LIJUN SHAVING
classicshop2012 den gelen fırçaya bakın bu ne iş 2 parça adam tutkal sürmeye korkmuş

2ujo490.jpg

2afa6nm.jpg
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Epoksi tasarrufu yapmış

Üstad siz fırça sapı üretimi de yapıyordunuz galiba,yanlış mı hatırlıyorumHuh
(13/05/2013, Saat: 23:07)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Epoksi tasarrufu yapmış

Üstad siz fırça sapı üretimi de yapıyordunuz galiba,yanlış mı hatırlıyorumHuh

Evet ihtilaf kardeşim
aslına bakarsanız bir bakıma da iyi olmuş ayrılması sapı rahatça inceledim
adamlar sapın içine tutkal kanalı yapmamış bence en büyük ayrılma sebebide bu bizim bütün saplarımızın iç kısmında tutkalın girmesi için bir kanal vardır çepeçevre kıl demetini sarar tutkal
Birde biz saplarımızın tabanlarını iç bükey yaparız sap daha dengeli olur bunda oda yok anlıyacağınız biz bu sapın alasını yaparız ama o sapa kıl çakacak fırçacı yok maalesef.
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Cemuludinç Üstadım,
Fotoğraf da gördüğünüz sapın benzeri varm mıdır sizde ergonomsi ve denegesi ve uzunluğu çok hoş.
Selamlar
smg_2b_soc_MED.jpg
cemuludinc komsu cok ilginc birsey oldu lijun satıcısı chris bana az once mail atmıs diyorki karıstırmıs olabilirim ama Turkiye den bir müsterım bana yapısmamıs fırcasının fotosunu yollamıs sizin fırca geldimi diyor?
(14/05/2013, Saat: 06:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cemuludinç Üstadım,
Fotoğraf da gördüğünüz sapın benzeri varm mıdır sizde ergonomsi ve denegesi ve uzunluğu çok hoş.
Selamlar
smg_2b_soc_MED.jpg
Maalesef yok çünkü biz sadece siparişe göre çalışıyoruz sipariş olursa her modeli üretebiliriz fırça kimin fırçası tam göremedim ama 2 fırça üreticisine dönem dönem mal yaparız onlara yaptığımız modellerden elimizde varsa seve seve gönderirim size
(14/05/2013, Saat: 14:56)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cemuludinc komsu cok ilginc birsey oldu lijun satıcısı chris bana az once mail atmıs diyorki karıstırmıs olabilirim ama Turkiye den bir müsterım bana yapısmamıs fırcasının fotosunu yollamıs sizin fırca geldimi diyor?
Aynı gün bana da mail atmış siz fıçayı yapışmamış mı istediniz yoksa sizinki bana gelmiş olabilir.
(17/05/2013, Saat: 14:37)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/05/2013, Saat: 14:56)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cemuludinc komsu cok ilginc birsey oldu lijun satıcısı chris bana az once mail atmıs diyorki karıstırmıs olabilirim ama Turkiye den bir müsterım bana yapısmamıs fırcasının fotosunu yollamıs sizin fırca geldimi diyor?
Aynı gün bana da mail atmış siz fıçayı yapışmamış mı istediniz yoksa sizinki bana gelmiş olabilir.

Ben yapışmış olarak istedim benimki az evvel geldi.
Semogue isimli Portekizli bir firma,ilginiz için teşekkürler.
aynı satıcıdan fırçam türkiyeye giriş yapmış çok merak ediyorum nasıl çıkacak
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 100,965 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 171,260 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 445,315 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,468 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 67,013 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,515 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,217 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,874 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 77,277 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 188,257 10/01/2016, Saat: 02:17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: