BMW 3.0İ X5 Mİ YOKSA PORSCHE 3.2 Mİ
hocam yanı sız x5 de 3.0 yerıne 4.4 mu dusun dıyorsunuz ?
Bir de porsche cayenne 3.2 değil bmw x5 mı taraftarısınız?
ben olsam x5 4.4 alırdım.suv dediğin yüksek hacimli ve güçlü olmalı Smile ama siz iki motor seçeneğinide kullanıp öyle karar verin..+ ve - lerini daha iyi görürsünüz..
porsche gelirsek,o motorla çok verimli olacagını düşünmüyorum.sanki fazla yaktıgını da duymuştum ayrıca yedek parça ve servis fiyatları çok yüksek bunu da kriter olarak hesaba katın..
aslında o paraya güzel bir m paket e60 530 bulunabilir.kesin olarak suv düşünmüyorsanız aklınızda bulunsun..
E60 530 BENZINLI MI DIZEL MI ?
BİR DE SIZDEN SONRA SAHIBINDENE BAKTIM 4.4 LER 3.0 DAN HEM DAHA COK SATISTA HEMDE FİYATI DAHA UCUZ ????
GALIBA VERGIDEN DOLAYI MILLET ELDEN CIKARMAYAMI CALISIYOR?
BİR DE X5 3.0 D NASIL ACABA ONADA MI BAKMAK LAZIM
mazda rx8 ilanı da az ama bu onun tutuldugunu göstermez.3 kasaya bakarsak en çok tutulan modeli 320d ve ilanlarda en çok 320d var.yani satışı çok olan az tutulan demek değil Smile dediğim gibi x5 4.4 torkundan dolayı o kasayı daha rahat taşır.ayrıca 3.0d seçeneği de oldukça mantıklı turbo-dizel motor ve torku çok sağlam.ben 3.0 benzinli ile 4.4 sordugunuz için 4.4 dedim ama işin içine dizel girerse kesinlikle 3.0d derim..
e60 kasalarda güzel,birde m paket olursa şuan bile oldukça prestijli duruyor.dizel,benzin olayı bütçeye kalmış bir şey.benzinlisi o kasayı rahat taşıyabiliyor,yani performansı 330 ayarında diyebilirim.
o zaman soyle dıyebılır mıyız : bmw x5 de 4.4i - 3.0i - 3.0 d seçeneklerınden 3.0 d mı secılmelı?
posche yı ele mı dersınız?
Bir de 5 kasa dusunmeme nedenım Ankara yolları artık bıldıgınız köy yolu gıbı oldu gecen senekı kıs ayından sonra. Bir de yere cok yakın 5 kasa. Şu an kullandıgım e36 3 kasa yı cok dikkatlı kullanıyorum mecburen altını surtmemek ıcın.
cayenne'nin bakım masrafları ve yedek parçası çok pahalı.bu durumu önemsemezseniz düşünebilirsiniz ama 3.2 atmosferik motor,iki tondan fazla bir suv için vasat kalacaktır..
x5 için verdiğiniz seçeneklere göre sıralamam 3.0d - 4.4 - 3.0i şeklinde olurdu.
3,0 d torkundan ve turbo dızel olmasından dolayı seceneklerın en basına koydunuz sanırım. cayyenne 3,2 de dedıgınız gıbı cok pahalı bakımı olacaksa eleyebılırım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: