Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler
(16/07/2020, Saat: 22:10)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 yıl boyunca içmemiştim komşum. Fiziksel bağımlılık 1 hafta sonra bitiyor ortalama. Yani bu kriz ve sinirlilik haliniz 4-5 güne kaybolur. Ancak benim 1 yıl boyunca sigaranın aklıma gelmediği gün sayısı en fazla 5-10'dur. Neredeyse hergün canım istiyordu. Özellikle yemeklerden sonra çevrenizde içenler varsa inanılmaz zorlanıyorsunuz. Babam 20 yıldır içmiyor hala canım istiyor diyor. 1 hafta geçtikten sonra fiziksel bağımlılığım geçti psikolojik olarak canım istiyor , alışkanlıktan dolayı istiyor diye kendinizi sürekli telkin edin. Çevrenizde içen insanlar varsa onları bırakmaya teşvik edin. Yanaşmıyorlarsa sizden uzakta içmelerini ve bıraktığınızı unutup size sigara ikram etmemelerini rica edin en azından. Benim aklıma gelenler bunlar. Nikotin bandı nikotin sakızı olayına hiç girmeyin. Sigarayı bırakıp onlara bağımlı olanlar var. Şimdiden muvaffakiyetler dilerim.
Komşum girdik bir yola inşallah başaracağım kendi irademle.Birde bu ilaçla bırakanlar varmış çok olumlu yorumlar okudum falan ama tabi ilk önce yapabiliyorsam herhangi bir ilaca başlamadan kendim yapabilmem.Psikolojik olarak şöyle diyeyim;tek aklıma geldiği nokta sinirliyken beni yatıştirdigini düşünmem kahvaltı,yemekden sonra veya kahve gibi içeceklerin yanında icmesemde oluyor, aramıyorum.kendimi spora versem daha rahat olur diye düşünüyorum,bakalım girdik yola. Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Konudaki Yorumlar
Sigarayı bırakanlar ve bırakmayı düşünenler - Yazar: pars - 25/04/2013, Saat: 18:04
RE: Cvp: Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler - Yazar: Cem.O44 - 16/07/2020, Saat: 22:21
Sigara bırakmak! - Yazar: hasslinger - 15/02/2020, Saat: 18:28

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 14,080 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Monty Hall Problemi veya Paradoksu 3RD1 16 6,601 02/10/2019, Saat: 16:56
Son Yorum: 3RD1
  Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm Niko 43 33,056 31/01/2019, Saat: 10:38
Son Yorum: manuple

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: