Günün Tıraşı (SOTD)
Selamlar @DeaKeN komşum, teşekkür ederim. Tahmininiz doğru, yağı Watsons'tan aldım, yanılmıyorsam 5-6 lira bir fiyatı vardı. Üzerinde hem sakal bakım yağı olarak hem de tıraş öncesi yağ olarak kullanılmaya uygun olduğu yazıyor. Sakallarım orta gürlükte fakat sert ve hemen hemen yüzüme paralel olacak kadar yatık, xtg kesimde bile tahrişe çok açık bir sakal tipim var. Yağ kullanmak faydalı olur diye düşünüp ama kendi şehrimde de bulamadığım için nasıl olsa yağ yağdır deyip loreal extraordinary facial oil almıştım bu amaç için üretilmiş olmasa da ve faydasını görmemiştim. Bu ürünü görünce Watsons' ta hemen atladım. İçeriklerini karşılaştırınca kullanılan doğal yağların tamamen farklı meyvelerin yağları olduğunu ve Watsons yağın içinde meyve yağları dışında başka maddeler de olduğunu gördüm. Öbür yağ cilt tarafından emilirken bu yağ az emiliyor, o emilen kısım yüzü yumuşatıyor ve nemlendiriyor, emilmeyen kısım ise yüzün üzerinde koruyucu bir tabaka olarak kalıyor. Aletin kayganlığının arttığını bariz olarak fark ediyorsunuz, tıraş sonrası nemlendirmeye de çok katkısı oluyor. Kokusunu tarif etmek için çok cahilim ancak ferah ve erkeksi olduğunu söyleyebilirim, Watson's aftershave kokusunu seven birisi bunu da sevecektir. Başka bir markanın tıraş öncesi yağını kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum kusuruma bakmayın. Sağlıklı tıraşlar dilerim.
(12/01/2017, Saat: 15:22)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar @DeaKeN komşum, teşekkür ederim. Tahmininiz doğru, yağı Watsons'tan aldım, yanılmıyorsam 5-6 lira bir fiyatı vardı. Üzerinde hem sakal bakım yağı olarak hem de tıraş öncesi yağ olarak kullanılmaya uygun olduğu yazıyor. Sakallarım orta gürlükte fakat sert ve hemen hemen yüzüme paralel olacak kadar yatık, xtg kesimde bile tahrişe çok açık bir sakal tipim var. Yağ kullanmak faydalı olur diye düşünüp ama kendi şehrimde de bulamadığım için nasıl olsa yağ yağdır deyip loreal extraordinary facial oil almıştım bu amaç için üretilmiş olmasa da ve faydasını görmemiştim. Bu ürünü görünce Watsons' ta hemen atladım. İçeriklerini karşılaştırınca kullanılan doğal yağların tamamen farklı meyvelerin yağları olduğunu ve Watsons yağın içinde meyve yağları dışında başka maddeler de olduğunu gördüm. Öbür yağ cilt tarafından emilirken bu yağ az emiliyor, o emilen kısım yüzü yumuşatıyor ve nemlendiriyor, emilmeyen kısım ise yüzün üzerinde koruyucu bir tabaka olarak kalıyor. Aletin kayganlığının arttığını bariz olarak fark ediyorsunuz, tıraş sonrası nemlendirmeye de çok katkısı oluyor. Kokusunu tarif etmek için çok cahilim ancak ferah ve erkeksi olduğunu söyleyebilirim, Watson's aftershave kokusunu seven birisi bunu da sevecektir. Başka bir markanın tıraş öncesi yağını kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum kusuruma bakmayın. Sağlıklı tıraşlar dilerim.

Komşum yorumun için çok teşekkürler. Bence çok yeterli bir açıklama oldu. İlk fırsatta watsons mağazalarına bakacağım. İyi günler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
2gui1ll.jpg ilk ustura tıraşımı bekliyor.
(12/01/2017, Saat: 19:20)KASSAM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2gui1ll.jpg ilk ustura tıraşımı bekliyor.

Sadece bu kapsamda tıraşını gerçekleştiren bir arkadaşım vardı.

Sıhhatler olsun..
Smile
CMO05@ komşum teşekkürler.
1zqaj5g.jpg

Ben de başlığa bir mesaj atayım dedim. Yeni sabunum harika, yılbaşı hediyesi olarak Turhan84 hocamdan gelmişti. Onu forum scuttle ve fırçasıyla kombinleyip Barbaros Rocnel Adjustable ile birleştirince akşam vakti ufak bir tıraş keyfi yaşadım. Fırçaya bakıp aldanmayın, fotoğraftan sonra köpüğü pekiştirerek yaman hale getirdim.
İlk ustura tıraşımı ufak bi kanamayla korka korka tamamladım.
(12/01/2017, Saat: 21:01)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1zqaj5g.jpg

Ben de başlığa bir mesaj atayım dedim. Yeni sabunum harika, yılbaşı hediyesi olarak Turhan84 hocamdan gelmişti. Onu forum scuttle ve fırçasıyla kombinleyip Barbaros Rocnel Adjustable ile birleştirince akşam vakti ufak bir tıraş keyfi yaşadım. Fırçaya bakıp aldanmayın, fotoğraftan sonra köpüğü pekiştirerek yaman hale getirdim.

tam geltir tıraşı olmuş sıhhatler olsun
Normalde hafta içi tıraş seti değiştirmek adetim değil ama @CMO05 komşumdan aşağıdaki güzellikler hediye gelince dayanamadım Smile

Wee scott tek kelime ile muhteşem. Beklentimin oldukça üzerinde bir performansı var. Tabac ile ilgili yorum yapmama gerek yok herhalde Wink Elios ile tıraş oldum, yorumunu birkaç güne yaparım.Tekrardan teşekkürler @CMO05 Smile

2gtai61.jpg
2w6av05.jpg
f1jwo3.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Utandım şimdi,
Sıhhatler olsun üstadım.
Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,150 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,135 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,984 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,171 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,170 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,112 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,075 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,904 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,164 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: