Günün Tıraşı (SOTD)
(06/09/2019, Saat: 16:47)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bende proraso sandal sabun var şu yaz aylarında pek kullanmıyorum ancak ben cildim için proraso yulaf&yeşil çay olanın daha iyi geldiğini düşünüyorum. Tıraş sonrasıda daha rahat ettiriyor beni performans olarak aralarında çok büyük bir fark görmedim. Kayganlık ve köpük yapma performansları benim için aynı olsada koruma beyaz seride bir tık fazla hissediyorum..

Son olarak koku kısmına gelirsek beyaz seride misket limon ve hafif mentol kokusu sandal kadar ağır değil o yüzden sandalı ara sıra kaçamak yaparak kullansamda kışa saklıyorumSmile

Beyaz serideki mentol yeşil seriden hallice bana baya baya mentol hissiyatı verdi hatta yeşil seri varken beyaz seri gereksiz diye düşündüm kendim için hassas bir ürün ihtiyacım olmadığından. Ama içlerinde sandalı tek geçiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(06/09/2019, Saat: 17:16)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyaz serideki mentol yeşil seriden hallice bana baya baya mentol hissiyatı verdi hatta yeşil seri varken beyaz seri gereksiz diye düşündüm kendim için hassas bir ürün ihtiyacım olmadığından. Ama içlerinde sandalı tek geçiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sandal olsun beyaz seri olsun, yeşil mentollü seri olsun, tam f/p ürünleri tabiki koku ve içerikler kişinin zevkine göre değişiyor. Sizin sandalcı olduğunuzu biliyorum komşumSmile Keyifli tıraşlarınız olsun.
(06/09/2019, Saat: 09:42)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özellikle tıraş aletini çok beğendim harika görünüyor. Sıhhatler olsun @CK89 Cem.

(06/09/2019, Saat: 10:29)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89
@batmanforever

Ayri ayri Cok guzel ekipmanlariniz var, hepinize sihhatler olsun ustadlar.

(06/09/2019, Saat: 10:57)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89 Cem bey makine ne çok güzel görünüyor.Bal peteği desenli değişik bir tasarım olmuş.

Kesimi en iyi aletlerimden biri, ara ara satisa koyuyor, Turkiye'ye kargo ile gonderimini yapiyor.
Alet pahali kategorisinde, ama ayni kesim kalitesine cok yakin guzel uygun fiyatli aletlerde var.
3one6, Razorock GameChanger Serisi gibi
(06/09/2019, Saat: 16:47)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bende proraso sandal sabun var şu yaz aylarında pek kullanmıyorum ancak ben cildim için proraso yulaf&yeşil çay olanın daha iyi geldiğini düşünüyorum. Tıraş sonrasıda daha rahat ettiriyor beni performans olarak aralarında çok büyük bir fark görmedim. Kayganlık ve köpük yapma performansları benim için aynı olsada koruma beyaz seride bir tık fazla hissediyorum..

Son olarak koku kısmına gelirsek beyaz seride misket limon ve hafif mentol kokusu sandal kadar ağır değil o yüzden sandalı ara sıra kaçamak yaparak kullansamda kışa saklıyorumSmile
Sagol komşum cok detaylı anlatmışsın

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
p5MAlz.jpg

Tüm Komşularıma sıhhatler olsun..

Fırça: Yaqi Berber Tuxedo Sentetik 30
Sabun: Arko Berber Tıraş Sabunu
Jilet: Derby Usta
Şap: Zaza
Tıraş Kolonyası: Marmara Barber No.03
Tıraş Makinası: Haward D644
Krem: The BodyShop Hawaiian Kukui Cream
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(07/09/2019, Saat: 08:38)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: p5MAlz.jpg

Tüm Komşularıma sıhhatler olsun..

Fırça: Yaqi Berber Tuxedo Sentetik 30
Sabun: Arko Berber Tıraş Sabunu
Jilet: Derby Usta
Şap: Zaza
Tıraş Kolonyası: Marmara Barber No.03
Tıraş Makinası: Haward D644
Krem: The BodyShop Hawaiian Kukui Cream
@ekindgn komşum sıhhatler olsun Yaqi fırça nasıl önerir misiniz?

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
(07/09/2019, Saat: 10:11)asunbul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ekindgn komşum sıhhatler olsun Yaqi fırça nasıl önerir misiniz?

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

@asunbul komşum, benim aradigim birkac ozellik vardi:
1- ekonomik
2-yumusak, cizmeyecek, masaj etkisi olacak
3-sicakligi tutacak ve kopugu cok olacak, 3 perde net kopuk yapabilecek
4-koku yapmayacak, kolay kuruyacak.

Elimdeki Jaguar 783 domuz kili fircayi evcillestirmeme ragmen yine de amacim cok dolgun ve yogun kopuk istiyordum, ve yumusak bir firca istiyordum. Bunun icin razorus.com'dan Noyan Bey'i aradim, derdimi anlattim. Ben fircaya kafa goz dalmak istiyorum, dayanikli olsun deyince, Noyan Bey Yaq Tuxedo serisinden 26-28 dugumlulueri onerdi. Bende bu fircanin sapina hasta oldugum icin bunu sordum, olur dedi.
Firca ilk basta buyuk geliyor, agir geliyor ama kullandikca keyif aliyorsun. Kopugun canina okuyor, koku yapmiyor, yumusacik, kurumasi islanmasi cok kolay, pratik. Yuzu genis olan kisiler icin harika bir seçenek, porsuk yerine iyi ki bunu almisim dedim. Yuzum orta buyuklukte ama cok severek kullaniyorum. Tavsiye eder miyim, kesinlikle evet, ama cok buyuk gelebilir derseniz 28liklerde benzer buyuklukte. Aylardir killarin formunda gram bozulma olmadi, ayni seklini koruyor. Dahasi, Arko tiras sabununun canina okuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
9-FC7-EB00-1340-4-A32-AD7-D-2-BE18-BBA9643.jpg

Kullandığım Ürünler:
Crabtree & Evelyn Morrocan Myrrh Tıraş Kremi
Proraso Azure Lime Edc
Gucci Guilty Pour Homme A/S Balm
Edwin Jagger De89 Tıraş Aleti
Semogue Taj Karma Kıl Tıraş Fırçası
Feather Jilet
Tüm Komşulara Sıhhatler Olsun
(07/09/2019, Saat: 10:26)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @asunbul komşum, benim aradigim birkac ozellik vardi:
1- ekonomik
2-yumusak, cizmeyecek, masaj etkisi olacak
3-sicakligi tutacak ve kopugu cok olacak, 3 perde net kopuk yapabilecek
4-koku yapmayacak, kolay kuruyacak.

Elimdeki Jaguar 783 domuz kili fircayi evcillestirmeme ragmen yine de amacim cok dolgun ve yogun kopuk istiyordum, ve yumusak bir firca istiyordum. Bunun icin razorus.com'dan Noyan Bey'i aradim, derdimi anlattim. Ben fircaya kafa goz dalmak istiyorum, dayanikli olsun deyince, Noyan Bey Yaq Tuxedo serisinden 26-28 dugumlulueri onerdi. Bende bu fircanin sapina hasta oldugum icin bunu sordum, olur dedi.
Firca ilk basta buyuk geliyor, agir geliyor ama kullandikca keyif aliyorsun. Kopugun canina okuyor, koku yapmiyor, yumusacik, kurumasi islanmasi cok kolay, pratik. Yuzu genis olan kisiler icin harika bir seçenek, porsuk yerine iyi ki bunu almisim dedim. Yuzum orta buyuklukte ama cok severek kullaniyorum. Tavsiye eder miyim, kesinlikle evet, ama cok buyuk gelebilir derseniz 28liklerde benzer buyuklukte. Aylardir killarin formunda gram bozulma olmadi, ayni seklini koruyor. Dahasi, Arko tiras sabununun canina okuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

@ekindgn görüşleriniz için çok teşekkürler. Bende almayı düşünüyordum şimdi sipariş ediyorum Smile
(05/09/2019, Saat: 00:01)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [img][url=https://ibb.co/TRP0km5]938396-F8-DC75-4-AD9-A75-D-BEB12-CBC7186.jpg

Nereden buldun o fırçayı?

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 290,968 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,401 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,145 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 177,954 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,478 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,683 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,952 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,012 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,232 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: