Kölnisch Wasser [köln suyu]
Koku olarak taze, ekşi bir limon, bergamut, portakal ve fesleğen kombinesiyle başlıyor. Arada hafif baharatlar ve dipte şeftali, çiçeksi notalar da hissediliebiliyor zayıf da olsa. Çok derin boyutlu değil sonuçta kolonya. Ama bizm klasik düz limon kokulu kolonyalarımızla alakası yok onu belirteyim. Harman olarak daha zengin bir ürün. Özellikle kolonya şişlerinin muazzam güzellikte olduğunu da belirteyim. Tam saklamalık şişeler.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(09/07/2020, Saat: 22:55)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku olarak taze, ekşi bir limon, bergamut, portakal ve fesleğen kombinesiyle başlıyor. Arada hafif baharatlar ve dipte şeftali, çiçeksi notalar da hissediliebiliyor zayıf da olsa. Çok derin boyutlu değil sonuçta kolonya. Ama bizm klasik düz limon kokulu kolonyalarımızla alakası yok onu belirteyim. Harman olarak daha zengin bir ürün. Özellikle kolonya şişlerinin muazzam güzellikte olduğunu da belirteyim. Tam saklamalık şişeler.

Kesinlikle bizim klasik limon kolonyasindan çok daha iyi, he bı pasabahce misket limonu değil yada nebiliyim çok daha komplex kokulu kolonyalarimiz var bu Selin Ardıç olsun mavi ladin olsun fakat 4711 şişe güzelliği ve koku güzelliği olarak gerçekten iyi.15 dakikalık bı kalıcılığı var maximum ama güne enerjik ve mutlu canlı başlamak için tavsiye olunur.Dogal bı neroli biberiye turunç kokusu.
Selin ardic migroslarda indirimdeyken 3 sise aldi sonuncimudayim isabet olmus demekki @kadir.tbk hocam.
(11/07/2020, Saat: 03:19)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selin ardic migroslarda indirimdeyken 3 sise aldi sonuncimudayim isabet olmus demekki @kadir.tbk hocam.

İyi yaptın İsmet ? çok harika bı kolonya .Mavi Ladinide mutlaka edin .
@İsmetaltan Selin limon kolanyası migrasda mevcut mu?
(11/07/2020, Saat: 08:49)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan Selin  limon  kolanyası  migrasda  mevcut mu?

Ben bir yil oldu neredeyse alisveris limitli selin kolonyalar indirimdeydi ardic begendim kasadaki arkadasta ne kadsr almak istersen al abi dedi 3 sise aldim, su anki durumunu bilmiyorum uzun suredir eve yakin markete jmhizla girip cikiyorum.

@kadir.tbk denk gelirse kesin alicam hocam, bem aldigimda dumduz limonla ardic vardi diye hatirliyorum, hatta son siseyi artik az az kullaniyorum bitmesin diye.
(11/07/2020, Saat: 08:49)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan Selin limon kolanyası migrasda mevcut mu?
Komşum migroslarda görüyorum Selin limon kolonyasını ve diğer modellerini. Ardıç kolonyasını tavsiye ederim ben de komşularım gibi.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Selin ardıç çok güzel kokuya sahip uzun zamandır severek kullanıyorum

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu markanin dus jelide bir entresan icinde ne varsa boyle uyusturuyor gibi bir hissiyati var. Sahsen sabun kullanicisiyim dus jellerini bazen deniyorum ama NaniKus abimin hediyesi ile denemistim entresan bir urundu.
Tişikkirlir Sipirmin.
@ahnap @İsmetaltan teşekkürler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gül suyu karakartal 13 18,085 11/08/2015, Saat: 10:13
Son Yorum: ynspektas
  maden suyu ile yüz yıkama canbaz 7 18,443 31/01/2013, Saat: 16:07
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: