Günün Tıraşı (SOTD)
15fhztc.jpg

Mentolspor sahada.
Tüm komşulara sıhhatler olsun.. Mentolspora başarılar.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(10/04/2019, Saat: 14:56)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşulara sıhhatler olsun.. Mentolspora başarılar.. Smile

Geltir Süper Lig hiç bitmesin Smile))
(10/04/2019, Saat: 16:56)harveyspecter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geltir Süper Lig hiç bitmesin Smile))
Yabancı oyuncu sınırı gelirse günün birinde arkolarla yumalarla gol arar dururuz.. Smile

(10/04/2019, Saat: 17:07)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabancı oyuncu sınırı gelirse günün birinde arkolarla yumalarla gol arar dururuz.. Smile

geleneksel tıraş ligine ilk çıktğımdan beri derby, arko, gurbetçi permasharp, son olarak da dalan sabunum ve jiletim var. çoğu hediye oldu uçtu gitti ancak halı saha kadrosu kuracak kadar kaldı elimde
Herkese sıhhatler olsun. Bizim tıraşımız da bugünlük böyle oldu efendim. Rahat bir tıraş oldu. 830 üç veya dördüncü kullanımım da 2 yıllık Banat Perfect fırçadan daha konforlu ve daha az batıcı geldi. Forumdaki 830 yorumlarında genelde uzun breakin süreci gerektirdiği yazıyordu ama bende öyle olmadı. Acaba yanlışlıkla porsuk mu koydular fırçaya diyeceğim ama porsuğun da bu kadar omurgalı duracağını sanmıyorum. Smile Cella denemek istediğim klasiklerden biriydi. Kokusunun herkese hitap etmeyebileceği söyleniyordu. Bende tüm bir kase almakta tereddüt ediyordum ki forum dayanışması yine başroldeydi. @FearOfATG Caner komşum yetişti ve elindeki Cella sabunu (ve daha bir kamyon ürünü) bana gönderdi. Kendisine huzurlarınızda bir kere daha teşekkür etmiş olayım. Alırmıyım peki? Kesinlikle evet. Kokusunu çok beğendim. Yastıklama iyi, kuruma yok. Mucizeler yaratmasa da güzel ürün. AS kullanmadan bitirdiğim bir tıraşda herhangi bir rahatsızlık duymadım. Yaqi ile Usta iyi uydu sanki. Yeşil Astra tıraş sonrası yüzümde yanma yapmıştı.

2els7x1.jpg
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(11/04/2019, Saat: 00:37)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese sıhhatler olsun. Bizim tıraşımız da bugünlük böyle oldu efendim. Rahat bir tıraş oldu. 830 üç veya dördüncü kullanımım da 2 yıllık Banat Perfect fırçadan daha konforlu ve daha az batıcı geldi. Forumdaki 830 yorumlarında genelde uzun breakin süreci gerektirdiği yazıyordu ama bende öyle olmadı. Acaba yanlışlıkla porsuk mu koydular fırçaya diyeceğim ama porsuğun da bu kadar omurgalı duracağını sanmıyorum. Smile Cella denemek istediğim klasiklerden biriydi. Kokusunun herkese hitap etmeyebileceği söyleniyordu. Bende tüm bir kase almakta tereddüt ediyordum ki forum dayanışması yine başroldeydi. @FearOfATG Caner komşum yetişti ve elindeki Cella sabunu (ve daha bir kamyon ürünü) bana gönderdi. Kendisine huzurlarınızda bir kere daha teşekkür etmiş olayım. Alırmıyım peki? Kesinlikle evet. Kokusunu çok beğendim. Yastıklama iyi, kuruma yok. Mucizeler yaratmasa da güzel ürün. AS kullanmadan bitirdiğim bir tıraşda herhangi bir rahatsızlık duymadım. Yaqi ile Usta iyi uydu sanki. Yeşil Astra tıraş sonrası yüzümde yanma yapmıştı.

Keyifli tıraşlar komşum, 830 daha açılır, pamuk gibi olur.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
830 Uzun süre favorim olacak gibi duruyor bakalım. Rengide çok hoşuma gitti. Benim eller küçük olduğu için sap boyuda harika. Uyumumuz iyi. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(11/04/2019, Saat: 01:06)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 830 Uzun süre favorim olacak gibi duruyor bakalım. Rengide çok hoşuma gitti. Benim eller küçük olduğu için sap boyuda harika. Uyumumuz iyi. Smile
Sıhhatler olsun Erdi hocam Smile Yaqi turuncu rengi ile ben buradayım diyor.. Smile

Dünün Tıraşı Smile

2j2ggvq.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,132 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,133 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,983 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,165 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,164 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,107 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,065 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,899 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,164 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: