Günün Tıraşı (SOTD)
@CK89
Komsum Rs10 hayırlı olsun, konustuk diye hatırlıyorum. Bizden de aynı yorumu aldı, harika tırası var. Zevkli tıraslarınız olsun.
(08/06/2019, Saat: 14:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89
Komsum Rs10 hayırlı olsun, konustuk diye hatırlıyorum. Bizden de aynı yorumu aldı, harika tırası var. Zevkli tıraslarınız olsun.

Cok tesekkurler.
Cok guzel, umarim dayanikli bir alet olur.
(08/06/2019, Saat: 10:30)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Esas dogwood handcraftingin saplarina bir bakmanizi tavsiye ederim Smile

@osaka23
Dogwood u biliyorum, cok begeneni var. Genelde hibrit, recine yada sapin icine obje yerlestirme tarzi calisiyor.
Zevk meselesi beni cok etkilemiyor urunleri, ama ote yandan adamin urunleri satisa koyarkoymaz tukeniyor. Begeneni cok.

En son LangleyCity firca saplarini begendim bir tane ekliyorum, merak edenler icin
https://www.etsy.com/listing/707636227/e...t_detail=1
Tüm arkadaşlara sıhhatler olsun.
dbs3k2.jpg
Bugun de su sekil bir tırasımız gecti.

6prl1c.jpg

Tıras Kremi: Rose of Bulgaria, sevgili NaniKus komsum hediye vermisti sanırsam, uzun zamandır kullanmıyordum, cok hafif mentol hissiyatı da var. Nivea krem sınıfında gibi, hos ben begendim zevkli bir tırastı.
Makine: Future, jilet GSB veya feather dı sanırsam.
Fırca: Maseto tam bir f/p urunu. Harika loftlu fırcalar.
Floid AS: Her kullandıgımda sasırıp takdir ettigim, kokusu kisisel zevke tabidir birsey diyemem, ama o mentolle yanması sonrası sanki bir balm mıs gibi nemlendirmesi, cogu AS de olmayan bir ozellik. O yuzden floid o bir klasik ve yeri ayrı.
Deodorant: GFT Sandalwood. Memnun kalmadıgım ve bazı modellerinde renklendirici kullandıgı icin gft marka sabun artık kullanmıyorum(rose si ile sagolsun tum banyomuzu havlular dahil pembe yaptı), ama bu sandalwool deo'nun kokusu cok guzel. Yeni actım yedek dolabında duruyormus, zamanında impa dan alınmıstı, hosuma gitti guzel urunmus.

Pereira Shaving Shaving Bowl: Kırılmaz diye tanıtıldı, bir kac guzel yorumunu okuduk. Sagolsun @Aperion Murat kardesim almıs, denemem icin verdi. Aslında ayrı bir baslık acmaya gerek varmı bilemedim ama soyle,
Orta deseni saglam kabarık duruyor (fırca kıl ucuna zarar verirmi yoksa faydalı mı olur bilemedim), olcu olarak buyuk bir kase. Kırılmaz deniliyor, bana sanki bildigimiz abs plastigin icine bir iki eklenti (lif-fiber) katılmıs gibi geldi. Bazı yerlerinde entresan desen veya kalıp hataları var. Renklilerde belki gozukmuyordur, elimdeki beyaz renk daha hataları ortaya cıkarıyor. Kullanım olarak harika kopuk yapması var. Fırca icinde mevlam cayıra donuyor, cok genis cok rahat. Kullanım ve kopuk olarak ustune denilecek birseyi yok, ama ergonomi olarak sahsen bana biraz buyuk geldi ki elleri kucuk bir insan degilim. Benim gibi banyosu tezgahı kucuk insanın tezgahında devamlı duracaksa yer kaplar. Elde hissiyat olarak yaklasık 40pound luk fiyatını, kalite olarak hissedemedim. Bir seramige dokunmak sahsen bana daha klasik veya ozel geliyor. Banyoda yer varsa, amac hızlı ve cabuk kopuk yapmaksa, dayanıklı olsun kolay kırılmasın denilirse alınır. Buyuk ebadının guzel tarafı fırcayı yanına koymak, P ye almak zevkli. Ama yine fiyatını dusununce plastik vari bir malzemeye o para verilirmi yoksa baska alternatiflere mi bakılır, onu size bırakıyorum.
Tekrar tesekkurler Murat kardesim.
Gillette silver blue jileti çok beğendim keskinlik ve konfor dengesi harika.

2mzdzl3.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

@Delidumrul, ben de fırçanızı çok beğendim, çok şıkmış. Sıhhatler olsun herkese.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(09/06/2019, Saat: 12:23)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Delidumrul, ben de fırçanızı çok beğendim, çok şıkmış. Sıhhatler olsun herkese.

Çok teşekkür ederim üstat daha güzellerine sahip olmanızı dilerim.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Günün tıraşı..

1353e928155995ff71a3a817b2656fea.jpg

Rockwell 6c sap+Parker A1R başlık
Türk malı permasharp
Tipsoft fırça
Stirling gatlinburg

Tüm dostlara sıhhatler olsun...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
Nacet günleri ce5776822e36324640822b5097fd3302.jpg

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 290,545 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,292 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,092 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 177,297 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,329 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,500 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,794 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,993 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,209 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: