Kaotik Sakal ve Yüz Benleri
Arkadaşlar Merhaba,

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve yaklaşık 2 haftadır düzenli takip ediyorum..Her gün tıraş olmak zorunda olan bir adamım ve yıllardır bu sebepten acı çekiyorum..Kartuşlu makineler ve tıraş makinelerini denedim ama cildimdeki tahrişler ve kanamalar devam ediyor..Cildim oldukça hassas, sakallarım ise havuz problemi gibi karışık...Bir yanağımda yuvarlaklar çizerken diğerinde favori kısmında düz daha aşağıda ise dudağa doğru çıkıyor..boyun altının yarısında bir yöne diğer yarısında başka yöne çıkıyor...ve boyun kısmında mercimek tanesi boyutunda 2 tane et beni var...yani olay çok karışıkk...yıllardır sakallarımı ve kadınları anlamaya çalıştım ama ikisini de başaramadım..Smile

Sayenizde son umut siparişimi de verdim..EJ DE89 yolda..Yanında TOBS ve TABAC sabun aldım, yine EJ best fırça aldım..preshave oil aldım..çok sayıda da çeşit çeşit jilet siparişi verdim..(crystal, permasharp super, Astra Superior Platinum, Derby Extra,Gillette 7 O'Clock Sharp Edge,LORD Platinum, Shark Super Stainless, Treet Platinum Super Stainless ve Wilkinson Sword Double Edge)

Şimdi bu saatten sonra ne yapmam gerek..Hayatımda hiç DE jilet kullanmadım..Karışık sakalım, hassas cildim ve özellikle et benlerim beni çok korkutuyor..Zaten yanlız yaşayan bir adamım, kan kaybından ölsem orada kalırım...

Herkese tekrardan merhaba diyorum..Saygılar,selamlar..
In the long run, we are all dead...
Foruma hos geldiniz aldıgınız ekipmanlar cok güzel hayırlı olsun. Tıras konusunda tavsiyeleri üstadlara bırakıyorum.
Hoş geldiniz , havuz problemleri zor olmasa gerek bir şekilde çözülüyor diye biliyorum Smile
Benim tavsiyem Tıraş öncesi hazırlıkta yüzünüzü doğal bir sabunla yıkayın ve Tıraş öncesi sakalınızı iyice yumuşatın.
Sakalı keserken 'BASTIRMAYIN' burası çok önemli şimdi bunu söylediğim halde eminimki bastıracaksınız çünkü DE aletle baskının ne olması gerektiğini tam hissedemiyoruz ilk başlarda.Zamanla el alışıyor ve daha net hissediyoruz baskıyı.
Et benleriniz için mutlaka bir cildiyeciğe gitmenizi öneririm ileride daha büyük sorunlar açmadan.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel tiras yontemleri ile top sakal birakma Rigbie 8 5,158 26/08/2018, Saat: 17:27
Son Yorum: ckeskin
  Hassas cilt ve seyrek sakal için jiletli traş makinesı tavsiyesi yusufk122 92 55,424 21/08/2017, Saat: 22:52
Son Yorum: kral arthur
  sert, sık ve kalın sakal advocat35 3 8,600 30/11/2014, Saat: 22:18
Son Yorum: ckeskin
  Sakal Çıkma Yaşı Kalfa 2 6,484 16/11/2014, Saat: 02:31
Son Yorum: zorba58

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: