Muhle r41
https://muehle-shaving.com.tr/ komşum bu site satışını yapıyor
(30/10/2018, Saat: 19:29)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: forumun satılık kısmına bir göz at belki birşeyler yalarsın, bu arada foruma hoşgeldin.

@Soner Komşum çok fena güldüm . Satılık bölümündekillerin Yalamalık olduğunu bilmiyorduk .
(30/10/2018, Saat: 19:55)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Soner Komşum çok fena güldüm . Satılık bölümündekillerin Yalamalık  olduğunu bilmiyorduk .

klavye azizliğine uğramışız komşum yakalarsın demek istemiştim düzeltiyorum hemen uyandırdığınız için sağolun, bende şimdi kendime amma güldüm yahu Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(30/10/2018, Saat: 19:59)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: klavye azizliğine uğramışız komşum yakalarsın demek istemiştim düzeltiyorum hemen uyandırdığınız için sağolun, bende şimdi kendime amma güldüm yahu Smile

Fark ettim komşum . Bariz klavye kurbanı dedim ama gülmekten duramayıp o anla yapılan yorum bizimkiside. Akşam akşam gülmek çok iyi geldi .
Banada iyi geldi doğrusu, bazen forum çok iyi geliyor kıs kıs gülüyorum evde forum dostlarına, ev arkadaşım bana yan yan bakıyor n oluyor buna diye, az kaldı onada aşıladım azıcık geleneksel tıraşı yakında oda katılır bize
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@dnzahmetdnz, İmpa'nın internet sitesinde görünmüyor olabilir fakat isterseniz telefonla ya da forumdan mesaj yoluyla bir sorun isterseniz Mustafa Bey'e, yakın bir zamanda Twist modelini almıştım bizzat giderek, birkaç adet daha stok vardı yanılmıyorsam.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(30/10/2018, Saat: 19:29)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: forumun satılık kısmına bir göz at belki birşeyler yakalarsın, bu arada foruma hoşgeldin.

Hoş gördük komşum, baktım lakin ilana koyan komşular elden çıkarmış ürünü.avelem yok şimdilik 38c devam Smile

(30/10/2018, Saat: 19:30)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://muehle-shaving.com.tr/ komşum  bu site  satışını yapıyor

Baktım komşum bakalım alternatif bir yer bulamazsam bu siteden alacağım.

(31/10/2018, Saat: 00:12)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dnzahmetdnz, İmpa'nın internet sitesinde görünmüyor olabilir fakat isterseniz telefonla ya da forumdan mesaj yoluyla bir sorun isterseniz Mustafa Bey'e, yakın bir zamanda Twist modelini almıştım bizzat giderek, birkaç adet daha stok vardı yanılmıyorsam.

Teşekkürler komşum olmazsa ararım Mustafa beyi kendilerinden birkaç kez ürün aldım. Gayet ilgili satıcı.
Jiletli usturadan sonra bu makineyi aldım oldukça uygun da bir fiyata gelmişti 11.11 indirimi ile. Günübirlik değil iki üç günde bir keyfi olarak tıraş oluyorum. Bir kere perma-sharp ile boyun bölgesinde noktasal kanamalar yaşadım; onda da hata bendeydi, onun dışında agresif bir makine olsa da çok tehlikeli de değil.Yakın ve temiz tıraş sunuyor. Astra ve Rapira ile uyumlu gibi geldi bana ama pek anlamam tabii ki. Persona ile de denedim ondan pek keyif alamadım. Bahsettiğim jiletlerin keskinlik seviyesi nedir bilmem ama anladığım kadarıyla agresif bir yapıda olması sebebiyle orta keskinlikteki jiletler ile keyifli tıraşlar veren bir alet.
Gerçek bir eşkıya.
@quasimodo

Evet komsum genelde agresif karakterde aletleri cok sevmedigimiz veya yumusak karakterli jiletler ile butunluyoruz. Ama el uyumunuzu ve tekniginizi oturttuktan sonra bazı komsularda R41 ve feather uyumlulugu da guzel sonuc veriyor. Cok keskin bir jilet ama r41 le entresan hos sonuclarda verebilir ileride en azından bir kere deneyebilirsiniz.
(20/12/2018, Saat: 21:16)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @quasimodo

Evet komsum genelde agresif karakterde aletleri cok sevmedigimiz veya yumusak karakterli jiletler ile butunluyoruz. Ama el uyumunuzu ve tekniginizi oturttuktan sonra bazı komsularda  R41 ve feather uyumlulugu da guzel sonuc veriyor. Cok keskin bir jilet ama r41 le entresan hos sonuclarda verebilir ileride en azından bir kere deneyebilirsiniz.

Evet abi doğru diyorsunuz Feather denemisligim var fakat bu alette denemedim. Alete iyice alışıp elim yüzümü tanıdıktan sonra dediğinizi deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 624 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Mühle Rocca rocnel 344 159,791 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,154 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 704 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,817 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,623 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Muhle R89 Prometheus 524 503,620 03/02/2022, Saat: 16:12
Son Yorum: crsm
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,194 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,128 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,510 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: