De Vergulde Hand
Bu sabun Hollanda'da marketlerde falan bulunuyor mu?
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(27/05/2013, Saat: 00:45)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabun Hollanda'da marketlerde falan bulunuyor mu?

Hollandada marketlerde kozmetik bölümünde ve kozmetikcilerde satiliyor.
Fiyat 2 - 2,50 € arasi degisiyor.

Almanyadan selamlar

Onur
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
Çok teşekkürler.Smile

(27/05/2013, Saat: 01:06)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/05/2013, Saat: 00:45)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabun Hollanda'da marketlerde falan bulunuyor mu?

Almanyadan selamlar

Onur
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Mancho Üstadım,
Bir sonraki iş gezisi Uçan Hollandalı diyarı mı?
Bu sabunu görünce beni de hatırlayın Smile

(27/05/2013, Saat: 01:12)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler.Smile

(27/05/2013, Saat: 01:06)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Almanyadan selamlar

Onur
Bu sabunu tecrübe eden üstatlara sormak istiyorum:
Yabancı forumlarda çok beğenen olduğu gibi beğenmeyen de var. Begenmeme sebeplerinin başında cildi cok kurutmasi geliyormuş. Hatta bir hollandalı bu sabunu kullanmak yerine bir Türk marketinden 1.5 avroya aldığı Arkoyu tercih ettiğini yazmıştı.
Siz de bu sabunun kurutucu etkisini yaşadınız mi?
Genel olarak alinacak ve rotasyonda kendine yer bulacak bir sabun mudur?
Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.
Bence arko bu sabundan daha iyi

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
@tipsol
Üstad sanırım haklısınız. Bayağı bir yorum okudum hakkında. Ama denemekten geri kalmayacagim.Smile
Geleneksel tirasla ilgili insanin aklina birsey girdiyse artik geri dönüş olmuyor, ergeç alınacak.
Extra fris ile regular versiyonu koku dışında farkli mı? Extra fris daha çok tutuluyor gibi.
(12/02/2015, Saat: 23:58)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence arko bu sabundan daha iyi

Kesinlikle katılıyorum.

Hand' ın kokusu güzel, hızlı ve kıvamlı köpük oluşturuyor. Öte yandan koruyuculuk, kayganlık iyi değil maalesef. Nemlendirmesi de aynı şekilde bir numarası yok. Arko ile daha verimli tıraş oluyorum. F/P olarak Arko rakipsiz.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(13/02/2015, Saat: 00:48)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tipsol
Üstad sanırım haklısınız. Bayağı bir yorum okudum hakkında. Ama denemekten geri kalmayacagim.Smile
Geleneksel tirasla ilgili insanin aklina birsey girdiyse artik geri dönüş olmuyor, ergeç alınacak.
Extra fris ile regular versiyonu koku dışında farkli mı? Extra fris daha çok tutuluyor gibi.

Fris yada extra fris hangisi bilemiyorum komsum. Ben bu başlıktaki mavi kutulu olanı denedim sağolsun kazımdikici hocam yollamıştı.

@onlytnt, evet hocam arko ile harikalar yaratmasakta günlük tıraşı gayet güzel handle edebiliyor( handle edebiliyor yerine kotarıyor olurmu?) olursa kotarıyorSmile güzel bir nemlendirici ile bitiriş yaparsınız oldu bitti.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  De Vergulde Hand Shaving Soap ve Monsavon Shaving Soap Alımı ionicliquid 5 5,677 12/12/2015, Saat: 13:07
Son Yorum: erdall37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: