Monsavon Fransa
(13/05/2015, Saat: 00:10)mecheng Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mancho ustad Turkiye'de nerede bulabiliriz, bir fikriniz var mi?

Sanırım Türkiye'de yok. Fransa'da Carrefour'larda bulunabiliyor. Fiyatı da 1.4 Euro yazdığım gibi. Giden birinin getirmesi en mantıklısı.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Benim de beğendiğim bir sabun, çok yumuşak bir kıvamı var, kolay ve güzel köpük yapıyor. Kokusunu da begeniyorum. Yurtiçi satılmıyor bildiğim kadarıyla
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(13/05/2015, Saat: 11:56)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de beğendiğim bir sabun, çok yumuşak bir kıvamı var, kolay ve güzel köpük yapıyor. Kokusunu da begeniyorum. Yurtiçi satılmıyor bildiğim kadarıyla

Ebay den getirtilmek istense eminim kargo parası asıl fiyatın bir kaç katı olur.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(13/05/2015, Saat: 13:27)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ebay den getirtilmek istense eminim kargo parası asıl fiyatın bir kaç katı olur.

Vakti zamanında Ebay'den iki adet Brut Aftershave Balm almak istediğimde 40$ kargo ücreti çıkmıştı. Ürün bedeli ise toplam 7.49$ idi.
Acta est fabula, plaudite.
11meyk7.jpg

https://www.carrefour.fr/p/bol-a-raser-m...4876050119
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Vakti zamanında Karabulut Ticaretten uygun fiyata tedarik etmiştim. Ustura tıraşında özellikle tercih ettiğim bir sabundu. F/P bakımından başarılı sayılabilecek bir üründü ama olağanüstü bir performansı da yoktu. Kısaca Fransız Arkosu diyebiliriz. Bir daha satın alma ihtiyacı hissetmedim. Parfümünün o kadar özel olduğunu düşünmüyorum.
Seneler önce ilk kullandığım zaman benim de çok hoşuma gitmişti. Unilever üretimi diye hatırlıyorum. O nedenle bir zaman sonra o sentetik deterjan vari kokuyu almaya başlıyorsunuz. Olağanüstü olmasa da piyasadaki bir çok ürüne göre başarılı bulmuştum o zamanlar. Bana göre kesinlikle denenmesi gereken bir sabun.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Benim ürünü sample olarak deneme fırsatım oldu. Fiyatıyla performansını karşılaştırınca tam br f/p canavarı diyebilirim. Kayganlık ve nemlendirme gayet yeterli koruma ise biraz düşük geldi. Sonuç olarak tıraşını beğendim diyebilirim. Koku sentetik bir koku gibi tam alışamasamda sorun yaşatmadı tıraş esnasında komşularım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  De Vergulde Hand Shaving Soap ve Monsavon Shaving Soap Alımı ionicliquid 5 5,673 12/12/2015, Saat: 13:07
Son Yorum: erdall37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: