Muhle r41
Sıhhatler olsun komşum. R41 gerçekten çok başka bir makina. Mavi Astra güzel tercih olmuş. Feather gibi daha keskin jiletler biraz tahriş yapabiliyor.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(01/07/2019, Saat: 20:12)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün gece ilk kez kullandım 1 haftalık sakal varken R41'i mavi astra ve Tabac krem ile, çok memnun kaldım diyebilirim. Tahriş edecek mi diye epey zorladım ama minimum düzeyde tahriş yaşadım, beklediğimden daha sakin bir tıraş gerçekleştirdim. Ağırlık dengesi de gayet güzel geldi.

Çok sevindim keyifli ve sorunsuz bir tıraş geçirmenize komşum. Keşke bende 3 ve daha fazla gün sakal bırakıp R41 deneyebilsem ama şuan için beklemedeyim mecburen. Siz değerli komşuların yorumları ve fotograflarıyla yetiniyoruz şimdilik.
(01/07/2019, Saat: 23:31)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok sevindim keyifli ve sorunsuz bir tıraş geçirmenize komşum. Keşke bende 3 ve daha fazla gün sakal bırakıp R41 deneyebilsem ama şuan için beklemedeyim mecburen. Siz değerli komşuların yorumları ve fotograflarıyla yetiniyoruz şimdilik.

Sizin progress yorumlarınızı bekliyorum komşum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(01/07/2019, Saat: 23:57)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin progress yorumlarınızı bekliyorum komşum.

Bu akşam ilk denemeyi yaptım çokta bağendim R89dan sonra progress kısa sap daha çok keyif verdi ancak en az 1 hafta kadar kullanayım öyle yorumlamak daha doğru olur kendi sayfasından tabiki izlenimlerimi paylaşacağım komşum...
Aah aah indirim olsa keşke Smile
(17/06/2019, Saat: 18:06)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradan okuduğum yorumlara göre mağdur olacağımı çok düşünmüyorum diye yazmak üzereyken mühleden arayıp yardımcı olacaklarını ilettiler. Yaklaşımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.  

Komşum son durum nedir sayfalarda gezindim ancak güncelleme göremedim nasil bir yol izliyorlar ilerisi için bizleride yardımcı olucaktır. Son durum hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
(04/07/2019, Saat: 22:53)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum son durum nedir sayfalarda gezindim ancak güncelleme göremedim nasil bir yol izliyorlar ilerisi için bizleride yardımcı olucaktır. Son durum hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Yazmıştım komşum arayıp yardımcı olacaklarını söylediklerini ama sonrasını yazmamışım, değişim yapıldı. Teşekkür ediyorum.

Mühleye yakışan bir şekilde davranmışlar ozaman keyifli tıraşlar dilerim size en azindan sizin örneğinizle beraber böyle bir sorunu yaşayan arkadaşlara yol çizmiş oldunuz...
(05/07/2019, Saat: 00:10)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühleye yakışan bir şekilde davranmışlar ozaman keyifli tıraşlar dilerim size en azindan sizin örneğinizle beraber böyle bir sorunu yaşayan arkadaşlara yol çizmiş oldunuz...

Ürün kalitesi yanında Türkiye ofisinin olması, taksit imkanı sağlaması ve Satış sonrasıda çok iyi mühlenin.

Komşular selam
Bugün ilk defa R41 feather kombinasyonunu denedim ve R41 in ne kadar tehlikeli olduğunu ilk kez farkettim.Feather dikkat istiyor ve sinekkaydı bir tıraş veriyor lakin hata affetmiyor.Mühle jilet ile tıraş olurken yüzünüzü kesmek çok zor lakin sakalı bile zor kesiyor fakat feather hata affetmiyor.İki bölgede çok hafif kanama yaşadım.Sinekkaydı tıraş isteyenler için R41 feather ikilisi muazzam bir kombinasyon fakat aşırı dikkat gerektiriyor.Burun altı bölgesinde ise makinanın tarak kısmı iyi hareket edemediğinden burundan kulağa yada kulaktan buruna dahi alsanız diğer yerlerdeki gibi alamıyor çok azda olda bırakıyor fakat bu bırakmayı ancak aynaya sıfır yaklaşınca görebiliyorsunuz.Kullan atlarda diğer bölgeleri de çok iyi alamadığı için hiç umrumda olmuyor fakat R41 diğer yerleri çok iyi alıp orada çok az bırakınca kafayı takıyorum ve defalarca oranın üstünden geçiyorum ve hafif tahriş yaşıyorum ve defalarca burundan kulağa veya kulaktan buruna da yapsam ikinci perdahta aldığından daha iyi alamıyor.Beğenmediğim tek yönü bu R41 in ve bu yüzden kullan atlara geri dönmeyi düşünüyorum.Sanırım bende biraz obsesiflik var kullan atlarda hiç kafama takmıyorum çünkü hiç bir yeri zaten sinekkaydı almıyor fakat R41 diğer yerleri sıfır alıp orayı çok çok azda olsa bırakınca kafaya takıyorum.Diğer yerlerde de biraz kıl bıraksa kafaya takmam ama her yeri sıfır alıp burun altını hangi yöntemle alırsam alıyım hafif kıl kalmasından dolayı kıllan ata geri dönücem.Kullan at zaten hiçbir yeri sıfır almıyor ve burun altını kafaya takmama gerek kalmıyor Tıraş aleti Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 807 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Mühle Rocca rocnel 344 162,665 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,518 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 743 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,030 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,919 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Muhle R89 Prometheus 524 508,124 03/02/2022, Saat: 16:12
Son Yorum: crsm
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,429 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,161 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,587 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: