eskiuye3315 Komsu
Hakikaten buyuk kayip; cok uzuldum.
İnşallah geri gelir Sad
mahlasına çizgi çekilmiş, bloke edilmiş, tuhaf oldum şimdi. foruma onca emeği var eskiuye3315'ın. başkan, sen onun hesabını açık tut. üstat gider de gelir de...
Daha önce ısrarla porsuk katliamı linklerini foruma yollayarak çok üzmüştüm kendisini. Biliyorsunuz konusu da açıldı, kendisi çok hassas, ince ruhlu bir insan.
Kırıcı konuşmalar olmamıştır umarım.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
benimde bilgilenmem ve bazı bilgileri öğrenmemde çok yardımcı oldu sağ olsun lord üstat ile birlikte bu foruma girmemde onların etkisi var bazı değerlerin yok olmasını istemiyoruz bu değersiz dünyada
Bencede eğer ki kendi özel isteği değilse profili bloke değilde açık bırakılmalı. Biz eski forumumuz da forumu bırakıp giden ve güzel hatıralar bırakan emektar üyelerimize Emekli Yönetici diye not düşüyorduk, başka bir üye rengiyle. Bu şekilde üstü çizgili ve "bloke edilmiştir" ibaresiyle hoş durmuyor açıkçası.

Umarım aramıza yeniden döner Ercan Hoca, foruma katkısı çok büyüktü.
tamerkamisli.blogspot.com
Arkadaşlar eskiuye3315 ustamızın blog adresini bilen varsa bana link gönderebilir mi acaba?
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
(13/06/2013, Saat: 14:25)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bencede eğer ki kendi özel isteği değilse profili bloke değilde açık bırakılmalı. Biz eski forumumuz da forumu bırakıp giden ve güzel hatıralar bırakan emektar üyelerimize Emekli Yönetici diye not düşüyorduk, başka bir üye rengiyle. Bu şekilde üstü çizgili ve "bloke edilmiştir" ibaresiyle hoş durmuyor açıkçası.

Umarım aramıza yeniden döner Ercan Hoca, foruma katkısı çok büyüktü.

+1

Aynı fikirdeyim,forumdan uzaklaştırılanlar ile kendi isteği ile bir süreliğine dinlenmeye çekilenleri ayırt edebilmemiz lazım herkesi aynı kefeye koymayalım
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Şahsi fikrim, kendi isteği ile de olsa bloke edilmesi taraftarı değilim.Ne o öyle sanki forumu bir birine katmış,dedikodu yapmış,küfür,hakaret etmiş de forumdan uzaklaştırılmış gibi bir izlenim veriyor.
Belki vakit ayıramıyordur ,belki sıkılmıştır,belki bir süre ara vermiştir, belki artık tıraş olmayı bırakmıştır,hacca gitmiştir belki , belkide sakalını dinlendiriyordur.

'bloke edilmiştir' eskiuye3315 üstadın forumdaki emeğine ve şahsına haksızlık oluyor.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Çok sükür Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: