L'occitane Cade Tıraş Sabunu
(07/01/2018, Saat: 21:16)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabunu tesadüfi aldım. Favori sabunum haline geldi. Hali hazırda cella, arko sabun kullanan biri olarak bu sabun ikisindende daha iyi geldi bana.

Güzel bir sabundur.Cade serisi krem de güzeldir.En son epey L’Occitane ürünü almıştınız,onu hatırlamıyorum ama almadıysanız onu da tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(07/01/2018, Saat: 21:44)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir sabundur.Cade serisi krem de güzeldir.En son epey L’Occitane ürünü almıştınız,onu hatırlamıyorum ama almadıysanız onu da tavsiye ederim.

Krem dediğiniz balsam ise cade balsam ve sabunu o ürünleri almadan almıştım. Hali hazırda kullanıyorum ve çok memnunum.
(07/01/2018, Saat: 21:54)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Krem dediğiniz balsam ise cade balsam ve sabunu o ürünleri almadan almıştım. Hali hazırda kullanıyorum ve çok memnunum.

Yok Hocam,balsam değil,krem.2fecf3273f7ff2b9ca4a8697f532d7d6.jpg

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(07/01/2018, Saat: 22:02)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok Hocam,balsam değil,krem.

Tüpte olan traş kreminden aldım. Fakat sabun kadar hoşuma gitmedi. Bu kasedeki farklı sanırım siz kullanıyormusunuz? Sabunuyla kıyaslayabilirmisiniz?
(07/01/2018, Saat: 22:34)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüpte olan traş kreminden aldım. Fakat sabun kadar hoşuma gitmedi. Bu kasedeki farklı sanırım siz kullanıyormusunuz? Sabunuyla kıyaslayabilirmisiniz?

Hocam ben de hem sabunu,hem bu krem hem de tüpte olanı var.Sabun olanı hiç kullanmadım,fırsat olmadı,bu sebeple yorum yapmam doğru olmaz.Tüp formuna kıyasla bu sanki bir tık daha hoşuma gidiyor diye aklımda kalmış.Farklı farklı ürünler kullanınca unutuyorum bazen Hocam,kusura bakmayın.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(07/01/2018, Saat: 22:40)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben de hem sabunu,hem bu krem hem de tüpte olanı var.Sabun olanı hiç kullanmadım,fırsat olmadı,bu sebeple yorum yapmam doğru olmaz.Tüp formuna kıyasla bu sanki bir tık daha hoşuma gidiyor diye aklımda kalmış.Farklı farklı ürünler kullanınca unutuyorum bazen Hocam,kusura bakmayın.

Estafurullah ne kusuru. En iyisi ben bunuda alıp deneyeyim. Sabun bozulurmu? Olası stok probleminden dolayı alıp stoklamak istiyorum ama bozulma ihtimali varmıdır? Elimde açılmamış bir tane sabun var fakat birkaç tane daha alıp stok yapayım diyorum.
(07/01/2018, Saat: 22:45)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estafurullah ne kusuru. En iyisi ben bunuda alıp deneyeyim. Sabun bozulurmu? Olası stok probleminden dolayı alıp stoklamak istiyorum ama bozulma ihtimali varmıdır? Elimde açılmamış bir tane sabun var fakat birkaç tane daha alıp stok yapayım diyorum.

Sabun kolay kolay bozulmaz.Sabunu kullandıktan sonra ağzı açık bir şekilde kurumaya bırakın,kapağını ise kuruduktan sonra kapatın,kaldırın.Islak kalmadığı sürece kolay kolay bozulmaz.İsterseniz ben size göndereyim bunu Hocam,hediyem olsun size.Kargo adresinizi özelden verirseniz yollayayım.Stok meselesi içinse bence yapmayın.Bir çok ürün var bende bekleyen,koyacak yer sorun oluyor,bekliyorlar öyle üzülüyorum.Eğer ender bir ürünse stok yapılmalı.Loccitane bu segmente daha uzun süre devam eder bence.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(07/01/2018, Saat: 22:54)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun kolay kolay bozulmaz.Sabunu kullandıktan sonra ağzı açık bir şekilde kurumaya bırakın,kapağını ise kuruduktan sonra kapatın,kaldırın.Islak kalmadığı sürece kolay kolay bozulmaz.İsterseniz ben size göndereyim bunu Hocam,hediyem olsun size.Kargo adresinizi özelden verirseniz yollayayım.Stok meselesi içinse bence yapmayın.Bir çok ürün var bende bekleyen,koyacak yer sorun oluyor,bekliyorlar öyle üzülüyorum.Eğer ender bir ürünse stok yapılmalı.Loccitane bu segmente daha uzun süre devam eder bence.

Zahmet etmeyin ince düşünceniz ve cömertliğiniz için çok teşekkür ederim.
Loccitane çalışanı bu sabunda paraben ve sülfat yok deyince merak ettim aldım ancak henüz kullanmadım. Kokusu hoş bir sabun . Deneme boy cedrat gel de verdiler yağlı his bırakmaması ve hızla emilmesi hoşuma gitti. Tavsiye konusunda @ahraz üstada danışmak gerekir Smile
yaşam bir zevktir
(07/01/2018, Saat: 23:03)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Loccitane çalışanı bu sabunda paraben ve sülfat yok deyince merak ettim aldım ancak henüz kullanmadım. Kokusu hoş bir sabun . Deneme boy cedrat gel de verdiler yağlı his bırakmaması ve hızla emilmesi hoşuma gitti. Tavsiye konusunda @ahraz üstada danışmak gerekir

Estağfirullah Hocam.2e1223d1e8d1699dcfd0ff9b46e32493.jpg Bunu önerebilirim Loccitane ürünlerinden.Cedrat splash kokusu güzeldi ama hiç kullanmadım,ama sanmıyorum kötü olsun.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 151 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,059,157 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,209 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 802 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 987 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,013 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,448 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,456 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,414 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,615 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: