Günün Tıraşı (SOTD)
(12/02/2019, Saat: 15:52)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun abi, sevilmeyecek fırça değil ki, Jack kendini tutamamış işte Smile

@ArdıçKatranı sağol kardeşim Senin losyonun kapağı kapalı.Kokusunu alsa asıl ondan vazgeçemez.. Big Grin Big Grin
de te fabula narratur.!
(12/02/2019, Saat: 16:22)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ArtdıçKatranı sağol kardeşim Senin losyonun kapağı kapalı.Kokusunu alsa asıl ondan vazgeçemez.. Big Grin  Big Grin

Gizli içerik kediotu Tongue
Sabahki tıraşım:

cf819360195182b3dfefe88e4258b2e4.jpg

Wilkinson classic tıraş aleti
Proraso krem sandal özlü
Fe domuz kılı fırça
Rapira swedish supersteel
Arko sensitive tıraş sonrası krem

Rapira ile ikinci tıraşım, dürüst olmalıyım umduğum konforu bulamadım.

Sıhhatler olsun tüm komşularıma,
Saygılar

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(12/02/2019, Saat: 15:05)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıhhatler olsun, kediniz pek bir sevimli imiş, canlı porsuğu görse eminim böyle davranamaz kaçacak köşe bucak arardı Smile

Doğada bazı hayvanlarda olduğu gibi porsuğunda cinsleri var 2. Resimdeki bal porsuğu diye geçiyormuş, umarım bizim fırçalar aşağıdaki sevimlilerinden üretiliyordur.
Hele ki bal porsuğu. Exclamation Aslanlar zor baş ediyor bu canavarla Smile
de te fabula narratur.!
(12/02/2019, Saat: 23:18)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hele ki bal porsuğu. Exclamation Aslanlar zor baş ediyor bu canavarla Smile
Dünya'nın en cesur hayvanı diye biliyorum ben. Geleneksel ile alakam yokken Kardeş Payı dizisinde buradaki adminimizin nicki de olan @BigHillme den duyup araştırmıştım.. Smile

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu gece de böyle...
@ArdıçKatranı Nida komşuma sabun için teşekkür ederim, cümleten sıhhatler olsun.

ddebbdf7ede37d32b76994d487d80a80.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@Efrasyab komşum sabunlarınızı ve yazılarını takip ediyorum maşallahınız var. Sadece şeyi merak ediyorum. AS yapma imkanı olmuyor mu? Ya da kokusuz veya saf bir losyon alıp aroma veya koku benzeri şeyler ekleme. Sorum belki de çok saçma oldu ama konu hakkında bilgim olmadığından soruyorum öğrenmek adına.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(13/02/2019, Saat: 01:54)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Efrasyab komşum sabunlarınızı ve yazılarını takip ediyorum maşallahınız var. Sadece şeyi merak ediyorum. AS yapma imkanı olmuyor mu? Ya da kokusuz veya saf bir losyon alıp aroma veya koku benzeri şeyler ekleme. Sorum belki de çok saçma oldu ama konu hakkında bilgim olmadığından soruyorum öğrenmek adına.

Komşum merhaba,
AS denemesi iki kış önce yaptım, meyve kabuklarını kullanarak bir şeyler ortaya çıkartmaya çalıştım. yani Esans yerine meyve kabuklarının rahiyalarını kullanmaya kalktım sonuç pek istediğim gibi olmadı ama forumda AS yapan bir komşumuz var ve cidden çok başarılı bir iş çıkartmıştı hatta bir etkinlik bile yapmıştı. ikinci sorunuza gelirsek bitmiş bir ürünün içine esans, koku yahut aroma atmak riske girmek olur. Faz yapma ihtimali yüksek gerektiği gibi homojenize olmayabilir denenir mi neden olmasın bir denemesi yapılır ama öyle aman aman bir şeyin ortaya çıkacağını düşünmüyorum.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(13/02/2019, Saat: 02:11)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum merhaba,
AS denemesi iki kış önce yaptım, meyve kabuklarını kullanarak bir şeyler ortaya çıkartmaya çalıştım. yani Esans yerine meyve kabuklarının rahiyalarını kullanmaya kalktım sonuç pek istediğim gibi olmadı ama forumda AS yapan bir komşumuz var ve cidden çok başarılı bir iş çıkartmıştı hatta bir etkinlik bile yapmıştı. ikinci sorunuza gelirsek bitmiş bir ürünün içine esans, koku yahut aroma atmak riske girmek olur. Faz yapma ihtimali yüksek gerektiği gibi homojenize olmayabilir denenir mi neden olmasın bir denemesi yapılır ama öyle aman aman bir şeyin ortaya çıkacağını düşünmüyorum.

Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkürler.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Etin içinde olduğu için değişikliği sebzeden yana kullanan kasap misali @efrasyab Kemal hocam farklı sabun tercih etmiş. Smile
Tüm komşulara sıhhatler olsun.. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,127 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,133 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,983 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,162 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,163 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,107 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,061 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,899 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,163 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: