlıyım.Zyban denen ilaçla bırakma girişimim olmuştu.Bazı yan etkilerinden dolayı kullanmayı bırakmış ve sigaraya tekrar başlamıştım.Bu sefer kendime tarih belirledim ve o günden beri içmiyorum.İlk günler zybandan da ne kadar yan etkisi olsa da faydalandım.3-4 gün kullandıktan sonra onu da bıraktım.İlk gün günden sonra iyi ki bırakmışım dedim.Uyuduğum uyku,gün içerisindeki aktivitelerim vs inanılmaz değişti.Allan Carr'ın videousunu da izledim.Onunda faydası oldu.
Eşim bırakabileceğime inanmıyordu.Son günlerde "zaten sigarayı bıraktın,tıraşına da özen gösteriyon,hadi bakalım..." tarzında serzenişlerde bulunuyor Smile)
(27/04/2013, Saat: 18:02)bulent45 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çabanız için tebrik ederim.İnşallah bırakır ve bir daha sigaraya başlamazsınız.Bende bırakma sürecindeyim.2 haftadır içmiyorum.Daha öncede bırakma çabalarım olmuştu lakin 2 günden fazla dayanamamıştım.Bu sefer çok kararlıyım.Zyban denen ilaçla bırakma girişimim olmuştu.Bazı yan etkilerinden dolayı kullanmayı bırakmış ve sigaraya tekrar başlamıştım.Bu sefer kendime tarih belirledim ve o günden beri içmiyorum.İlk günler zybandan da ne kadar yan etkisi olsa da faydalandım.3-4 gün kullandıktan sonra onu da bıraktım.İlk gün günden sonra iyi ki bırakmışım dedim.Uyuduğum uyku,gün içerisindeki aktivitelerim vs inanılmaz değişti.Allan Carr'ın videousunu da izledim.Onunda faydası oldu.
Eşim bırakabileceğime inanmıyordu.Son günlerde "zaten sigarayı bıraktın,tıraşına da özen gösteriyon,hadi bakalım..." tarzında serzenişlerde bulunuyor Smile)

Ben de sizi tebrik ederim bulent45 bey.
Ben champix'in 4.günündeyim sigara içmeye devam ediyorum(ilacın kullanımı böyle)ve şu an için sigara içme isteğimde bir azalma yok.2.gün hafif bir mide bulantısı oldu o kadar.
Bu kez ben de kararlıyım hiçbir tütün ve tütün türevi hayatıma giremeyecek(tütün kolonyası ve tabac hariçBig Grin)
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Merete 13-14 yaşımda iken başlamıştım, ve her yurdum insanı gibi yani "türk gibi sigara içmek" tabirini doğrularcasına içiyordum, eşimle de hastanede sigara odasında tanışmıştım ve olası tek yararını gördüğümü de söyleyebilirim Smile
Eşim tesadüf eseri Allen Carr'ın "sigarayı şimdi bırakın" isimli kitabını almıştı D&R'dan, sadece plajda okunacak kitap değil diye takılmıştım geçen sene tatil öncesi, önce kendisi bıraktı, "ben okduum bıraktın, sen de oku bırak" dedi sağolsun.günde iki paket içiyorsun son on yıldır nereye bırakıyorsun diye düşünmedim değil o an için ama ; bir günlük kitabı sırf bırakmayı istemediğim için 5 günde bitirdim, bana bilmediğim hiç birşey anlatmıyordu, ancak bir şekilde insanın düşüncelerini programlıyor sanırım, sonrasında kitabın arkasına ilişik olan CD'yi dinleyiverdim. zaten uyumuş kalmışım dinlerken, uyandığımda içimde hiç sigara içme isteği kalmadığını anladım. iki gün sıkıntı çekmişim ama sadece eşim ve kayınvalidem anlamış durumu Smile

o gün bu gündür arada içme isteği duyduğumda sonraki düşüncem kesinlikle "iyi ki bırakmışım bu meredi, aferin bana" oluyor. çalıştığım hastanede birkaç arkadaşa da tavsiye ettim ve onlaırn da en az 1/3'ü hala içmiyor sigarayı, yavaş yavaş hastanede efsaneleşiyoruz eşimle beraber Smile kim sorsa tavsiye ederim, ne ilaç ne irade, hipnozun işlemeyeceğini düşünen tüm yurdum insanına şiddetle tavsiye ederim.
Darısı tüm tiryakilerin başına.
memleket kurtulana kadar siyah
(28/04/2013, Saat: 20:34)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merete 13-14 yaşımda iken başlamıştım, ve her yurdum insanı gibi yani "türk gibi sigara içmek" tabirini doğrularcasına içiyordum, eşimle de hastanede sigara odasında tanışmıştım ve olası tek yararını gördüğümü de söyleyebilirim Smile
Eşim tesadüf eseri Allen Carr'ın "sigarayı şimdi bırakın" isimli kitabını almıştı D&R'dan, sadece plajda okunacak kitap değil diye takılmıştım geçen sene tatil öncesi, önce kendisi bıraktı, "ben okduum bıraktın, sen de oku bırak" dedi sağolsun.günde iki paket içiyorsun son on yıldır nereye bırakıyorsun diye düşünmedim değil o an için ama ; bir günlük kitabı sırf bırakmayı istemediğim için 5 günde bitirdim, bana bilmediğim hiç birşey anlatmıyordu, ancak bir şekilde insanın düşüncelerini programlıyor sanırım, sonrasında kitabın arkasına ilişik olan CD'yi dinleyiverdim. zaten uyumuş kalmışım dinlerken, uyandığımda içimde hiç sigara içme isteği kalmadığını anladım. iki gün sıkıntı çekmişim ama sadece eşim ve kayınvalidem anlamış durumu Smile

o gün bu gündür arada içme isteği duyduğumda sonraki düşüncem kesinlikle "iyi ki bırakmışım bu meredi, aferin bana" oluyor. çalıştığım hastanede birkaç arkadaşa da tavsiye ettim ve onlaırn da en az 1/3'ü hala içmiyor sigarayı, yavaş yavaş hastanede efsaneleşiyoruz eşimle beraber Smile kim sorsa tavsiye ederim, ne ilaç ne irade, hipnozun işlemeyeceğini düşünen tüm yurdum insanına şiddetle tavsiye ederim.
Darısı tüm tiryakilerin başına.

Hem tebrik hem teşekkür ediyorum anesthesia.

Bugün ilacın 5.günü..
14 yaşından beri kullanıyorum ben de Sad
Allen Carr'ın kitabının 1.bölümünü okudum ve bilerek devam etmedim. Champix kullanmaya devam ederken sigara içildiği için,sigarayı atacağım günün 1-2 gün öncesine denk düşüreceğim kitabı bitirme işini.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Dün ilacın 10.günündeydim,
Boş zamanım vardı artık Allen Carr'ın kitabını bitirme zamanı gelmişti.
Adamın yaşattığı aydınlanma müthiş, olayı çözmüş. Kitabı bitirip son sigaramı içtim ve Allen dostuma söz verdiğim gibi yemin ettim. Sonra beni kitabın arkasında çıkan hipnoterapi CDsine yönlendirdi, 45dk.lık bir Türkçe ses kaydı, uzandım yatağa çok garip bir his, muazzam..
Champix kullanımına ise devam. SONUÇ:

braveheart_freedom-300x249.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,552 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Monty Hall Problemi veya Paradoksu 3RD1 16 6,229 02/10/2019, Saat: 16:56
Son Yorum: 3RD1
  Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm Niko 43 31,913 31/01/2019, Saat: 10:38
Son Yorum: manuple

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: