Tallow + Steel Boreal
@ArdıçKatranı komşum, kaleminize sağlık. Çok güzel bir inceleme olmuş.
@ArdıçKatranı üstad eline sağlık. Güzel bir inceleme olmuș.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@ArdıçKatranı komşum eline sağlık inceleme için.

Bu ürünü nereden tedarik ettiniz acaba? Online sipariş verdiniz ise gümrük problemi yaşadınız mı?

Şimdiden teşekkürler.
@ArdıçKatranı

Komsum nasıl kullandıkca, alısabildinmi sabuna, hosuna giden gitmeyen, incelemede deginmedigin herhangi bir yonu oldumu.
İnceleme çok güzel olmuş, okudukça o koku burnuma geldi. Bu arada mrtkmsgl komşumun da sorduğu üzere bu tür el yapımı, özel sabunları nereden-nasıl tedarik ediyorsunuz?
"A Samurai always wears two swords."
(06/03/2018, Saat: 15:39)mrtkmsgl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ArdıçKatranı komşum eline sağlık inceleme için.

Bu ürünü nereden tedarik ettiniz acaba? Online sipariş verdiniz ise gümrük problemi yaşadınız mı?

Şimdiden teşekkürler.

Komşum selam, site içi 2. elden, ilan açıldığında çok hızlı davrandım Smile

(06/03/2018, Saat: 15:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ArdıçKatranı

Komsum nasıl kullandıkca, alısabildinmi sabuna, hosuna giden gitmeyen, incelemede deginmedigin herhangi bir yonu oldumu.

Ağabey selam, inceleme sonrası yoğunluktan ötürü hem forumdan hem tıraştan uzak kaldım, sahalara geri dönüyorum, kullandıkça burayı güncellerim

(08/03/2018, Saat: 18:42)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme çok güzel olmuş, okudukça o koku burnuma geldi. Bu arada mrtkmsgl komşumun da sorduğu üzere  bu tür el yapımı, özel sabunları nereden-nasıl tedarik ediyorsunuz?

Dediğim gibi ben forumu takip ediyorum, gümrük işlemleri sebebiyle yurt dışından alışverişe pek bulaşmamaya çalışıyorum ama "buradan aldım" altında güvenilir uluslararası satıcıların siteleri bulunabilir komşum.
334c3098229996a33426f2ff02b858ae.jpg2387ec3304f814c32e3af6dbbe08d5ae.jpgf20f636862d453385dd79ecae4584534.jpgb21b71160178fffea9369b07c61d2fd5.jpg

Değerli dostlar bu sabunu son beş tıraşımda ayrıntılı olarak inceleme fırsatı buldum. Paylaşımından dolayı @ArdıçKatranı kardeşime teşekkür ederim. İnceleme yüzeysel olmasın diye arka arkaya dört gün tıraş oldum. Her tıraşta BBS yakalayabilmek için üç perde tıraş oldum.

8ba49c9c86fce2be791b330c9ec2ee50.jpg

Fotoğraftanda görüldüğü üzere benim gibi sık sakalı olan, hele boyun bölgesindeki hassasiyeti de göz önüne alırsak dört gün arka arkaya ATG biraz riskli bir durum.
Dostlar sabun olağanüstü köpük oluşturuyor.Yükleme için ıslak fırçayı en fazla on tur çevirmeniz yeterli.İçerik bilgilerini fotoğrafladım fakat etkilerini hiç bilmem.Bugüne kadar kullandığım sabunların içinde köpüğü ve kıvamı açık ara en iyi sabun.Bu sabuna belirgin özelliğini kazandıran , organik donyağı olabilirmi diye düşünüyorum. Köpük , koruyuculuk , kayganlık 10 üzerinden 10.Sabunla ilgili en riskli özellik kokusu.Marmara birlik zeytin ezmesi ,biraz çam terebentin ve alttan alta biraz karanfil.Ama zeytin ezmesi bariz.Tabi dostlarım adam sabunu üretirken önceliklerinin farklı olduğu belli.Bileşenler ile ortaya çıkan kokuda bu olsa gerek.Söyledigim gibi içeriğindeki bileşenlerin tıraşta yüzdeki etkileşimini bilmiyorum sadece kişisel deneyimimi paylaşıyorum.
Sık tıraş olmak zorunda olan , ciltte hassasiyeti olan dostlarımız mutlaka denesinler.Nereden alınır , kaça satılır bilmiyorum. Bana hazır geldi kullandım.En fazla kokusundan dolayı gülün dikenine katlanmış olurlar.
Dostça selamlar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
@marek komşum elinize sağlık keyifle okudum inceleme için teşekkürler
(21/05/2018, Saat: 18:25)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek komşum elinize sağlık keyifle okudum inceleme için teşekkürler

Abi ben teşekkür ederim ne demek .Dil döndüğünce öğrendiğimizi yazmaya çalışıyoruz. Smile
de te fabula narratur.!
(13/02/2018, Saat: 11:41)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ormandaki ahşap kütük evden dışarı çıkınca Boreal kokusu alırsınız,

Üstat elinize sağlık, bu sabunun kokusunu bundan iyi açıklayacak cümle olamaz bence. Şimdiye kadar kullandığım en yoğun kokulu sabunlardan birisiydi. Tıraş bittikten sonra banyoya sinen kokuyu tekrar duymak için defalarca girip çıktım banyoya Smile

Yoğun kokulu sabunlardan ya da bu tip dünyevi kokulardan hazetmeyenler sevmeyecektir muhtemelen da ben bayıldım açıkçası çok orijinal geldi bana. Zaten bu tip çayır, çimen, toprak, ağaç, odun ya da yabancının dump earth dediği tipte kokulara bayılıyorum. Hani alıp da kokusunu sevmeyen, kullanmayıp kenara atan olduysa bir mesaj uzağındayım Smile

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tallow hakkında emiriko 26 34,096 29/01/2019, Saat: 20:49
Son Yorum: Sofistike
  7 Common Tallow Soap Myths ihtilaf 107 130,110 29/01/2019, Saat: 19:36
Son Yorum: Sofistike

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: