Clubman Pinaud Aftershave
Zaten Pinaud'ların kalıcılıkları genel olarak zayıf gibi. Bilmiyorum, farklı düşünen var mı?
(28/04/2016, Saat: 12:00)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten Pinaud'ların kalıcılıkları genel olarak zayıf gibi. Bilmiyorum, farklı düşünen var mı?
Hocam pinaud un classic olani kullandiniz sanirim, en kalici koku onda sanirsam, eger ondaki kalicilik sizi tatmin etmediyse, diger cesitlerinde de sizin icin pek umit yok gibi Smile
(28/04/2016, Saat: 14:21)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam pinaud un classic olani kullandiniz sanirim, en kalici koku onda sanirsam, eger ondaki kalicilik sizi tatmin etmediyse, diger cesitlerinde de sizin icin pek umit yok gibi Smile

Aynen hocam, numuneleri kullanmaya halen devam ediyorum ama Pinaud'lar genel olarak beni mutlu etmedi Sad
(28/04/2016, Saat: 14:40)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen hocam, numuneleri kullanmaya halen devam ediyorum ama Pinaud'lar genel olarak beni mutlu etmedi  Sad

+1 , fiyatına rağmen bir aqua velva classic ice blue değiller  Huh
aqua velva classic ice blue nerden buldunuz? impa'da var mı?
@manilafortuna hocam impada olması lazım
Eğer İzmir'de yaşıyorsanız Alsancak'taki Kıbrıs şehitleri caddesinde Amerikan ( kervan )pasajında bol bol bulabilirsiniz
Herkese selamlar, malum yakın zaman önce forumumuzda pinaud clubman geltir numunesi organizasyonu yapıldı başarılı bir şekilde.  Ben de son 2 haftadır bu numuneleri deniyorum. Numune organizasyonu öncesinde bir pinaud almak istemiştim ama kokuları bilemediğim ve sevmediğim bir kokuya sahip bir ürünü ne kadar kaliteli yatıştırırsa yatıştırsın, nemlendirsin kullanmayacağım için almamıştım. Kokuları tarif etmek istedim diğer kararsız kalanlar ve numune organizasyonuna katılamayanlar için ama tam bir koku özürlüyüm. Kokular ile ilgili literatüre de hakim değilim. Dolayısı ile kokuları kısaca kendime göre amatörce tanımlayacağım. Bu mesajın ana amacı ise değişik kokulara sahip bu aftershave lerin hepsinin benim yüzüm için ( yüzüm hassas, alerjik ve kurudur ) çok çok çok iyi iş çıkarması. Yatıştırıyor, nemlendiriyor, yumuşacık yapıyor. İşlerini iyi yapıyor hepsi.
Pinaud Clubman Classic: Tabiri caizse kırmızı öksürük şurubunu andırır bir koku olarak hissettim ben. Eskilerden bir koku gibi, hoş bir koku rahatsız edici değil, şekerli gibi. Kokuyu sevme ya da sevmeme kısmında nötrden azıcık daha sevme kısmına yakınım. Ancak şişesini alacak kadar değil.
Pinaud Clubman Special Reserve: Hani yazın yazlıkta vs sinekler gelmesin diye kollarımıza sıktığımız turuncu sinkov var ya , işte koku bileşenlerinden biri ona benziyor. Rahatsız edici değil, kötü değil, ama bana göre güzel de değil. Nötr kalıyorum koku ile ilgili.
Pinaud Clubman Vanilla: Kapağını açıp kokladığımda numuneleri en çok bunu sevmiştim. .Vanilya ve bir iki ek baharat kokusuna sahip, hafif ve erkeksi. Yüzüme sürünce de müthiş bir kokusu vardı ancak , kapaktan kokladığıma ek bir nota daha oluştu ve o hoşuma gitmedi. Babam yüzümdeki kokusuna bayıldı. Tüm şişe olarak alacaklarımdan birisi bu kokudur.
Pinaud Clubman Jeris Musk : Çok karizmatik, erkeksi ancak hafif , kesinlikle burnu tırmalamayan genç işi bir hacı yağı kokusu gibi. Beğendim kokuyu, ancak yüzümde çok çabuk kayboldu, o yüzden şişesini almayacağım.
Pinaud Clubman Lilac Vegetal : Hani yazın ege kasabalarından birinde yürüyorsunuzdur da evlerin bahçelerinden derin derin bir çiçek kokusu gelir ya, işte bu öyle kokuyor. Koku ağır olacakmış ama son anda kurtarmış orta olmuş. Çok sevdim,  şişesini alacağım.
Pinaud Clubman Musk: Classic in kokusuna benzer şekilde kırmızı şekerli bir koku var ama ek olarak ağır başka notalar da içeriyor ,ağırlığından ötürü sevmedim ben, almayı düşünmüyorum.
Pinaud Clubman Lime Sec : Adından da anlaşılabileceği gibi yeşil limon gibi , çeşme misket limonu gibi kokuyor. Koku çok hoş, limon kolonyası gibi değil orjinalliği var, ferah bir yaz kokusu,ben beğendim ileride alırım.
Pinaud Clubman Citrus Musk: Lime sec' in kokusuna benzer şekilde fakat limon kokusuna ek olarak portakal çiçeği gibi mandalina gibi daha yumuşak turunçgil kokularını da barındırıyor bünyesinde, belki ek olarak başka kokular da vardır hatta turunçgil olmayan. Lime sec daha ekşi, bu daha tatlı bir koku gibi hissettim. Bu da çok hoşuma gitti, yaz aylarında şişesini alırım büyük ihtimalle.
@FurkanY komşum denemeyipte almayı düşünenlere yardımı dokunacaktır. Emeğinize sağlık.
@rating komşum kendimce, acemice de olsa katkı yapmaya uğraşıyorum işte, beğenmenize sevindim Smile
Merhabalar. Ben de geçen hafta Pinaud Lilac Vegetal After Shave'i aldım impa'dan. Boğaz tahrişi için çok iyi geldi ve Voskhod jiletin de etkisi büyük. Bunun yanında sakalların çıktığı yöne göre traş olmanın çok büyük etkisi var. Lilac After Shave için ise söyleyebileceğim güzel bir yanma yapıyor ama böyle pişirmiyor, zaten cilt için bakım ve sivilcelenmemesi içinmiş. Bana iyi geldi. Bundan sonra favorim, belki başkalarına da bakarım.

375x500.27324.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,214 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,428 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,904 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,562 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,153 01/06/2021, Saat: 00:07
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,755 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Clubman Pinaud Virgin Island Bay Rum 3RD1 6 3,479 18/04/2020, Saat: 22:21
Son Yorum: 3RD1
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,285 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,540 20/10/2019, Saat: 17:18
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 17,817 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: