futur bakımı
(25/04/2013, Saat: 19:03)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam profesyonel olmuşun artık
Lapaları torbayı mahalle çocuklarına vermiştim
Kar yağdığında kızak olarak kullandılar yeni nesil lapacı yani

yok ben kızak yapacaklara vermedim salona hibe ettim
zaten çok bişeyde yoktu ya
(25/04/2013, Saat: 18:31)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben sıfır aldım 3 kez traş oldum bakıma gerek yok ozaman fakat araya giren kılları temizlemek asıl amacım

açıklama için çok teşekkür ederim hocam
saatin yönünü karıştırmazsak sorun yok demektir Smile 1 ile 6 arasında yanı 6 dan daha yukarı çeviriyoruz 7 yapar gibi mesela

Sökmek konuda açıklanmış ve nispeten kolay ama mesele birleştirirken ayarı tam oturtmak. Şöyle açıklayayım: yaylı parça yerine tam olarak oturmalı kafanın her iki tarafında da hiç ama hiç boşluk olmamalı baş parmakla parça sonuna kadar bastırıldıktan sonra sap ssonuna kadar sıkılmalı gerekirse bunun için çelik yay 90ar derece döndürülmeli. Yoksa jileti bara paralel tutmayabilir ya da sap tam sıkılıyken jiletin bir ucu hafif havada kalabilir. Progress gibi futurda da sadece bir yönü doğru ayarı veriyor çentik olmadığı için deneme yanılma yapmak lazım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çin malı Merkur Futur onurstyle 34 39,180 27/07/2015, Saat: 16:07
Son Yorum: hknz
  Sadece Futur Progres Fatboy Slim ve Black mi var ayarlı olarak? BigHillMe 11 18,444 20/10/2012, Saat: 13:50
Son Yorum: Wilkinson

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: