Clubman Pinaud Aftershave
Evet benimki de karma hocam. T bolgem yagli yanaklar kurumaya meyilli. Sicak suyla dus aldiktan sonra veya ruzgara maruz kaldiktan sonra bile kurur yanaklarim. O yuzden iyi bakim istiyor. Cogu zaman as kullandıktan sonra ek nemlendirmeye ihtiyac duyuyorum. Floid veya myrsol kullandigimda bu ihtiyac minimal oluyor ama elimdeki iki cesit pinaud da bariz kurutuyor yuzumu. Uyum meselesi sanirim.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(27/02/2016, Saat: 02:45)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet benimki de karma hocam. T bolgem yagli yanaklar kurumaya meyilli. Sicak suyla dus aldiktan sonra veya ruzgara maruz kaldiktan  sonra  bile kurur yanaklarim. O yuzden iyi bakim istiyor. Cogu zaman as kullandıktan sonra ek nemlendirmeye ihtiyac duyuyorum. Floid veya myrsol kullandigimda bu ihtiyac minimal oluyor ama elimdeki iki cesit pinaud da bariz kurutuyor yuzumu. Uyum meselesi sanirim.

(27/02/2016, Saat: 01:46)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cilt tipiniz nedir hocam? Merak ettigimden soruyorum. Kokusunu cok begenmeme ragmen yatistirma ve nemlendirme konusunda floid kadar iyi gelmedi bana cunku hicbir zaman.

Aynı ben   Big Grin

mertk hocamın muhteşem organizasyonu ile 7 adet koku hakkında fikir sahibi oldum.

Lime ve Musk ın kokusunu beğendim diğerlerini çok beğenmedim.

Ancak gelelim performansa. 2 gündür Lime ı deniyorum. Koku namına 10 dk dan sonra hiçbir eser kalmıyor. Yatıştırıcılık ve yumuşatma namına hiçbir şey hissetmedim. Kendi açımdan ürünleri başarısız buldum.

Son derece merak ettiğim ürünlerdi. Ancak hangisini alacağıma bir türlü karar verememiştim. Ankara da olmam nedeni ile impa ticaret e gitme gibi bir lüksüm de olmamıştı.

Mertk hocam sayesinde hem bu külfetten hem de merakımdan kurtulmuş oldum. GFT skin food dan sonra bir başka hayal kırıklığı oldu benim için clubman pinaud.
(18/04/2016, Saat: 15:58)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mertk hocamın muhteşem organizasyonu ile 7 adet koku hakkında fikir sahibi oldum.

Ancak gelelim performansa. 2 gündür Lime ı deniyorum. Koku namına 10 dk dan sonra hiçbir eser kalmıyor. Yatıştırıcılık ve yumuşatma namına hiçbir şey hissetmedim. Kendi açımdan ürünleri başarısız buldum.

Son derece merak ettiğim ürünlerdi. Ancak hangisini alacağıma bir türlü karar verememiştim. Ankara da olmam nedeni ile impa ticaret e gitme gibi bir lüksüm de olmamıştı.

Mertk hocam sayesinde hem bu külfetten hem de merakımdan kurtulmuş oldum. GFT skin food dan sonra bir başka hayal kırıklığı oldu benim için clubman pinaud.
Classic olani denediniz mi? Kokusu kalici ve yatistiriciligi da gayet iyi geldi bana , dolabimda duruyor6, 6 aydir ara ara kullaniyorum. Kullanmadiysaniz tavsiye ederim.
(18/04/2016, Saat: 15:58)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mertk hocamın muhteşem organizasyonu ile 7 adet koku hakkında fikir sahibi oldum.

Lime olan kolonya olarak geçiyor. Ben de alırken kokusunu beğenip aynı hataya düşmüştüm. Tıraş sonrası fark etmiştim kolonya olduğunu Big Grin .
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(18/04/2016, Saat: 19:11)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lime olan kolonya olarak geçiyor. Ben de alırken kokusunu beğenip aynı hataya düşmüştüm. Tıraş sonrası fark etmiştim kolonya olduğunu  Big Grin .

Ben de diyorum bu neden kolonya gibi kokuyor Confused
Benimde eve ulasmis cok tesekkurler saolun

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(18/04/2016, Saat: 18:10)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Classic olani denediniz mi? Kokusu kalici ve yatistiriciligi da gayet iyi geldi bana , dolabimda duruyor6, 6 aydir ara ara kullaniyorum. Kullanmadiysaniz tavsiye ederim.

Teşekkür ederim hocam. Bugün de onu denedim. Kokusu bana göre değildi. Ancak performans konusunda yine beklediğimi bulamadım. @blaster hocamın kolonya uyarısından sonra sizinde tavsiyeniz üzerine bugün classic i denedim. Kokudan ziyade yatıştırıcılığını ve yumuşatma özelliğini test ettim. Maalesef lime ile aynı sonucu aldım. Hiçbir etkisini hissetmedim. Şu an yüzüm mübalağ olmasın kayış gibi.

Clubman Pinaud nun benim tenime uyumlu olmadığı sonucuna ulaştım diyelim.
(18/04/2016, Saat: 18:10)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Classic olani denediniz mi? Kokusu kalici ve yatistiriciligi da gayet iyi geldi bana , dolabimda duruyor6, 6 aydir ara ara kullaniyorum. Kullanmadiysaniz tavsiye ederim.

Classic versiyonunun kalıcığı gayet iyi; ancak diğer çeşitleri örneğin bir Vanilla çeşidi aynı kalıcılığa sahip değil. Kalıcılık konusunda en stabil olanı Classic.
(19/04/2016, Saat: 11:34)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim hocam. Bugün de onu denedim. Kokusu bana göre değildi. Ancak performans konusunda yine beklediğimi bulamadım. @blaster hocamın kolonya uyarısından sonra sizinde tavsiyeniz üzerine bugün classic i denedim. Kokudan ziyade yatıştırıcılığını ve yumuşatma özelliğini test ettim. Maalesef lime ile aynı sonucu aldım. Hiçbir etkisini hissetmedim. Şu an yüzüm mübalağ olmasın kayış gibi.

Clubman Pinaud nun benim tenime uyumlu olmadığı sonucuna ulaştım diyelim.

O zaman yanlış aldım diye üzülmeme gerek kalmadı Smile.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,227 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,434 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,904 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,565 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,159 01/06/2021, Saat: 00:07
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,760 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Clubman Pinaud Virgin Island Bay Rum 3RD1 6 3,480 18/04/2020, Saat: 22:21
Son Yorum: 3RD1
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,287 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,540 20/10/2019, Saat: 17:18
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 17,822 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: