Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler
(09/01/2020, Saat: 00:44)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu iş kafada bitiyor, babam kahvehane işletmecisi senelerce günde üç-dört paket sigara içti. Hatta tıraş olurken bir elinde jilet tutarken diğer eliyle sigara içerdi. Başka bir rahatsızlıktan hastanede kaldı üç gün sigara içemedi, çıkarken ben daha içmem dedi. Bıraktığı dönemde kapalı alanda sigara yasağı da yoktu, sigaralı ve stresli bir ortamda kahvehanede işi olmasına rağmen bir günde kafayı koyup bıraktı senelerdir ağzına bile koymadı. Kokusu bile kötü geliyormuş.

Çok takdir ettim babanızın kararlılığını, böyle hikayeleri çok duyuyorum, kafasına koyup birden bırakan arkadaşım da çok var ama ben beceremiyorum bir türlü. 2 gün oluyor, 3 gün oluyor sonra yine bakıyorum paket almışım. Saçma gelecek ama hükümetin sigara karşıtı politikası da bende biraz inat yarattı, inada bindirdim mi hayatta kimse hiçbir şey yaptıramaz bana.. Smile Böyle iki kötü alışkanlığım birbirini destekleyerek devam ediyor. Yalnız oturdum hesap yaptım geçen gün şimdiye kadar sigaraya bayıldığım parayla Berlin'de apartman dairesi almak mümkün. İçim gitmedi desem yalan olur, şimdilerde bırakmak yeniden gündemimde. O para yine bir yerlere gider gerçi ona kuşku yok da hesap yapmak cidden moralimi bozdu.
Haluk Gençoğlu

Bu Konudaki Yorumlar
Sigarayı bırakanlar ve bırakmayı düşünenler - Yazar: pars - 25/04/2013, Saat: 18:04
Cvp: Sigarayı bırakanlar ve bırakmayı düşünenler - Yazar: haluk_09 - 25/01/2020, Saat: 19:16
Sigara bırakmak! - Yazar: hasslinger - 15/02/2020, Saat: 18:28

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 14,083 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Monty Hall Problemi veya Paradoksu 3RD1 16 6,603 02/10/2019, Saat: 16:56
Son Yorum: 3RD1
  Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm Niko 43 33,073 31/01/2019, Saat: 10:38
Son Yorum: manuple

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: