Clubman Pinaud Aftershave
Cihankeskin hocam sanirim sen bu as'in vanilyali olanini kullaniyordun. Bir de Aleksey de vardi sanirim.
Bulabilirsem bir sekilde vanilyali olani almak istiyorum.

Klasik olani da kullandiysan vanilyali olan ile karsilastirabilir misin?
O da klasik icin dendigi gibi biraz agir bir koku mu?

Alman forumlarinda aslinda Virgin islan Bay Rum icin guzel seyler yazmislar.
Onu da deneyen var mi bilmiorm.
(01/07/2015, Saat: 21:28)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihankeskin hocam sanirim sen bu as'in vanilyali olanini kullaniyordun. Bir de Aleksey de vardi sanirim.
Bulabilirsem bir sekilde vanilyali olani almak istiyorum.

Klasik olani da kullandiysan vanilyali olan ile karsilastirabilir misin?
O da klasik icin dendigi gibi biraz agir bir koku mu?

Alman forumlarinda aslinda Virgin islan Bay Rum icin guzel seyler yazmislar.
Onu da deneyen var mi bilmiorm.

Pinaud urunlerini severek kullaniyorum. Vanilya olanın kokusu biraz daha hafif klasik olana göre, tam yazlık aslında, hafif koku ama kalıcı. Klasik olanın kokusu ağır gelmezse yaz kış da kullanılabilir.
Pinaud AS siparişi vereceğim İmpaticaret,'e. Special Reserve, Musk, Classic olandan hangisini tavsiye edersiniz? Biraz hafif olanı ve yaz için daha uygun olanı hangisidir bu üçlüden? Herhangi bir tercih sebebi yoksa şayet Classic olanı sipariş etmeyi düşünüyorum. Vanilyalı olan bu üçlüden biri midir acaba?
(01/07/2015, Saat: 22:40)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pinaud AS siparişi vereceğim İmpaticaret,'e. Special Reserve, Musk, Classic olandan hangisini tavsiye edersiniz? Biraz hafif olanı ve yaz için daha uygun olanı hangisidir bu üçlüden? Herhangi bir tercih sebebi yoksa şayet Classic olanı sipariş etmeyi düşünüyorum. Vanilyalı olan bu üçlüden biri midir acaba?

Üçü de ağır gelir gibi geliyor bana. Sad
(01/07/2015, Saat: 22:41)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üçü de ağır gelir gibi geliyor bana. Sad

Üstad yine de merak ediyorum kokusunu bir test etmek istiyorum en azından birini. Peki bu ucundan en çok hangisidir tavsiyeniz? Normalde Floid Vigoroso ve Aqua Velva da alacağım. Arkadaslarla paylaşıyoruz ama tavsiye etmezseniz siparişi erteleyebilirim Pinaud için en azından bir koklama imkanı bulursam bir şekilde ondan sonra alırım.
Special reserve bana kolonya gibi geliyor, pek bi esprisi yok, musk ile Klassic olanın kokusu birbirine çok yakın, impa nin stoklarında bildiğim kadarıyla vanilla olanı yok, içlerinde en hafif olanı vanilla. Klasik olanın kokusu biraz ağır ama alisinca güzel geliyor, ben klasik olanı kışa saklıyorum, cok sıcak havalarda bayar, en ideali yazın vanilla olanı kışın klasik olanı kullanmak. Genel manada pinaud un bütün aftershave ürünleri yatıştırıcılık, nemlendirme gibi konularda ben çok başarılı buluyorum, fiyatı da uygun, tavsiye ederim
(01/07/2015, Saat: 22:49)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Special reserve bana kolonya gibi geliyor, pek bi esprisi yok, musk ile Klassic  olanın kokusu birbirine çok yakın,  impa nin stoklarında bildiğim kadarıyla vanilla olanı yok, içlerinde en hafif olanı vanilla. Klasik olanın kokusu biraz ağır ama alisinca güzel geliyor, ben klasik olanı kışa saklıyorum,  cok sıcak havalarda bayar,  en ideali yazın vanilla olanı kışın klasik olanı kullanmak. Genel manada pinaud un bütün aftershave ürünleri yatıştırıcılık,  nemlendirme gibi konularda ben çok başarılı buluyorum, fiyatı da uygun, tavsiye ederim

Bu yorumunuz üzerine kışa kullanma şartıyla Classic alayım diye düşündüm. Her zaman Impa'dan kargo hazirlatmıyorum, tek pakette gelsinler bari. Yine de Aleksey üstadın farklı bir yorumu olursa değerlendirip kış kargo suna erteleyebilirim Smile. Teşekkür ederim.
(01/07/2015, Saat: 22:54)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yorumunuz üzerine kışa kullanma şartıyla Classic alayım diye düşündüm. Her zaman Impa'dan kargo hazirlatmıyorum, tek pakette gelsinler bari. Yine de Aleksey üstadın farklı bir yorumu olursa değerlendirip kış kargo suna erteleyebilirim Smile. Teşekkür ederim.

Yazın kullanılacak Pinaud ürünü Lime Sec olabilir. Onu da Mustafa Bey getirmiyor diye biliyorum. Osage Rub ile karıştırıp çok memnun olan insanlar biliyorum yazın kullanım için. Bana kalırsa klasik Pinaud Clubman yazın ağır gelir. Daha ferah envai çeşit seçenek varken acele etmeyin derim btoprak hocam. Floid Vigoroso ve Aqua Velva yaz için sizi memnun eder diye düşünüyorum, eğer tek pakette alıyım diyorsanız şimdi alın Pinaud'u yazın kullanın.
Diğer çeşitlerini kullanmadığım çin yorum yapamayacağım ancak Musk da yazın olmaz gibi geliyor bana, parfüm deneyimlerime dayanarak şahsen tercih etmem.
(01/07/2015, Saat: 23:08)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazın kullanılacak Pinaud ürünü Lime Sec olabilir. Onu da Mustafa Bey getirmiyor diye biliyorum. Osage Rub ile karıştırıp çok memnun olan insanlar biliyorum yazın kullanım için. Bana kalırsa klasik Pinaud Clubman yazın ağır gelir. Daha ferah envai çeşit seçenek varken acele etmeyin derim btoprak hocam. Floid Vigoroso ve Aqua Velva yaz için sizi memnun eder diye düşünüyorum, eğer tek pakette alıyım diyorsanız şimdi alın Pinaud'u yazın kullanın.
Diğer çeşitlerini kullanmadığım çin yorum yapamayacağım ancak Musk da yazın olmaz gibi geliyor bana, parfüm deneyimlerime dayanarak şahsen tercih etmem.
Sağolun üstadım, sizin de ynspektas üstadın da yorumlarınız için teşekkür ederim. Anladım, değerlendireceğim Smile.
Ben de mustafa bey'den vanilya olani almak istiyordum ki malesef yokmus.
Vanilya kokusuna bayilirim o yüzden yurt disindan bir sekilde temin etmem gerekecek.
Onun yerine simdilik floid ya da aqua velva'yi deneyecegim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,671 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,543 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,915 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,676 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,732 01/06/2021, Saat: 00:07
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,894 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Clubman Pinaud Virgin Island Bay Rum 3RD1 6 3,506 18/04/2020, Saat: 22:21
Son Yorum: 3RD1
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,328 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,592 20/10/2019, Saat: 17:18
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 17,994 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: