Günün Tıraşı (SOTD)
Tüm arkadaşlara Sıhhatler olsun.

IMG-20190807-165944.jpg
Günaydın, herkese sıhhatler olsun!

GT36.jpg
Tüm komşularıma sıhhatler olsun. Gününüzün keyifle geçmesi dileğiyle.
Screenshot-20191016-101930.png
Sıhhatler olsun Fırça
Komşular hepinize sıhhatler olsun
So far so good..
Hepinizin bu mutluluk ve keyif dolu dakikalarının tekrarı olsun.

E n v i r o n m e n t a l i s t

20191014-201558.jpg

Sıhhatler olsun komşular...
Mike-s-Natural-Soaps.jpg

Kullandığım Ürünler:
Haward DE tıraş aleti
Zenith Sentetik tıraş fırçası
Mike's Natural Soaps Handmade Barber Shop Artisan Tıraş sabunu (Don yağı - Lanolin - Kokum Yağı)
Polsilver Stainless eski üretim jilet
Feana Esperia After Shave
Sıhhatler Olsun

Sabun açıklaması;

Bergamot, fesleğen, meşe palamudu ve paçuli içeren karmaşık, güçlü ve erkeksi bir koku.

Bu sabun gerçek bir anlaşma. Tallow, birçok traş meraklısı tarafından (kendim de dahil olmak üzere) mümkün olan en yumuşak, en yumuşak ve en koruyucu köpüğü elde etmek olarak kabul edilen ana bileşendir. Ek olarak, bu sabun bitkisel gliserin, kokum yağı, shea yağı ve avokado yağı bakımından zengindir. Ayrıca, cildiniz ve bıçak arasında kaygan bir tampon oluşturan kaolin kili içerir.

Kekin üzerine krema, koyun yününden elde edilen mumsu bir madde olan lanolin ve fantastik bir saç kremi ve nemlendiricidir. Bu sabun cildinizi yumuşak, esnek ve pürüzsüz hissetmenize neden olacak zahmetsiz ve düpedüz çökmüş bir tıraş sağlar.
(16/10/2019, Saat: 19:51)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mike-s-Natural-Soaps.jpg

Kullandığım Ürünler:
Haward DE tıraş aleti
Zenith Sentetik tıraş fırçası
Mike's Natural Soaps Handmade Barber Shop Artisan Tıraş sabunu (Don yağı - Lanolin - Kokum Yağı)
Polsilver Stainless eski üretim jilet
Feana Esperia After Shave
Sıhhatler Olsun

Sabun açıklaması;

Bergamot, fesleğen, meşe palamudu ve paçuli içeren karmaşık, güçlü ve erkeksi bir koku.

Bu sabun gerçek bir anlaşma. Tallow, birçok traş meraklısı tarafından (kendim de dahil olmak üzere) mümkün olan en yumuşak, en yumuşak ve en koruyucu köpüğü elde etmek olarak kabul edilen ana bileşendir. Ek olarak, bu sabun bitkisel gliserin, kokum yağı, shea yağı ve avokado yağı bakımından zengindir. Ayrıca, cildiniz ve bıçak arasında kaygan bir tampon oluşturan kaolin kili içerir.

Kekin üzerine krema, koyun yününden elde edilen mumsu bir madde olan lanolin ve fantastik bir saç kremi ve nemlendiricidir. Bu sabun cildinizi yumuşak, esnek ve pürüzsüz hissetmenize neden olacak zahmetsiz ve düpedüz çökmüş bir tıraş sağlar.

Abi fırçayı beğendin mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Selam,yaqi ile dediğin gibi fark var.Malasef istediğim etkiyi alamadım.Tıraş kremi ile deneyeğim birde.Saygılar.
(16/10/2019, Saat: 20:01)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi fırçayı beğendin mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 290,348 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,269 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,072 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 177,213 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,304 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,463 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,733 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,971 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,196 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: