Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler
(16/07/2020, Saat: 23:04)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım destekleriniz için com teşekkür ediyorum inanın ki okudukça motive oluyor ve isteğim azalıyor ayrıca el alışkanlığını gidermek için yanımda şu nulunduruyorum canım istedikce birer yudum alıyorum sporu zaten 7 sene oldu spor yapıyorum tabi ara vermisligim vs çok oldu ama sporla sigara eş zamanlı gidiyordu artık bu gidişata dur demek lazım şuan 3 gün oldu kokuları daha net alabiliyorum.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sigarayı bıraktığımda 92 kiloydum. Bıraktıktan sonraki iki sene çok ciddi şekilde fitness yaptım 74kg a kadar düştüm. Sigara içtiğim dönemde 1 dakika bile koşamazdım. 2 kat merdiven çıkarken nefes nefese kalırdım. Sigaradan korkmayın ondan kaçmayın, içilen ortamdan uzaklaşmayın bu tarz hareketler bilinç altında sigarayı olduğundan daha önemli bir noktaya taşıyor ve süreci uzatıyor. Herkes iyi niyetli biliyorum ama sigarayı bırakma aşamasında olan kişilere, sigarayı bırakmak çok zor demeyelim, zaten herkes bunu söylediği için beyin bunu imkansız bir şeymiş gibi algılıyor, sigarayı bırakmak kolaydır, herkes kolayca bırakabilir. Benimle birlikte, sigarayı içmeyen adeta yiyen abim de bıraktı. Geçen 7 yıllık sürede çok stresler yaşadık, kayıplar yaşadık. Hiç bir zaman elimiz sigaraya gitmedi. Çünkü ne üzgünken üzüntüyü geçiriyor ne de mutluyken daha mutlu ediyor. Sigara hiiç bir işe yaramıyor Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Konudaki Yorumlar
Sigarayı bırakanlar ve bırakmayı düşünenler - Yazar: pars - 25/04/2013, Saat: 18:04
RE: Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler - Yazar: oozturk - 16/07/2020, Saat: 23:17
Sigara bırakmak! - Yazar: hasslinger - 15/02/2020, Saat: 18:28

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 14,103 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Monty Hall Problemi veya Paradoksu 3RD1 16 6,610 02/10/2019, Saat: 16:56
Son Yorum: 3RD1
  Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm Niko 43 33,119 31/01/2019, Saat: 10:38
Son Yorum: manuple

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: