Kullanılmış Jiletlerin imhası
Fruko 330 ml gazozun ağzı geniş, jilet rahatlıkla geçiyor. Ben ondan aldım bi tane, onu kullanacağım

nduddx.jpg
Ben vidalı kapaklı krem kutusuna koyuyorum sağlam bir şey üserini de dolunca kapağı bantla sarıp birde atık jilet kutusu yazıp atıyorum geçen attığımda evde artık kullanılmayan krem de vardı jiletleri iyice körleşsin diye kapıtlarıyla beraber kremin içine gömdüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Önemli bir konu , çöpe atmamak lazım
Bende ağzı açılmayan metal kumbarada biriktiriyorum
Gilette super silver yaprak jilet kutusunun arkasında used blades yazan atık jilet bölümü var, Orada biriktiriyorum.
Bende 0.50lt lik plastik su şişesini kapağına delik açıp, atık jilet kutusu yaptım biriktirmeye devam ediyoruz.
Geçen gün bir video gördüm eski boş kutularin icindeki hazneyi çıkarıp ters taktığın zaman 5o jilet sığıyor diye bir iddiada bulundu. Deneyip test edeceğim. İşe yararsa çekmece gibi üst üste yapıştırıp 5000 jiletlik depo var aklımda Smile

Edit: geofatboy üstadın fikriymis
Feather atık jilet kutusu kullanıyorum.Küçük ,az yer kaplayan ,dolapta sırıtmayan bir ürün.
Bu da bir seçenek...

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/video/vid..._aldi.html

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DE Jiletlerin Keskinlik Sıralaması ynspektas 31 22,922 02/08/2022, Saat: 22:16
Son Yorum: Cillop
Photo Çift taraflı jiletlerin mikroskopta incelenmesi efecanko 15 10,115 08/01/2020, Saat: 15:20
Son Yorum: AbuzTech

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: